-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
może warto byłoby wykupic (bokserki) tylko co dalej:roll: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2142081_sprzedam_dorosle_suki.html]Sprzedam dorosłe suki![/url]
-
A tutaj, gościu pisze, że okazja:hmmmm::mdleje: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2222979_owczarek_srodkowoazjatycki_suka_okazja.html"]owczarek srodkowoazjatycki suka okazja[/URL] Nawet gówna do zdjęć nie sprzątneli..... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2201881_american_staffordshire_terier.html[/URL] Przestrzen zyciowa króliczków..... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2196301_mlode_kroliki_rasa_martini.html[/URL]
-
kolejny p....b może Nam zapakować i wysłać świnki morskie.... o zgrozo :angryy: hmm a może ze mną jest coś nie tak , może jestem 100 lat za murzynami.... [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2109303_swinka_morska_swinki_morskie_rozetkowe.html"]Świnka morska,Świnki morskie Rozetkowe Samiczki;-) wysyłka..[/URL]
-
A tu proszę ...pieseczki prawdopodobnie w słomie :roll: lub .....mieszkają.. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2185103_szczeniaki_sznaucer_miniatura_czarne.html"]Szczeniaki sznaucer miniatura czarne oraz pieprz sól[/URL] wychodzi na to, że 5 tygodniowe szczeniaki będą sprzedawac.... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2201239_owczarek_niemiecki.html[/URL]
-
Co za beznadziejni ludzie :shake: .... zobaczcie!! .... ogłaszają 8 tygodniowego psiaka i trzmają go na kolcztce :eek2: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2051369_owczarek_niemiecki_dlugowlosy_8_tyg.html"]OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY - 8 TYG. SUCZKA[/URL]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
ata replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
tak, tak ten z niedowładem taki labkowaty:roll: i co teraz, trzebaby jakoś mu pomóc:roll: ja poproszę zdjęcia staruszków na pw:cool3: -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Kolejne nasze szczęście w już w nowym domu:multi::multi: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4826/29380168.png[/IMG] [img]http://img225.imageshack.us/img225/7022/63014408.png[/img] -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Mamy nowego kolaczka..... W schronisku od niedawna......Na razie na smycz reaguje agresją albo wielkim strachem.... Oj, boi się nadal nasz chłopaczek.... w kojcu czuje się bezpiecznie i nawet podchodzi do krat i się przymila , niestety na razie nie chce chodzić na smyczy..... Został odebrany przez własciciela. [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1206/08082009r107wrze.jpg[/IMG] -
Pogryziony Nowofunland u dr K w Wołominie POD OPIEKĄ EMIR
ata replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
a ja właśnie zastanawiałam sie, czy ta babeszjoza jest zarażliwa:roll:, bo jak to możliwe aby w jednym schronie tyle piesków na to choruje.... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
zagłosowałam:multi: Myszko:calus: -
Wyżeł -labkowaty głodzony ,ściągnięty z łańcucha- ma dom
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Cholibka...:roll: wysłałam pw do Tanitki ale mnie z dogo wywaliło i nie wiem czy je dostała:roll: jakby co to jutro wyślę jeszcze raz.. a psiaczek jest fajny:loveu: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Myszko - czy widziałaś w schronie tego bernardynkowatego miksa?? zaraz będę głosować:cool3: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Pisz co i jak, postaram się podlecieć :)[/quote] dzięki Mysza:cool3: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
nigdy nie umiałam czytac takich ustaw... ze zrozumieniem :oops::oops::oops: chyba mam problem:oops::oops::oops: zobaczymy jak bedzie dalej..... -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
czy w Polsce są labolatoria, które testuja na zwierzętach?? jeżeli są to na jakich zwierzętach testuja:roll: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Myszka to nie wina Twojego aparatu tylko druku:diabloti: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Z tego co się ostatnio dowiedziałam ( od osoby prywatnej ), to w niemczech powstał zakaz testowania na małpkach..... słyszałam, że w niemczech testuje sie na biglach, a niektóre organizacje wykupują póżniej takie psiaki.... -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
ata replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
dziewczyny rubcie jak najwiecej zdjeć tym starszym psiakom, może powolutku uda im się znależć coś wyjątkowego:roll: tak się zapędziłam ..a to najbardziej okrągłe zwierzę, to właściwie sunia ? czy piesek?? ....... -
[quote name='taks']zajrzyj do "skarbonki" - link jest w moim podpisie;) Ruszył właśnie 3 etap realizacyjny. Za dobry pomysł może byc sowita nagroda...[/quote] troszkę poczytałam ... ta skarbonka to fajna sprawa godna przemyślenia z tym , że my bysmy się raczej skupiły sie na pomocy w schronisku we wrześni , zwłaszcza, że za jakiś czas będzie to schronisko przenoszone ......
-
To dla Ciebie Trevorku [*] i dla ........ [*]
-
Wyżeł -labkowaty głodzony ,ściągnięty z łańcucha- ma dom
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Miałam przyjemność osobiście poznać Naszą Dogomaniacką ciotkę Wyżełkową..... Tanitkę:eviltong: