Jump to content
Dogomania

staff-ka

Members
  • Posts

    832
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by staff-ka

  1. Nasz [COLOR=Red]NAJUKOCHAŃSZY[/COLOR] :loveu::loveu: pierwszy Staszek .. Rapid Shot Buldożer - sławetny [B]BAMBER[/B] :razz: dokładnie wczoraj (05.03) w doskonałej formie i kondycji jak i sile witalnej ,jako dumny ojciec i dziadek skończył [B]6-ść[/B] lat .. dziękujemy przede wszystkim losowi (to cała historia) ,że Go mamy :multi::multi: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6682/pict7627dc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/175/pict7648vm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/8655/pict7612dq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6499/pict7608dc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7287/pict7622vi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/964/pict7639ht9.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/439/pict7788fl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4767/pict7785ie7.jpg[/IMG] - no to patrzę w przyszłość i "gonię" jak i będę gonił ( mam wielką nadzieję ) następne 6-ść lat.. ;);) Pozdrawiam :razz:
  2. Hihi Kasiu .. czyli jednak przyjechała do Ciebie ta białanka ..??? :loveu: Niech rośnie zdrowo .. ucałuj ja od Matki Staff-Ki ;);) i Gratulki dla Was.. :cool3: Ps.No bedzie taka wieksza dziewczynka od Twoich dwóch ( poza tym jej mamuska..jest jak to sie mówi "kawal baby" jak dobrze pamietam ..hmm ) , dziadek od strony ojca - Sting..tak ..?? [IMG]http://images22.fotosik.pl/17/e73a78286f9dcdb8med.jpg[/IMG] - "nienaturalne skleszczenie" ..normalnie :evil_lol: .. ciotka Tubi chce urwać głowę .. podopiecznej..chyba jej zazdrosci kolorku.. :eviltong::eviltong:
  3. Oj tak leci ten czas jak diabli :evil_lol: ... Matko z córką ..normalnie jakie SŁODYCZE te [B]wejherowskie Carbowce[/B] :loveu::loveu::loveu: .. Super są .. !!! [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/1038/drako6xo5.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/7416/dscn1185zx7.jpg[/IMG] [I]ODRRY VOM SIZZAR [/I][/B][I].. i [B]O KOSZAŁEK OPAŁEK[/B] [/I]:loveu: - Staffkarowe chłopaki też tak szybko wyrosły .. :crazyeye: ,że hej.. ..echhh .. Fajne klusie :cool3: [B]Alu[/B] te Twoje koloraski..niech rosną zdrowo ... i dają czadu ... :mad::mad: :eviltong: !!! Pozdrawiamy ... ;)
  4. Fajne fotki.. :razz: a na nich raz widzę Bambera .. a zaraz na drugim Dusieńkę :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam .. ciepło .. ;)
  5. Gdzie te psiaki zgubiły kątowanie tyłu ;) .. i zadek troszkę sie podnosi ..przez to.. nio i troszke bym je "związała" :razz: .. na zeszłorocznych skupiłam uwagę :cool3: .. na tegorocznych .. niekoniecznie :p
  6. [QUOTE]Dobrze mówisz z tymi białymi Staffka ![/QUOTE] - hmm mówie ,jak uważam.. z głębi :p [QUOTE] A tym wszystkim co usypiają szczeniaki z wadami, które nie prowadzą do śmierci czy ciężkiego kalectwa - bo wg mnie to się dalej dzieje i nie tylko w ASTach (w bokserach z białasami jest ta sama śpiewka) - proponuje się zastanowić po co właściwie hodować psy, skoro robi się takie rzeczy. Hodowca to nie jest pan Bóg, nie jest nieomylny. Ma prawo się pomylić, ma prawo źle dobrać skojarzenie - a jak mu powychodzą "pety", to powiedzieć "khem, sorki, no dobra, [URL="http://ad2.eurobb.net/please/redirect/140/1/1/32/!hash=60896586;h4r=29173569;p4r=305399929;uwi=800;uhe=600;uce=1;param=2865/38573_5?"]taniej[/URL] sprzedam, jestem o to jedno doświadczenie bogatszy / bogatsza, wiem teraz jakich psów ze sobą nie kojarzyć". I tyle. Mylić się jest rzeczą ludzką, a prestiż hodowli ? Hmm, ludzie, bez urazy, pies to kochane zwierze, ale hodowla psa to tak jak hodowla świń, kóz, krów. Hodowca to nie prestiż, ale wiedza i doświadczenie, to co się ma w głowie... [/QUOTE] - alez to jasne,ze dzieje sie tak w kazdej rasie... niestety .. :shake: Widzisz ..pierwszy miot AST urodził sie pod moim dachem w 1996 roku ... zawsze wydawało mi sie,ze te moje maluchy mogłyby miec wiecej białych znaczeń,gdyz bardzo skąpiła mi natura tej bieli .. (a ja uwielbiam asty w irlandzkim umaszczeniu) .. mam swoja ulubiona linie w tej rasie i generalnie na niej sie opieram .. w 2004 roku urodziły mi sie maluchy z linebreedu ,dośc mocnego .. takie zestawienie ..miało tez na mysli wytrącic troche bieli ,jak i uzyskac mój ulubiony CZERWONY KOLOR ..i tak tez sie stało,ale natura i tak była mądrzejsza ode mnie (jak i teraz) .. i owszem bieli było wiecej ..ale tak jak widac moja suka jest w moim ulubionym czerwonym kolorze ,ale białych znaczeń jak "kot napłakał" ;) .. natomiast jej brat i siostra sa łaciate .. a siostra nawet skrajnie :p Ja samą skojarzyłam równiez w lini .. a ze ma przodków ,którzy niosa w sobie biały gen..to kolorasków-łaciatków sie spodziewałam..,a ale i tym razem NATURA okazała sie byc ..nio juz chyba złosliwa heheh ..bo jak widzisz..sa biale ze znaczeniami :loveu: i rude ..z mala iliscia bieli.. - tak jakby te kolory nie mogły się "wypośrodkować" :evil_lol: echh..całe uroki hodowania.. w kazdym razie jak hodujesz w inbreedzie czy linebreedzie ..musisz sie liczyc ,ze natura moze byc chytrzejsza.. łatwiej jest hodowac w outcrossie ,ale czy wtedy osiagniesz ten efekt anatomiczny jaki chcesz ..hmm..no nieraz sie udaje.. nawet w takim przypadku.. jak odpowiednio dopasujesz stworzenia.. ale i wtedy rózne "hocki klocki" moga wyjsc..echhh hodowla ..to temat rzeka ..wiedza jak najbardziej,ale i łud szczescia..:cool3: [IMG]http://www.staff-ka.com/Mioty%20Staff-Ka/Amstaffy/Rakja%20i%20yasper/yasper2.jpg[/IMG][IMG]http://www.staff-ka.com/Mioty%20Staff-Ka/Amstaffy/Rakja%20i%20yasper/rakja1.jpg[/IMG] Rodzice .. Rodowód maluchów: [URL]http://www.staff-ka.com/Nasze%20Psy/RODOWOD/rodowod%20Rakja%20&%20Yasper.htm[/URL] [QUOTE]Wydaje mi się, że jedyna możliwość zmiany zapisu to ciągła walka hodowców o taką zmianę[/QUOTE] - dokładnie tak..jak widać w USA wywalczyli..mysle,ze u nas tez warto próbowac ..ja zamierzam cos zaczac ,ale sama byc nie moge ... serce sie kraje..jak doskonałe anatomicznie psy..nie mogą np.wyjśc w ring tylko dlatego,ze "ubrały niepasujacy otoczeniu płaszczyk" .... A białe jest PIĘKNEEE ... !!!!!!!!!! :loveu: :loveu: Pozdrawiamy ..
  7. [COLOR=Navy][COLOR=Black][B]AMFI [/B]- odpowiem na Twój post .. taka oto odpowiedzią w temacie moich maluszków na forumm AMSTAFF .. Ponizsze słowa to słowa włascicielki hodowli Gang-Staff ..której na pewno nie musze przedstawiać .. jedna z polskich hodowli o bardzo wysokim prestiżu ... [/COLOR][I] Wcale nie ostatnio Kasiu tylko ostatnio juz sie hodowcy nie wstydza i maluszki maja szanse na przezycie. Dawno temu białe i trikolory były traktowane jako wstyd dla hodowcy, szczeniaki były usypiane i nikt o nich nie mówił. Teraz mamy takie kwiatki że nie spodziewamy sie białych szczeniat bo przeciez w tej linii nigdy ich nie było ..... dopiero po takim miocie okazuje sie ze byly tylko nikt o nich nie mowil. [/I][COLOR=Black][B]Moniko[/B] ..białe sie rodziły,rodza i będa sie rodzić .. ale niestety nie kazdy ma szanse na dalesze życie ..to fakt.. No ja osoniscie wolałabym aby były bardziej łaciate,ale co tam... wazne ,ze sa zdrowe i silne.. i doskonałe anatomicznie patrzac moim "okiem hodowlanym" .. zapowiadaja sie na bardzo ładne psy .. [/COLOR][/COLOR][quote]a tak swoją droga to faktycznie idiotyczny ten zapis we wzorcu - wszak u pozostałych bullowatych biały jest jak najbardziej OK, a w końcu od nich się wywodzą amstafy... ale cóż.[/quote] - i otóz to - prawda ... no niestety ..wiesz człowiek to taka istota,ze świadomie sobie lubi utrudniac życie ..i przy okazji innym.. :angryy::p [COLOR=Navy][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][quote][B]Staff-ko[/B] jest na pewno wiele osób które kupią białego amstaffa[/quote] [B]Asztir[/B] ,ale oczywiście,ze tak..ja sama zastanawiam sie nad jednym z tych moich stworów :loveu:.. jedynie co mnie wstrzymuje od podjęcia decyzji na tak..to warunki.. niestety ,ale naprawde białe maja duze zainteresowanie .. :cool3:
  8. Dzięki Dag :cool3: [QUOTE] 1) dlaczego tak jest? Zgadzam się, że podpalane asty wyglądają dzwnie, ale białe są cudowne!!! 2) Satff-ka- jak Twoje maluchy? Łapia się na te 80%, czy nie?[/QUOTE] - wiesz tez sie zastanawiam DLACZEGO (wszak to nie albinostyczne szczeniaki,które wiadomo mogą byc podatne na wszystko) ..no widzisz był ktoś "mądry" który NAPISAŁ WZORZEC i jak bull,staffik mogą być białe czy skrajnie łaciate ..tak AST - nie :shake:..ale tylko u nas , w USA .. sa piekne BIAŁE CHAMPIONY jak i mozna hodować na białych psach ... ja uznałam,ze nie będe poddawała eutanazji ZDROWYCH,SILNYCH szczeniąt tylko dlatego,że ktoś wymyslił taki wzorzec ,a nie inny - ja uwielbiam białe ASTy Maluchy jedynie beda miały w metryce wpis niehodowlane ;) U tego chłopaka jest 20 % koloru :loveu: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1958/pict6875hk9.jpg[/IMG] Dag sesja wkrótce .. :evil_lol: Pozdrawiamy .. :eviltong:
  9. [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9313/laponczyk2mh1.jpg[/IMG] - nie no REWELACJA :loveu::loveu: ... :lol: Skoro Wszyscy sa na topie "białego szaleństwa" ..to i my troszke..hmm tzn.jak zwykle raz a porządnie :oops: .. dokleimy .. jak to "wykorzystywalismy" śnieg ..który spadł.. i był..no własnie był.. :roll: [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4989/pict6654jg3.jpg[/IMG] [I]Babej Młody Zołzi Dusia [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8092/pict6658lb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8710/pict6659pq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5369/pict6665sf2.jpg[/IMG] - dziewczyny [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7083/pict6673ze5.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8823/pict6687tb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5350/pict6694wk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4468/pict6703dz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3191/pict6730nu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/957/pict6741gp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4979/pict6742sc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6594/pict6748zx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/638/pict6760ei5.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1460/pict6749co5.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9850/pict6753ln7.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2277/pict6766cf5.jpg[/IMG] [/I]- nio i po spacerze :evil_lol: Kolejny snieg ..hmm ..niewiadomo kiedy ,a po polach ..bardzo niewygodnie biega sie w błotku.. :shake: Pozdrawiamy ..
  10. [quote name='hun']Gratulujemy sukcesów -:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -RAPID wykonał dobrą robotę ;) ;) ;) ;) ;) ;) życzymy dalszych sukcesów -- Famili Buldożer[/i][/quote] Rapid juz od dawna wykonuje kawał dobrej roboty.. to nie jest jego "jeden super wyskok" hihihi ...... w połączeniu z róznymi "żonami" .. moze się pochwalić ..i byc dumny ze swoich dzieciaków ... Moze nie jest tak wzięty i nigdy nie był ..ale te dzewczyny,które uległy jego (jakiego by nie miał) UROKOWI myślę ,ze nie żałują :loveu: ... Nio,ale pamietajmy ,ze MAMA tez duzo wnosi w swoje dzieci w przypadku Grubala ..na pewno wniosła duzo terriera .. do małego.. :cool3: .. w temperament to juz w ogóle .... wnioskujac z opowiadan opiekunów .. Od siebie życze duzo RADOŚCI i POCIECHY z Gjubaska .. ;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4703/zabalepg4.jpg[/IMG] - Alu to jest Dusia ... :loveu: Pozdrawiamy cieplutko..
  11. Super "bałwanek" ..świetne fotasy,a ta najfantastyczniejsza :multi: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/571/p125058510na.jpg[/IMG] - a na tej podoba mi sie najbardziej ;) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7349/p1260750ea9.jpg[/IMG] Trzymajcie sie cieplutko i ucałować Szaduska od Matki proszę .. :p
  12. No to jeszcze my sie przedstawimy :eviltong: Dzisiaj mamy 10 dni .... [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5598/pict6840vp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6905/pict6617bv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2238/pict6770ua4.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/8038/pict6773el6.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3517/pict6780od7.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2642/pict6802lc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9378/pict6828vl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2966/pict6831lk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6594/pict6832cw9.jpg[/IMG] Serdecznie pozdrawiamy wszystkich innych naszych "kuzynów" .. bądzcie ZDROWI !!!!!!!!! :loveu::loveu:
  13. [B]Milla- Russia[/B] - very nice puppis in particular white bitch :loveu: Słodziaki Carbowcowe - mniam,mniam .. :cool3: , nio to troszkę Staffkarowych ..urodzonych na Litwie ..takze mam tylko takie starsze foteczki podesłane od hodowcy , w wieku ok 6 tyg. ... [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6981/img67318pn.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5152/img66880by.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2505/foto126026er.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9217/foto127041va.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1760/foto126035xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7639/foto127050qw.jpg[/IMG] - chłopcy ;) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9654/img67030dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6606/img66617aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2456/img66553sq.jpg[/IMG] - i rodzyneczka .. dziewuszka :loveu: :loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1848/img67602ys.jpg[/IMG] - wszystkie razem.. ale nie wyglądają na zachwycone :p [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3209/poznan01ts46cc.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6272/foto125025kt.jpg[/IMG] - i sam tato .. jakby na to...... nie patrzeć :evil_lol: :mad: Cieplutko pozdrawiamy .. :razz:
  14. Oooo witam Gjubala :razz: .. miło mi,ze się pokazujecie .. [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6311/gruby1wo8.jpg[/IMG] - pozwoliłam sobie przenieść powyższą fotkę :cool3: ... Serdecznie pozdrawiamy w Nowym Roku .. wraz z tatuśkiem i Dusią mamusią ..... [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8875/michavh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/977/duskastoilx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1917/zaoknemrh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4703/zabalepg4.jpg[/IMG] - daj im "popalić" synu.. :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)
  15. Skoro choć troszkę "zasypaliscie" kolorami jesieni ( rudy,zółty ;) ) ..to dorzucamy jeszcze czerwony :eviltong: Relaksujaca się "czerwona gwiazda" :cool3: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/739/pict6278pn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9199/pict6279sn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3116/pict6281pb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/28/pict6280qh6.jpg[/IMG] Pozdrawiamy w Nowym Roczku :multi:
  16. Wklejacie takie "paskudztwa, obrzydlistwa" ;) :eviltong: .. :loveu: ..no to maja babcie,prababcie "robotę świąteczną" ,a ciotki i wujki ... do pomocy .. nie obijać się :mad: :mad:
  17. [quote name='Patka']Lilith jest ASTem i tez czasami tak ma :cool3:[/quote] - bo ASTy pochodza z kolei bezpośrednio od Staszków hhihi :cool3:
  18. [QUOTE] Myślę, że krótkie kufy to robią. [/QUOTE] Niekoniecznie ów objaw zawdzęczamy krótkim kufom :shake: - przypomina się UKŁAD ODDECHOWY "zaczerpnięty " od bulldogów .. dokładnie po wzmozonym wysiłku , czy nadmiernym podnieceniu .. występuje ów objaw .. nie jest to stan do niepokoju i wizyty od razu u weta. Jedynie, jezeli slina byłaby bardzo gęsta i bardzo wyraznie biała (nie przezroczysta) i pies zacząlby wyrażnie kaszleć i nawet przyduszać się .. może byc to spowodowane naturalną przypadłościa bulldoga tzw. "przerostem podniebienia" .. wizyta raczej potrzebna ,aby złagodzić objawy ... Pamietajmy,ze staffiki maja bardzo dużo wspolnego z bulldogami .. w końcu wywodzą sie poniekąd z "jednej krwi" .. i dlatego niektóre cechy wręcz sa nieodzowne .. :evil_lol:
  19. [quote name='Nela']Staff-Ka [B][FONT=Comic Sans MS]hehe [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Staff-Ka jak bedziesz miec problemy z francuskim to za odpowiednia ilosc ..........:drink1: :beerchug: :popcorn: sluze pomoca !!!! [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]hehehehehe :ylsuper: :lol: [/FONT][/B][/quote] - hahah OKI [B]Nela[/B] - [I]MERCI[/I] ..bedę miała na uwadze :cool3: ..a powiedz mi tylko ILE :drink1: Ci potrzeba ..abyś się "naumiała" :lol: :lol: ;) ;) mówic po francusku .. :evil_lol: DZiękujemy [B]AMFI[/B] :beerchug:
  20. - bardzo dziekuję Dzasta :oops: [QUOTE] pięknie się dziewczyna zaprezentowała a i graty dla Twojej Czerwonej Gwiazdeczki bo też się pieknie dzieczynka zaprezentowała i super jej poszło [/QUOTE] - tak Czerwonej tez poszło niezle były 3 Championki..mocno sędzia sie zastanawiał ..ale w ostatecznej rozgrywce ..zadecydował,ze stanie na II lokacie z Res.CACA .. ( trzecia byla suczka równiez z Polski Colin G-B ) Po cichutku liczyliśmy na CACA ..( bo tylko 1 wniosek potrzebny nam do zamkniecia tytułu,a w sumie musi byc ich 4-ry + rok odstępu ) ,ale co tam trudno..jest jeszcze przyszły rok .. ;) [IMG]http://amstaff38.site.voila.fr/photo/tina.ne.jpg[/IMG] [IMG]http://amstaff38.site.voila.fr/photo/tina1.jpg[/IMG] - ta suczka (z Francji) wygrała klase CH. dostała wniosek CACIB ..mysmy nie wystapiły o rezerwę :evil_lol: .. bo nie usłuszałysmy nawoływania z ringu hihihi .. takze nawet nie wiem która suczka dostała res. ..bo jak przypomniałam sobie,ze jest jeszcze porównanie o res.cacib..to juz walczyły psiaki o tytuł bob :lol: .. Dziękuję [B]Nela[/B] za info odnosnie stronki Kinga ... napisałam,ze mamy 0 fotek,ale nie chodziło mi tylko o Kinga ...a ,ze nie mamy w ogóle ŻADNYCH fotek :placz: ... aparat , po skrzetnym naładowaniu baterii ..pozostał w domu.. :p Pokazana suczka AST jak i King (i jeszcze chyba 3,4 inne psiaki) przyjechały z Francji z hendlerami (młoda kobieta i mężczyzna) ,mialysmy przyjemnośc z nimi porozmawiać ,zarówno o Kingu jak i am'staffce itp. Dostałam wizytówkę do własciciela AST,a staffiki sa własnością jego Przyjaciela .. takze bezposredniego adresu do Kinga nie dostałam .. takze raz jeszcze dzięki [B]Nela[/B] ..ułatwiłas :cool3: Ogólnie wyprawa OK.. pogoda dopisała,a to najwazniejsze było dla nas (zwłaszcza w nocy) .. ale ponad 36 godzin (z mala przerwą ,na wystawienie psiaków w hali) spędzonych w samochodzie osobowym..nie zawielkich rozmiarów .. ufff dało się we znaki.. ale jak to przysłowie mówi : [I]- gdzie diabeł :diabloti: nie może ,tam BABĘ pośle -[/I] :mad: ... jest jak najbardziej adekwatne..dałysmy radę we DWIE :multi: ..objezdzajac ponad 1.400 km... i przynajmniej nie słyszałysmy "marudzenia" naszych Panów ... :loveu: ... Tak jak wspomniałam wczesniej..do zobaczenia już za rok .. ;)
  21. [B][SIZE=5][COLOR=#b84700]IHA Wels[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#000080]2. Dezember 2006[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][B][U]Richter:[/U] [/B][/SIZE][SIZE=4][B]Peter Machetanz, D[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Rüden Jüngstenklasse:[/B][/SIZE] [COLOR=#000080][B]vv [/B][/COLOR][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF´S BUBBLE BOBBLE [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Susanne Hruska, A[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B][COLOR=#000080]vv [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF´S BLACK BREEZER[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Doris Kalser, A[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [SIZE=3][B]Rüden Jugendklasse:[/B][/SIZE] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]Jugendbester [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BULLVAR OF LANGUISH EYES[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Sandra Hatz, A[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B][COLOR=#000080]V2 [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]LUCIANNO OF CANTERBURY [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Yilmaz Orhan, A[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B]Rüden Zwischenklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA[/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BART STAFF KOMAS[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Zwiefelhoferova Vaclava, CZ[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B][COLOR=#000080]V2[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]Res.CACA [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF´S ACE VENTURA[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Michael Siegl / Pamela Lentowski, A)[/COLOR] [B][COLOR=#000080]V3 [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF´S AGENT SPOT [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Claudia Bruckner, A)[/COLOR] [B]Rüden Offene Klasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]CACIB, BOB[/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]SHAROC FRANSIMO RED BOY [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Simona Strizova-Francouzova, CZ[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B][COLOR=#000080]V2[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]Res.CACA [/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]EL STAR OF CANTERBURY [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Fatima Nutz, A[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B]Rüden Championklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA[/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]CH. A KING DES ANGES DE LA CITE PHOCEENNE [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Joelle Bettoia, F)[/COLOR] [B]Hündinnen Jüngstenklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]vv [/B][/COLOR][B][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF'S [/COLOR][COLOR=#b84700]BIG BAMBOOCHA[/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Sonja Porits, A)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]vv [/B][/COLOR][B][COLOR=#b84700]NEMESIS OF CANTERBURY [/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Fatima Nutz, A)[/COLOR] [B]Hündinnen Jugendklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]Jugendbester [/COLOR][/B][B][COLOR=#b84700]LUCRETIA BORGIA[/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Miroslaw Janasz, PL)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]V2 [/B][/COLOR][B][COLOR=#b84700]LUSIANNA OF CANTERBURY[/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Leopold Hofmann, A)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]Sg3 [/B][/COLOR][B][COLOR=#b84700]LETICIA OF CANTERBURY[/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Leopold Hofmann, A)[/COLOR] [B]Hündinnen Zwischenklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA [/COLOR][/B][B][COLOR=#b84700]BUDDYSTAFF'S ALMOST HEAVEN [/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Julia Listopad / Sonja Porits, A)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]V2[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]Res.CACA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#b84700]AKIRA FIRST UMBALLA´S LADY[/COLOR][/B] [COLOR=#000080](Joelle Bettoia, F)[/COLOR] [B]Hündinnen Offene Klasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]CACIB[/COLOR][/B] [B][COLOR=#b84700]UARRPIDA KITTERY PEKKA STAFF-KA[/COLOR][/B] [COLOR=#000080]([FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Katarzyna Kyrcz-Stachel, P[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]L[/SIZE][/FONT])[/COLOR] [B]Hündinnen Championklasse:[/B] [COLOR=#000080][B]V1[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]CACA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]Res.CACIB[/COLOR][/B] [B][COLOR=#b84700]CH. [/COLOR][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]LAOLA DAFFODIL YELLOW [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Miroslaw Janasz, PL)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]V2[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080]Res.CACA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#b84700]CH. [/COLOR][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]ALTHIA STAFF KOMAS[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Zwiefelhoferova Vaclava, CZ)[/COLOR] [COLOR=#000080][B]V3[/B][/COLOR] [B][COLOR=#b84700]CH. [/COLOR][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][COLOR=#b84700]DOLLY BUSTER OF CANTERBURY [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000080](Leopold Hofmann, A)[/COLOR] [COLOR=#000080]4 - ry psiaki nie stawiły sie do oceny w tym suczka w klasie Otwartej CAPIBARA Dobromina (Cz)[/COLOR] [COLOR=#000080]Była jeszcze Weteranka ..: [COLOR=darkred]CHEERSTAFF NO RETREAT[/COLOR] - [B]V1 [/B][/COLOR] [COLOR=black]Dla zainteresowanych podaję ..tzn. pozwoliłam sobie skopiować :oops: :razz: z [B]austryjackiego klubu sbt[/B] [URL]http://oesbc.heim.at/start.html[/URL] ..wyniki z ostatniej austryjackiej wystawy w tym sezonie .. kolejna dopiero w marcu ;) ... Moim faworytem był CH. A KING DES ANGES DE LA CITE PHOCEENNEz Francji ..kapitalny ruch i świetna głowa[B] :loveu:[/B] ..niestety posiadamy 0 fotek..[B] :placz:[/B] .. [/COLOR] [COLOR=black]I tą wystawą zakończyliśmy sezon 2006 ... do zobaczenia na terenach wystawowych :razz: juz "za rok" ... :mad: :p [/COLOR] Pozdrawiamy ..
  22. Dzięki [B]AMFI[/B] ..nio takie małe Staffkary,a jeden to jak narazie "skóra zdjęta" :razz: [quote name='Patka']a ja pchwalę zdolnsci fotografa:cool3: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2940/pict5681lz4.jpg[/IMG] [/quote] - :oops: :oops: .. bardzo mi miło [B]Patko[/B].. ech to nie takie proste jakby się wydawało.. leżec na murawie i uchwycić "żywe srebra" :diabloti: To była nasza ostatnia wspólna sesja :-( Babcia porterin to ma dobrze :cool3: .. "z pieluch do pieluch" hihihi .. i znowu Klusie-Carbusie ..będzie niańczyć.. :loveu:
  23. [SIZE=3][B]['][']['][/B][/SIZE] - żal i smutek i niedowierzenie.. :shake: Łączę się w bólu z Rodziną .. [B]Oli[/B] :-(
  24. [QUOTE]powiedzcie mi prosze jaki rozmiar klatki najlepszy jest dla staffika :razz: chodzi mi o wymiary.Bo przeglądam allegro i niewiem którą zamówić[/QUOTE] [B]- nr.III[/B] Dawno nas tu nie było,wiec troszke z życia "czterech Pancernych" .. i spólki.. :evil_lol: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3522/pict5076th1.jpg[/IMG] - za dobrych "ledwo chodzących" czasów :cool3: .... i troszkę pożniej .. ;) [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8620/pict5518de4.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7878/pict5536dt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9049/pict5663vu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7362/pict5665mq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2940/pict5681lz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1908/pict5690hc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5537/pict5696lq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4442/pict5693yx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8717/pict5706el3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9852/pict5712ry4.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9499/pict5704rx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/811/pict5718jw9.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/464/pict5527fd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/989/pict5515zm8.jpg[/IMG] i chwile ,które były "balsamem dla uszu" .... :lol: :lol: :multi: Pozdrawiamy ciepło.. :razz: ..
  25. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2584/pict5757yh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2450/pict5765mj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/479/pict5768wl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3253/pict5767ri9.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2214/pict5770xg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/917/pict5772is0.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6996/pict5773fn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5732/pict5774sz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2091/pict5776wt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7190/pict5778tp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4052/pict5782cu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6799/pict5791ws9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9229/pict5806lq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3329/pict5803pm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img447.imageshack.us/img447/2239/pict5809la0.jpg[/IMG] i to tyle fotek .. Pozdrawiamy ..
×
×
  • Create New...