[quote name='Evelina']Śmiejcie się, ale serio wyglądałam jak dziecię :oops:
Już po ślubie listonosz zapukał do drzwi, jak mnie zobaczył to zapytał :
- Jest ktoś dorosły w domu ? :o
A ja na to : Może być mąż ? :lol:[/quote]
Hahahahahahahaha :lol:
U mnie, z racji dużej różnicy wieku było tak, że otwierałam drzwi, za drzwiami klient męża z pytaniem: "Jest tatuś??" :lol: :lol: :lol: