-
Posts
2219 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo3011
-
Bardzo poszukiwana jest osoba z wielkim sercem i miejscem w domu , spokojnym domu. Bella bardzo potrzebuje spokoju, w hotelu ciezko jej zapewnic takie warunki. Sunia potrzebuje kawalek miejsca w domu bez szczekliwych psow i krzyczacych dzieci. Jest zle z psychika Belli, bardzo boi sie ludzi , podchodzi ale z wielka rezerwa. Wiem, ze wszyscy zapsieni ale moze.. cos ... ktos :) Koszty leczenia Belli beda pokryte, pomyslcie , popytajcie , bardzo prosze :)
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dragus zaprasza Ciocie do Belluni. Teraz Bella bardzo potrzebuje pomocy. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
-
Jak patrze na te zdjecia to az nie wiem co napisac. Tak zaglodzona, wyniszczona i jeszcze tego guza ogromnego musi nosic :( To okrucienstwo ludzi mnie przeraza. Co chwile cos... sadystka lekarka w starym Czarnowie, hotelik co pieklo psom zgotowal i porzucone, przywiazywane do drzew w lesie ,okaleczone psy,.ludzie to straszne istoty i jeszcze ta obojetnosc. Setki ludzi musialy Belle widziec w tym parku i nic ... Przyznam, ze troche glupio mi rozsylac zaproszenia, tyle tego psiego nieszczescia tu na forum. Pomyslalam ,ze jak ktos bedzie chcial Belli pomoc to wejdzie na watek i pomoze. Mimo tej calej tragedii Belli ciesze sie ,ze dochodzi do siebie i wiem, ze zobaczymy usmiech na jej pysiu, nie moge sie tego doczekac.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
-
To nie ja przejelam opieke nad Bella to Marzena M ( Marzkagdy) Ja tylko pomagam :) Bella nie jest jedyny psem pod opieka Marzenki, ona ma pod opieka spore stado w hotelach i DT w tym jeszcze jednego chorego w typie ON odebranego z tragicznych warunkow Bolka. Czasu wiadomo brakuje dlatego ja tu jestem :) Jestem w kontakcie z Marzena. Bella dochodzi do siebie powolutku. Jak beda nowe informacje i zdjecia to od razu wstawie . Dziekuje bardzo za troske o Belle :)
-
Dziekujemy bardzo serdecznie wszystkim dobrym Aniolom z Dogo i FB za pomoc dla Belli. Dzieki Wam jest zabezpieczona finansowo na obecna chwile. Przed Bella jeszcze operacja ale trzeba jeszcze poczekac az bedzie silniejsza. Na koncie Belli jest 895 zl :) Wszystkie wplaty wpisalam na pierwszej stronie. Gdy beda faktury oczywiscie powklejam na watku Bella dziekuje p Malgorzacie D za zakup karmy, co prawda narazie z niej nie skorzysta bo musi jesc rzadkie zupki. Pani Bozena, ktora sie Bella opiekuje podaje jej rosolek. Jak Bella wydobrzeje to karma bedzie bardzo przydatna. Zapraszam do Belli, ona nas potrzebuje.:)
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu