Jump to content
Dogomania

Aireedhelien

Members
  • Posts

    359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aireedhelien

  1. ja gdzies czytalam ze jak pies kladzie sie 'na zabke' to moze (ale nie musi) byc objaw dysplazji. nie wiem w kazdym razie jak to jest...
  2. dzis rosi bawila sie z 3 7 miesiecznymi bokserami. dwie suczki byly od niej wyzsze i bardziej masywne. o psie nie wspomne - mial okropnie dlugie lapy i chyba z 60 cos cm w klebie. mierzylam rosi ma 56 cm (jak stoi przy mojej nodze to siega kilka cm nad kolano, ja mam jakies 165-66) i wazy okolo 20-23 kg ma 10 miesiecy. czy to moj psiak jakis maly czy tamte takie duze. bo po tym jak czytalam wzorzec to suka powinna miec chyba z 55-59cm. poza tym z tego co zaowazylam to ona bardziej sie cieszy jak ludzie sie z nia bawia niz psy. owszem latala jak glupia, ale ciagle przychodzila, poskakala, chciala zeby ja poglaskac. a najbardziej to mnie zdumialo jak jej rzucilam sniezke to kopala za nia, a psy olala totalnie. zanim przyszedl ten pies to bawila sie z suczka, ale pozniej tamci dwoje bardziej sie zajmowali soba wiec rosi tez tak troche na dystans. ona byla bardzo niepewna jak podeszly do niej dwa psy. wysylala mnowto CS'ów. czy taki jej poczatkowy dystans i dopiero stopniowe osmielanie sie (jak sie ja pusci ze smyczy) do zabawy moze miec zwiazek z tym ze juz zaliczyla kilka agresywnych atakow na swoja osobe???
  3. Aireedhelien

    Karma

    wiem ;) ale jednak wole swierze wazywa niz kotleta ktorego daja do hamburgerow, a wlasnie takie kotlety kojarza mi sie z tymi karmami. kazdy karmi jak lubi. moj pies np. nie lubi karm, woli gotowane :D
  4. Aireedhelien

    Karma

    feeeeeee dla mnie kazda karma to jeden syf bleh 8)
  5. Aireedhelien

    Karma

    ponoc purina pro plan jest o wile lepsza od puriny dog chow(nie wiem czy tak sie to pisze).
  6. tylko ze u nas w miastach po 35-40 tys. mieszkancow szkolen nie ma. przynajmniej u mnie. najblizej to jest chyba w krakowie czyli jakies 90 km ode mnie. ja chetnie bym z psem poszla na szkolenie, ale nie jestem niezalezna i nie mam swoich pieniedzy, wiec moge sobie tylko o tym pomarzyc.
  7. Aireedhelien

    Karma

    moja moze z 3 razy wciela purine ale jej nie smakowala i nie daje jej juz zadnych karm. poza tym po purinie miala brzydka kupe... ja dawalam 3 razy ale jak miala juz 8 czy 9 to przeszlam na 2 razy.
  8. :oops: :oops: :oops: nie ma za co 8)
  9. zdjecie nr3 - gdzie tekilla wskoczyl na twoja mame - skad ja to znam... :lol:
  10. oto kilka zdjatek sylwii skalskiej
  11. rosi wycalowana i wysciskana. jak sie cos bedzie dziac to dam znac. suprise, a co tam z raselem??
  12. ja tez mam taka nadzieje :D
  13. bula sie zmniejszyla, rosi nie kuleje. kulala tylko przez ten jeden dzien.
  14. suprise jak wygladala ta gula na lapce rasela i gdzie ja mial??? no tak teraz mam gulomanie :roll: :-?
  15. witam witam widze duzo pieknych zdjec :D marto ja tez jestem przewrazliwiona na punkcie skokow. zwlaszcza po tej historii z lapka. boje sie strasznie ze to sie nawroci. w kazdym razie teraz jest duuuzo sniego, a on amortyzuje. ale co bedzie wiosna??? na razie i tak z rosi nie chodzimy na dluzsze spacery. nie kuleje juz po tym stluczeniu, ale bule ma nadal....
  16. powodzenia na zaiegu. nas czeka sterylka w czerwcu i tez sie stresuje. co to ten tluszczak???
  17. z lapka juz lepiej. robie jej oklady z altacetu. jest na pewno stluczona bo chodzi caly czas na lekko sztywnej, ale juz nie kuleje tak jak przedtem. do bandaza sie tez przyzwyczaila i przestala go podjadac ;) za tydzien bedzie mogla bardziej pobiegac. teraz na siku, kupke i do domu. oczywiscie rosi wolalaby pobiegac i poskakac. wariat ;)
  18. dlaczego nie chcesz sterylizowac psa?? a nie pomyslales co bedzie sie dzialo z psem kiedy dookola beda suczki z cieczka???
  19. zrobilam rosi opatrunek z alkacetu. chodzi z obandazowana lapka i w woreczku bo podjada bandaz. bylismy na siusiu i kupce, a ten szaleniec chce sie bawic. juz chciala leciec do psiaka i golebi. to jej optymistyczne zachowanie nastraja mnie tez optymistycznie. mam nadzieje ze te oklady jej pomoga.
  20. rosi od jakigos juz czasu 1-1,5 miesiaca ma taka bulke za palcem. wet stwierdzil ze to stluczenie. nic jej sie nie dzialo. czasem po dzikich szalenstwach leciutko utykala. wczoraj na spacerze, w pogoni za kijem skoczyla jakos niefortunnie i pisnela. paczylam przerazona czy nic jej nie jest, ale wszystko bylo ok. latala do dzieci, do mnie jak szalona. jak wrocilam do domu rosi zaczela kustykac. pozniej przyjechala rodzina i wujek bawil sie z rosi (szalal), po tych szalenstwach utyka jeszcze bardziej. ta bula jej urosla troche i jak dotykam jej tego palca to mi wyrywa lapke. sprawdzialam czy sie jej nic nie wbilo, ale nic nie wyczula, poza tym jak juz pisalam jak ja boli to wyrywa lapke. wet powiedzial zeby robic oklady z kwasnej wody - ale to mowil przed tym wypadkiem. czy te oklady cos pomoga??? jak jej nie przejdzie do poniedzialku badz wtorku to ide do weta. martwie sie, poza tym to jest ta sama lapka co na nia kiedys kulala, ale teraz to ewidetnie boli ja sama 'stopa'. najgorsze ze mieszkam w malym miescie i nie ma tu nigdzie RTG. hohufka nie orietujesz sie czy gdzies w zakopanym jest RTG??? boje sie ze mogla jej kosc peknac lub cos w tym stylu. ehh widac biedny rozwiel ma szczescie do urazow :(
  21. rosi jest moim pierwszym psem. w teorie dominacji nie wierze wiec nie moge odpowiedziec ci na pytanie czy ma sklonnosci do dominacji. z tego co zaobserwowalam u rosi to boksery sie troche indywidualistami, maja wlasne zdanie, jednak jak sie dobrze psa uklada to nie sprawia to klopotow - bardziej rozsmiesza. moje zdanie jest takie, bokser nadaje sie na pierwszego psa. chcialbys suczke czy psa? ja mam suczke. nie wiem, obawialabym sie ze pies moze miec az nadto indywidualne podejscie do zycia ;). polecam strone http://kliker.pieski.eu.org/index.html <-- duzo madrych rzeczy i przydatnych w wychowaniu psa. powodzenia a tak z ciekawosci - czy twoj wybor juz padl na boksera???
  22. zdjecia sie przeciez wyswietlaja :o prawdziwa modelka z tej teki
  23. oto zdjecia tequilli agi http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie5.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie6.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie7.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie8.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie9.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie11.jpg http://aireedhelien.w.interia.pl/forum/agi/zdjecie12.jpg
  24. agi wyslij mi zdjecia to zamieszcze
  25. hohufka a mieszkasz w krakowie?? dojezdzasz?? studiujesz zaocznie??? jesli mieszkasz to z borem??? hyhy u mnie chyba wiecej ;)
×
×
  • Create New...