Jump to content
Dogomania

Margo3011

Members
  • Posts

    2219
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Margo3011

  1. Bardzo poszukiwana jest osoba z wielkim sercem i miejscem w domu , spokojnym domu. Bella bardzo potrzebuje spokoju, w hotelu ciezko jej zapewnic takie warunki. Sunia potrzebuje kawalek miejsca w domu bez szczekliwych psow i krzyczacych dzieci. Jest zle z psychika Belli, bardzo boi sie ludzi , podchodzi ale z wielka rezerwa. Wiem, ze wszyscy zapsieni ale moze.. cos ... ktos :) Koszty leczenia Belli beda pokryte, pomyslcie , popytajcie , bardzo prosze :)
  2. Witaj Anica, wszystko jest na watku Belli :), wszystkie wplaty sa na pierwszej stronie. Faktur jeszcze nie ma ale jak beda to wstawie na watku. Marzena jest u Belli w hoteliku. Sunia jest silniejsza ale nadal bardzo chuda, operacja musi jeszcze poczekac.
  3. Dragus zaprasza Ciocie do Belluni. Teraz Bella bardzo potrzebuje pomocy.
  4. Pani Bozena S w hoteliku dba o Belle jak o wlasne piskle. Pani gotuje Belluni tradycyjna potrawe dla zaglodzonych i chorych psow czyli : ryz, kurczak , siemie i zoltko co 2, 3 dni Po takiej potrawce Sunia czuje sie najlepiej. Bedzie dobrze :)
  5. Dragon - cofamy się w rozwoju :)
  6. Dziekuje za zaproszenie, narazie sie przywitam, ale bidulka :( sliczna jest
  7. Szkoda, wielka szkoda :( ja tez nie moge . Ale trzeba szukac takiego kochajacego ,nie zadna buda czy kojec. Ta sunia jest super :) Dziekuje ,ze odwiedzilas Bellunie :)
  8. Nieznaczna poprawa z anemią , wczoraj dostała ostatni antybiotyk ale jeszcze jednak będzie kontynuowany , leczymy i czekamy na cud w postaci DOMU
  9. Jak patrze na te zdjecia to az nie wiem co napisac. Tak zaglodzona, wyniszczona i jeszcze tego guza ogromnego musi nosic :( To okrucienstwo ludzi mnie przeraza. Co chwile cos... sadystka lekarka w starym Czarnowie, hotelik co pieklo psom zgotowal i porzucone, przywiazywane do drzew w lesie ,okaleczone psy,.ludzie to straszne istoty i jeszcze ta obojetnosc. Setki ludzi musialy Belle widziec w tym parku i nic ... Przyznam, ze troche glupio mi rozsylac zaproszenia, tyle tego psiego nieszczescia tu na forum. Pomyslalam ,ze jak ktos bedzie chcial Belli pomoc to wejdzie na watek i pomoze. Mimo tej calej tragedii Belli ciesze sie ,ze dochodzi do siebie i wiem, ze zobaczymy usmiech na jej pysiu, nie moge sie tego doczekac.
  10. Bella jest silniejsza ale nie na tyle żeby przeprowadzić zabieg usunięcia guza i sterylizacji . Czekamy na wyniki morfologii
  11. To nie ja przejelam opieke nad Bella to Marzena M ( Marzkagdy) Ja tylko pomagam :) Bella nie jest jedyny psem pod opieka Marzenki, ona ma pod opieka spore stado w hotelach i DT w tym jeszcze jednego chorego w typie ON odebranego z tragicznych warunkow Bolka. Czasu wiadomo brakuje dlatego ja tu jestem :) Jestem w kontakcie z Marzena. Bella dochodzi do siebie powolutku. Jak beda nowe informacje i zdjecia to od razu wstawie . Dziekuje bardzo za troske o Belle :)
  12. Dziekujemy bardzo serdecznie wszystkim dobrym Aniolom z Dogo i FB za pomoc dla Belli. Dzieki Wam jest zabezpieczona finansowo na obecna chwile. Przed Bella jeszcze operacja ale trzeba jeszcze poczekac az bedzie silniejsza. Na koncie Belli jest 895 zl :) Wszystkie wplaty wpisalam na pierwszej stronie. Gdy beda faktury oczywiscie powklejam na watku Bella dziekuje p Malgorzacie D za zakup karmy, co prawda narazie z niej nie skorzysta bo musi jesc rzadkie zupki. Pani Bozena, ktora sie Bella opiekuje podaje jej rosolek. Jak Bella wydobrzeje to karma bedzie bardzo przydatna. Zapraszam do Belli, ona nas potrzebuje.:)
  13. Mam wiadomosci od Belli: dzisiaj Sunia jest silniejsza ale nie na tyle,zeby spacerowac, boi sie smyczy, nie umie na niej chodzic. Wieczorem dostala trzy kroplowki bo nadal nie pije i antybiotyk. Rano przyjedzie Pani wet i pobierze jej krew zeby zobaczyc czy imizol zadzialal.
  14. Dziekuje za dobre mysli dla Belli, oby dzien dzisiejszy dal jej wiecej sily. Jade teraz do pracy i po poludniu przekaze informacje.
  15. Prosze bardzo serdecznie podziekowac Mamie wpłaty tytułem " psy Marzeny Bella z Ujazdu " Fundacja Nasze Bezdomniaki Wykno 2a 97-225 Ujazd konto do wpłat PKOBP 63102039160000050202422111
×
×
  • Create New...