Jump to content
Dogomania

anna1

Members
  • Posts

    942
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anna1

  1. duzy i zasluzony:))) bardzo sie ciesze ze jest wystawiana bo mala ma potencjal:) wlasnie opbejzalam stawke na katowice- no niedlugo bedzie tyle grzywek co yorkow i goldenow:)) to mi sie podoba:)) no ale za tydz(juz niecaly) wilnius:)))
  2. to ja i wlascicielka Madeiry Sua Sponte tez sie pochwalimy- na miedzynarodowce w holandii Mandy ukonczyla Ml.Ch.Nl. , wygrywajac mlodziez, najleopszego juniora, najlepsza suke w rasie oraz BOB :)))) [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandynederlands.jpg[/IMG]
  3. [quote name='AngelOfDeath'][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8803/img1658800x600400x3001um.jpg[/IMG] zdjecie : Romka Kurnatowska[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Angel- gratulacje mimo ze po czasie:)))) sliczna ta twopja mala [SIZE=2][COLOR=black]mam opozniony zaplon ale dlatego ze lecze korzonki:)))[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B]a co do tej chihuahua to poprostu rewelacyjna!cudo- oczu oderwac nie moge:)) uwielbiam krotkie:)))[/B]
  4. ress- sliczna bulka:)))) gratuluje profesjonalizmu:)
  5. gratuluje dudek!!!! oj to bedziesz mialla tych wnukow a i prawnuki zaraz sie posyp[ia:))))
  6. [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/madeirasuasponte.jpg[/IMG] Madeira Sua Sponte:))) kolejny Jr. CAC i BOB :))))
  7. [B][COLOR=magenta]wszystkiego dobrego w tlusty czwartek- pączkowego obżarstwa!!!![/COLOR][/B]
  8. [quote name='SengaSengana']Ania nic z tych rzeczy! jestem bardzo skromną osobą !:oops: :lol: :lol: :lol: i ja na Ciebie nie wchodziłam, bynajmniej !!![/quote] ja na ciebie rowniez nie wchodzilam tylko twoje niemile zachowanie mi sie nie podobalo i to wszystko; a ze uwazasz ze tworzymy towj fun club i tylko na twoje posty czekamy nietety przeczy twojemu poczuciu skromnosci; znasz mnie osobiscie i juz powinnas wiedziec ze jesli ktos jest w stosunku do mnie fair to ja rowniez, a jesli nie to potrafie byc rownie zlosliwa:)))ale duzo trzeba zeby mnie z rownowagi wyprowadzic; a teraz powiem hej bawmy sie :evil_lol: :evil_lol: witam wszystkich w TLUSTY CZWARTEK!!!! bez wyjatkow- ciebie rowniez senga:lol:
  9. widze ze zle z toba :) no miemamie o sobie to masz, nie powiem; fun club- dobre!! zejdz na ziemie; dobra lece bo trza pracowac:) troche rozrywki sie przydalo na mily poczatek dnia:)
  10. co cie znowu ugryzlo????? PMS'a masz czy co???? ja twoja fanka:)) kon by sie usmial; a jak dostaje link do poczytania z takimi wywodami to juz sama spojzyj na siebie z boku:) do zobaczenia na wlanym bo na sekcji to sie raczej nie pojawiasz:)
  11. Ewa- nie pochlebiaj sobie; ja akurat mam co innego do roboty, wierz mi:) a to ze tu czasem wpadne to nie znaczy ze sledze twoje poczynania bo naprawde mnie nie obchodza:)
  12. no nie no :lol: :lol: tu kura, tam basenji, poczytalo sie to i owo:)) angel:loveu: orsini:cool3:
  13. [quote name='agawis']Dziękuje Maryniu za szybką reakcje (mam na imię Agata). Może ten pierwszy wpis był zbyt mocny z mojej strony ale zrobiło się nam z mężem troche smutno:-( , że tak o nas a bez nas...A przecież my dla Wermucika chcemy jak najlepiej.[/quote] alez niech Wam nie bedzie smutno!!wszyscy sa tu mili i poprostu chcieli pomoc jak najlepiej; to samo dotyczy wagabonda, ktory byl na wystawie w gdansku i totalnie zarosniety; u tej sedziny to przeszlo bo nie mialal zielonego pojecia ale po co ma tracic u innych; o to tylko chodzi; kazcie go zrobic na sznaucera a potem powoli bedziecie krok po kroku korygowac ewentualne niedociagniecia; zobaczycie wszystko bedzie dobrze i bedzie super wygladac:) a sylwia napewno wam moze pomoc bo to dusza czlowiek:)
  14. to nie zarcik:)) takie rzeczy juz sie zdarzaly:))))
  15. takie osoby zdawaly wieki temu egazmij sedziowski i sie nie edukowaly dalej;na ringu chinczykow bylo bardzo dobrze i do tej sedziny nie mam prawie zadnych zastrezen tak samo jak batioskaj (no moze z wyjatkiem tego ze u niej chinczyk ma byc krotki co nie jest zgodne ze wzorcem bo ma byc wpisany w prostakat) ale wybierala juz po raz drugi wlasciwe psy i nie tylko w chinczykach; ale pani Z. to naprawde powinna przejsc po raz drugi egazmin i to tylko z wzorcow; takich osob jest niestsety duzo i dobrze jest wiedziec wczesniej bo szkoda na nich pieniedzy i czasu;
  16. wcielo mi jeden post i juz to naprawiam:)) [B][SIZE=5][COLOR=blue]Dudek- wielkie gratulacje!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] co do sedziowania to chyba nic nie pobije ringu gryfonow w sobote w gdansku:))) zreszta temat jest ciut pociagniety na gryfonach;
  17. sliczne szerokie lepetynki:))))) cudo fotka:) jak sie wwa pospieszy to0 moze maluchy beda mialy juz wpisane w papier tatusia ch.;ale znajac zaplon wwa to watpie:) co do sedziowania tej pani to wlasnie jest tak jak mowicie i jeszcze gorzej; jedna z rzeczy ktora mnie zainteresowala to jej zagladanie pod psa np. pod cavaliera- ciekawa bylam czego szukala bo od spodu u owlosionego naprawde nic nie widac:)))) no ale coz moze ma w oczach RTG
  18. orsini- sroda lub piatek 8-14
  19. hejka- beatko- no wlasnie no comments! jesli sedzina ze zdziwieniem pyta wystawce czy to teraz taka moda na nieobcinanie ogonow i dlaczego pies ma dlugi ogon i czy to sie tak kolo ogona i dupcie strzyze i nie ma pojecia ktory z psow jest prawidlowo przygotowany do wystawy to ja przpraszam; bylo to zenujace; bo niestety vaganond nie byl w ogole przygotowany- wszedzie jmial dlugie piora a szkoda bo mimo ze duzy to ladna anatomia ale spod tych klakow nie bylo za wiele widac; ale to tylko jedna z wielu spraw dotyczacych sedziowania na tym ringu;
  20. zar5az sie pojawie na gg:) teraz je4stem na innym kompie;angel- brat wyjechal a nie chce sobie paprac efektu na zwyklym kompie; ogladam dzis lubj jutro ; orsini- juz mu powiedzialam z\ale umow sie z nim osobiscie plizzz; zaraz bede sie z nim widziec to zapytam jeszcze raz keidy dokladnie
  21. gryfonik Bordoaux Sua Sponte skonczyl w gdansku dorosly ch.:lol: z checia bym sie wypowiedziala na temat sedziowania na ringu gryfonow ale mysle ze publicznie nie wypada:))))
  22. piotrek-b maluszki do schrupania:)))) cudowne:) kilka mwiadomosci z gdanskiej krajowki vagabond bargest zw.ml bordoaux sua sponte- cwc, bob i skonczyl ch.pl. gin'n soda nie dojechala niestety; z checia powiedzialabym cos na temat sedzowoania ale mysle ze nie wypada publicznie na forum
  23. dzieki wszystkim:) gdansk byl fajny:) super fotorelacja! toudi byl juz mniej przerazony :) onka- do berlina jedziemy jak co roku:)
  24. IVI jest sliczna i na fotach i na zywo:) ma super wlos i swietnie sie porusza:) filmik z westinsteru juz ogladalam i ichnie gryfony sa rewelacyjnie zrobione; prawie wszystkie kubek w kubek
×
×
  • Create New...