Jump to content
Dogomania

Aireedhelien

Members
  • Posts

    359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aireedhelien

  1. nie wiem czy bys byla taka zadowolona gdyby twoj pies rzucal sie na wsytsko co da sie zjesc(oczywiscie w jego przekonaniu)
  2. rosi tez gluptasa wrzuca za kazdym razrem jakby nie umiala sie nauczyc ze jak bawi sie blisko kanapy pilka to ta pilka tam wpada :D
  3. skad ja to znam :) a jak sie jej chce siku to nawet nie zaskuczy. kiedy pod kanapa znajdzie sie jakas zabwaka, ktora sie bawila albo chce sie bawic to tragedia. naprawde slychac ze wtedy cierpi ;)
  4. rosi tez na razie nie kuleje :D, moze czasem jak troche za bardzo poszaleje (tzn. poskacze jak walnieta) to ciut utyka ale dawno juz tego nie zaowazylam. ach bardzo sie ciesze :)
  5. dzwonilam do swoich wetow. babka mi powiedziala ze podawanie wit. d3 jest bardzo ryzykowne i ona zawsze odradza. mowila ze ma kilu pacjentow ktorym sa podawane te kropelki ale zawsze mowi ze wlasciciele robia to na wlasne ryzyko. zaprzestalam podawania. ale robilam to przez 10 dni. mam nadzieje ze jej nie zaszkodzilam. ide do laboratorium i zapytam czy robia badania tylko na poziom fosforu i wapna i zbadam rosi krew zeby zobaczyc jak tam u niej z ta krzywica. ech...
  6. np to ja juz nie wiem podawac ta witamine czy nie. od jakiegos czasu zaowazylam ze za jednym z palcow w prawej przedniej lapie zrobilo sie jej takie wybrzuszenie. taka kulka jej wystaje. jak jej zginam wszytskie palce to widac ze niechetnie mi to do zginania daje.
  7. grafcio to juz duzy chlopczyk hyhy - pikny jak to sie u nas mowi
  8. skoro wiekszosc to te bez rodowodu to nie ma sie czemu dziwic :wink:
  9. ech to nie wiem co ci doradzic. moze to jakis blad z serwerem :roll:
  10. teraz to ja nie rosumiem - zdjecia nie chca sie wyswietlic jak wpisujesz ich adres czy na serwerze???
  11. Marta sprawdz dokladnie wszytskie nazwy zdjec, adres linku itp blad 404 to blad ze taki plik nie istnieje.
  12. wybaczcie, przekroczylam transfer. zdjecia bedzie widac za kilka godzin
  13. Zdjecia froda http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie1.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie2.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie3.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie4.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie5.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/frodo/zdjecie7.jpg
  14. kwleszek, a jakze podobne potwory :evilbat: masz jeszcze jakies zdjecia ???
  15. kwleszek mama kupila witaminum D3 bo byl tanszy o polowe :evilbat: :evilbat: bedzie mi na psie oszczedzac :evilbat: :evilbat: moje pytanie czy to tez moze byc?? jedna kropla ma 500 j.m, czyli ile mam ich dawac bo nie wiem jak to jest z vigantolem...
  16. a oto Tekilla sylwi skalskiej :D
  17. zdjecia Tekilli AGI - pozwolilam sobie zmniejszyc o polowe zeby latwiej sie ogladalo :D http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie1.JPG http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie2.JPG http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie3.JPG http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie4.JPG
  18. to dla ludzi to pewnie dlatego nie chca psom dawac. dla nich lepiej jak sie kupi cos od nich specjalnie dla psow :evilbat:
  19. wie psiak co dobre :D ;) rosi warzywa lubi tylko gotowane, a z owocow to gruszki i winogorna uwielbia. jablko tylko jak da sie jej z reki, jak lezy w misce to gardzi. a mandarynke wymulta i wypluwa.
  20. kilka zdjec Demona http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/Dem1.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/Dem2.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/Dem3.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/Dem4.jpg
  21. ma to zgrubienie ale nie na wszytskich zebrach, wyczowalne jest. oczywiscie dawalam witaminy przez caly czas... dlatego jestem zdziwiona... po vigantol wysle dzis mame :D
  22. z rosi to jest tak - zgryzie wszytsko czego nie da sie polknac. dlatego bardzo uwazam zeby nikt nie dawal jej niczego co jest male i b.twarde (np. mala kostka - juz kiedys miala sensacje po takim rarytasie). jak miala 3 miesiace to polknela cala kurza lape. alez sie przerazilam. teraz zawsze jej miele. jak sa jeszcze gorace to wyciagam ta duz kosc (b.latwo wtedy wychodzi) i reszte miele w maszynce, potem cala ta pape wrzucam do wody, w ktorej to sie gotowalo i ma pyszna galaretke. mieso tez jej kroje, rozdziubuje ryz, miele warzywa - jak by miala w duzych kawalkach to pozniej by pewnie zwymiotowala tym wszytskim, poza tym mogla by nie zjesc. a tak to wcina :) szczeny cwiczy na duzych kosciach cielecych i patykach - uwielbia patyki, totalny maniak. nieraz sama sobie wyrywa z krzaka lub drzewa 8)
  23. kwleszek dzieki :D jak chcesz to wyslij zdjecia to je zamieszcze [email protected]
  24. thx kwleszek - rosi ma te zgdubienia, bardzo latwo je wyczuc. nie wiem czy jak zaczyna sie tworzyc rozaniec to na jednym zebrze wystepuje wiecej tych zgrubien czy tylko jedno??
  25. u mnie tez -16 to norma, w nocy nawet zimniej to moze na jakiejs polce :wink: skad wzioles tego kotka??? i jak wyglada??? ja pies na niego zareagowal???
×
×
  • Create New...