Jump to content
Dogomania

Evelina

Members
  • Posts

    1710
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Evelina

  1. [quote name='adda']Ha ha ha ha, już widzę [b]TZ-Wind[/b] jak w te pędy ucieka od takiego uśmiechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]i.... porzuca otwarta szuflade :lol: :lol: :lol:
  2. [quote name='ryba-pila'][quote name='adda'] To trzeba się uśmiechać do [b]TZ-Wind[/b] :D[/quote] [b]adda [/b]ty masz juz chody, [b]wiec usmiechaj sie SZEROKO[/b] :D :D :D[/quote][url=http://img286.echo.cx/img286/8410/addzia7bh.gif]Adda[/url] ja Ci pomoge :roll:
  3. Ja jako rasowy znawca kundli :lol: :lol: :lol: przepowiadam, ze Ares bedzie bardzo inteligentnym psem. Widac to po oczkach. :D A schronisko we Wloclawku znam :angel: , pracuja tam bardzo fajni ludzie :D
  4. [quote name='Wind']Ale podziwiam Cie :-) Szybka jestes :-) :D BRAWO :-)[/quote]Etam szybka, pecha mialas, ze akurat przechodzilam :lol:
  5. [quote name='Wind']Evelina, Na swietna Ka-Ka kazdy rozmair .jpg jest za maly ;)[/quote]Masz racje, ale co zrobic jak strona mi sie rozjezdza, co wcale nie jest swietne :lol:
  6. :o :o :o Sliczne, ale patrzysz kobito na rozmiar ? :roll:
  7. [quote name='Maga100']A wczoraj zapomniałam torebki i chodziłam z psem po parku cała przerażona, że zaraz gdzieś przycupnie :o Po raz kolejny się przekonałam, że to jest bardziej stresujące niż samo sprzątanie! Na szczęście Leon wykazał zrozumienie... :D[/quote]Jednym slowem, jak pancia zapomni torby, to dobrze szkolony pies doniesie koope do domu :lol:
  8. [quote name='Poświata']Do 1.VII co przyjdzie to zrobię i poprawimy :D . Poźniej poproszę na PW o linka na której stronie skończyłaś (zostanie już tylko [b]250[/b] :lol: ), a[b] ja po powrocie w sierpniu dokończę resztę, o ile będzie co [/b]:lol: .[/quote]Roboty napewno nie zabraknie, bo zawsze ktos bedzie chcial sie "upiekszyc" :wink: , cos wymienic... itd Wyszlam z propozycja przejecia paleczki na czas wakacji, bo wiem, ze trudno jest czekac dwa miesiace na wcisniecie sie do "pigulki" :wink:
  9. [quote name='Basenji']i będzie wstyd.......... zdrówko[/quote]Eeetam, ludzka rzecz, nie wytrzymac :roll:
  10. [quote name='Basenji']Oj chyba nie wytrzyma! Zdrówko[/quote] Puści ? :oops:
  11. [quote name='Poświata']Kto chce zostać mianowany moją prawą ręką i zbierać linki do fotek przez te dwa miesiące??? Bo nie wiem czy będę miała siłę przebijać się przez te [b]500[/b], które pewnikiem naprodukujecie :P.[/quote]Ja moge byc ta prawa reka, a jakby bylo trzeba rowniez kontynuowac dzielo w czasie Twojej nieobecnosci. :roll: Powiedzmy, ze sierpniowe zgloszenia zostawilabym dla Ciebie, bo troche mnie wtedy nie bedzie :lol:
  12. [b]Beata[/b], proponuje zebys nie szukala juz zdjec po Dogo, tylko wklejala te ktore sami zainteresowani wskaza. Mniej zamieszania, pracy i niepotrzebnego poprawiania :wink:
  13. [quote name='PIKA']No pomysl miala świetny, tylko na milion moich zdjęć jakie tu są [b]wybrala takie z najglubszą miną [/b]:evilbat:[/quote]Sama se takie wkleila i ma pretensje :o Szkoda, ze Beata nie wkleila Twego zdjecia w strolu ludowym ze stosownym makijazem 8)
  14. [color=orange][size=6][b]Olund[/b], niech Wam się szczęści i wiedzie [/size][/color] :buzi: Piękna z Was Młoda para :angel: Czekam na ciekawe anegdotki i opowiastki ze ślubu 8)
  15. [quote name='julita104']bu a mnie nie ma :cry:[/quote]Bo sie pewnie gdzies solidnie na Dogomanii zaszylas. Co za problem wstawic zdjecie i ulatwic Poswiacie zadanie ? 8)
  16. [quote name='KORONA']Jest bardzo miła... Nawet jeśli ma do czynienia z bardzo upierdliwym egzemplarzem :roll:[/quote]O masz, nastepna :lol: [b]Beata[/b], sluchaj, mam taki pomysl, zeby na kazdej "planszy" ze zdjeciami umiescic logo Dogomanii. Bedzie od razu wiadomo z jakiej bandy pochodza ludzie ktorzy na niej widnieja :wink: Poniewaz juz wczesniej zrobilam je na uzytek identyfikatorow na wystawy, podrzucam go tutaj. [url]http://img134.echo.cx/img134/8305/dogomania5zs.jpg[/url]
  17. Evelina

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']Zabezpieczyłam się, w gumowcach :lol:[/quote] [b]Adda[/b] to Ty nozny wychow stosujesz ? :roll: A tak wogole to ona jest niesamowicie do Ciebie podobna :o i mojemu synalowi sie podoba :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03458.jpg[/img] Wiesz, wreszcie przejrzalam na oczy i zauwazylam linka do Twojej stronki :lol: Ale tam sa piekne foty !!! :o
  18. [quote name='adda']Potwierdzam, Evelinie można zawracać głowę, znosi to ze stoickim spokojem i jeszcze jest miła :lol:[/quote] [img]http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/langue15.gif[/img] bardzo mila :lol: [b]Beata[/b], czekam wiec na kolejna porcje pigulki :D
  19. Ja tam sie kobiecie nie dziwie. Skoro obok tego co miala sprzatnac lezaly gumowe atrapy. :lol: A swoja droga, jak mi sie cos budyniowatego rozciapie to wcale nie odczuwam przyjemnosci przy sprzataniu. :oops: Wy sie tak nie sugerujcie francuska elegancja, bo to pic na wode. Kiedys w programie dla mlodych-glupich wystepowala znana parka. On zapytany co lubi robic w towarzystwie odpowiedzial : popiardywac. A na pytanie, jak w takim razie reaguje na to jego ukochana, odpowiedzial, ze beka dla rownowagi. :roll:
  20. [quote name='Poświata'] Nie mogę Evelinie głowy zawracać co pięć minut. [/quote]Ja przeszkod nie widze. Mozesz zawracac 8) Niech sie ludziska ciesza ze w pigulce sa dozowani :lol:
  21. Kiedys siedzialam w samochodzie czekajac na wyjscie ze szkoly mojej latorosli. Padal deszczyk . Starszy pan niosl rozpostarty parasol dolem podazal piesek, jamnik szczotkowlosy :lol: . Zmoczony deszczem wygladal naprawde jak wykrecona scierka do podlogi :lol: Ale nie o tym chcialam. Piesek naraz poczul ze musi za potrzeba, wiec przystanal i uscil sie na chodniku. Starszy pan, troszke zazenowany co poczac, zlozyl parasol i koncem probowal zepchnac rzadkawy problem na ulice. Potem rozlozyl parasol i poszedl dalej. :lol: U nas kiedys w TV byla audycja, jak sie zabierac za sprzatniecie psiej kupy. Nawet atrapy najrozniejszych psich zoladkowych przypadlosci przygotowano, zeby pokazac jak sobie poradzic. Jedna kobita dostala za zadanie sprzatnac krem czekoladowy z podlogi, niestety nie wytrzymala psychicznie i pawia puscila. :lol:
  22. Ja w ogrodzie zbieram. Poza, jak trzeba też, ale rzadko, bo na ogół zdążymy dojść do srajdułki dla psiaków, a tam można zostawić :lol: Już sobie zaplanowałam, że jakbym w Polskę zawitała to moja reakcja na jakiś głupi komentarz, że zbieram będzie taka : Zawołam psicę z francuska i grzecznie spytam "Pardon ?" ze szczerym, zyczliwym i pelnym zrozumienia usmiechem na twarzy :lol:
  23. [b]Justa[/b], tej samej pomadki z Galciowa uzywasz ? :lol:
  24. Evelina

    LEONBERGERY ADY

    :evil: Ja Was wszystkie baaardzo kocham, ale to jest Galeria do..... Wyrżnę, wytnę, i na offa wykopie przesadne gadanie :evil: 6 stron bez zdjęcia, normalnie skandal :evil:
  25. Evelina

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Evelina']Zebys [b]Adda[/b] wiedziala jak ja do Truskawka wzdycham :oops:[/quote] Chcesz takiego? :D[/quote]Pewnie ze bym chciala, ale nalozylam sobie szlaban na koty :cry: Po drugim rozjechanym juz mialam dosc, a trzymac zwierzaka w domu cale zycie nie potrafie. :-? Jedna z moich maime coon-ek zabieralam na wakacje pod namiot. Latala gdzie chciala, dzikia i swobodna. Obejscia przed psami pilnowala :lol: Nie wiem na czym to polega, moja kocica nie byla jakas agresywna wobec psow, ale na ich widok przyjmowala taka postawe , ze zaden nawet nie odwazyl sie jej pogonic :lol: Kiedys czytalam, i to sie potwierdza, ze nie widuje sie maine coon zwiewajacych przed psem. :lol: Moglismy wybyc z obozu na caly dzien, po powrocie kocica juz na nas czekala. :lol: Uwielbiam maine coon, moje nie pozwalaly sie brac obcym na rece, ani blizej podejsc, nie mialam wiec obaw, ze ktos je zwinie. Zawsze obozowalismy w lesie z wysokimi drzewami, miala gdzie sie skryc w razie czego :wink: Jak sie dorobie tego wymarzonego domu na 300 metrach :wink: i w stosownej okolicy, pierwszy nowy zwierzak jaki zawita w domu bedzie maine coon-em, albo innym poteznym kociskiem z charakterkiem :D Tricolor, koniecznie z bialym krawatem i bialymi lapkami. Na rodowodzie absolutnie mi nie zalezy 8) Jeszcze mlodziutka maine-coonka :wink: [img]http://img97.echo.cx/img97/8144/spiochy4al.jpg[/img]
×
×
  • Create New...