Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. ata

    Z internetu....

    może warto byłoby wykupic (bokserki) tylko co dalej:roll: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2142081_sprzedam_dorosle_suki.html]Sprzedam dorosłe suki![/url]
  2. ata

    Z internetu....

    A tutaj, gościu pisze, że okazja:hmmmm::mdleje: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2222979_owczarek_srodkowoazjatycki_suka_okazja.html"]owczarek srodkowoazjatycki suka okazja[/URL] Nawet gówna do zdjęć nie sprzątneli..... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2201881_american_staffordshire_terier.html[/URL] Przestrzen zyciowa króliczków..... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2196301_mlode_kroliki_rasa_martini.html[/URL]
  3. ata

    Z internetu....

    kolejny p....b może Nam zapakować i wysłać świnki morskie.... o zgrozo :angryy: hmm a może ze mną jest coś nie tak , może jestem 100 lat za murzynami.... [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2109303_swinka_morska_swinki_morskie_rozetkowe.html"]Świnka morska,Świnki morskie Rozetkowe Samiczki;-) wysyłka..[/URL]
  4. ata

    Z internetu....

    A tu proszę ...pieseczki prawdopodobnie w słomie :roll: lub .....mieszkają.. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2185103_szczeniaki_sznaucer_miniatura_czarne.html"]Szczeniaki sznaucer miniatura czarne oraz pieprz sól[/URL] wychodzi na to, że 5 tygodniowe szczeniaki będą sprzedawac.... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2201239_owczarek_niemiecki.html[/URL]
  5. Co za beznadziejni ludzie :shake: .... zobaczcie!! .... ogłaszają 8 tygodniowego psiaka i trzmają go na kolcztce :eek2: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2051369_owczarek_niemiecki_dlugowlosy_8_tyg.html"]OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY - 8 TYG. SUCZKA[/URL]
  6. tak, tak ten z niedowładem taki labkowaty:roll: i co teraz, trzebaby jakoś mu pomóc:roll: ja poproszę zdjęcia staruszków na pw:cool3:
  7. Kolejne nasze szczęście w już w nowym domu:multi::multi: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4826/29380168.png[/IMG] [img]http://img225.imageshack.us/img225/7022/63014408.png[/img]
  8. Mamy nowego kolaczka..... W schronisku od niedawna......Na razie na smycz reaguje agresją albo wielkim strachem.... Oj, boi się nadal nasz chłopaczek.... w kojcu czuje się bezpiecznie i nawet podchodzi do krat i się przymila , niestety na razie nie chce chodzić na smyczy..... Został odebrany przez własciciela. [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1206/08082009r107wrze.jpg[/IMG]
  9. a ja właśnie zastanawiałam sie, czy ta babeszjoza jest zarażliwa:roll:, bo jak to możliwe aby w jednym schronie tyle piesków na to choruje....
  10. zagłosowałam:multi: Myszko:calus:
  11. Cholibka...:roll: wysłałam pw do Tanitki ale mnie z dogo wywaliło i nie wiem czy je dostała:roll: jakby co to jutro wyślę jeszcze raz.. a psiaczek jest fajny:loveu:
  12. Myszko - czy widziałaś w schronie tego bernardynkowatego miksa?? zaraz będę głosować:cool3:
  13. moim skromnym zdaniem, sunia będzie miała mniej stresu jak w podróż będzie zabrana bezpośrednio ze schroniska chyba nie chcecie zabrać szczeniaczków na 1ą noc do domu a potem oddać ich do schroniska:oops: Emilko, musi się udać:cool3:
  14. ale małej się poszczęściło:p sobota już niedługo:cool3:
  15. [quote name='MyszkaMiki']Pisz co i jak, postaram się podlecieć :)[/quote] dzięki Mysza:cool3:
  16. nigdy nie umiałam czytac takich ustaw... ze zrozumieniem :oops::oops::oops: chyba mam problem:oops::oops::oops: zobaczymy jak bedzie dalej.....
  17. czy w Polsce są labolatoria, które testuja na zwierzętach?? jeżeli są to na jakich zwierzętach testuja:roll:
  18. Myszka to nie wina Twojego aparatu tylko druku:diabloti:
  19. Z tego co się ostatnio dowiedziałam ( od osoby prywatnej ), to w niemczech powstał zakaz testowania na małpkach..... słyszałam, że w niemczech testuje sie na biglach, a niektóre organizacje wykupują póżniej takie psiaki....
  20. dziewczyny rubcie jak najwiecej zdjeć tym starszym psiakom, może powolutku uda im się znależć coś wyjątkowego:roll: tak się zapędziłam ..a to najbardziej okrągłe zwierzę, to właściwie sunia ? czy piesek?? .......
  21. [quote name='taks']zajrzyj do "skarbonki" - link jest w moim podpisie;) Ruszył właśnie 3 etap realizacyjny. Za dobry pomysł może byc sowita nagroda...[/quote] troszkę poczytałam ... ta skarbonka to fajna sprawa godna przemyślenia z tym , że my bysmy się raczej skupiły sie na pomocy w schronisku we wrześni , zwłaszcza, że za jakiś czas będzie to schronisko przenoszone ......
  22. To dla Ciebie Trevorku [*] i dla ........ [*]
  23. Miałam przyjemność osobiście poznać Naszą Dogomaniacką ciotkę Wyżełkową..... Tanitkę:eviltong:
×
×
  • Create New...