Jump to content
Dogomania

Yorkies

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorkies

  1. Ja również poprosze o więcej zdjęć... :D
  2. Nie wiem czy juz ktos o to pytał ale ciekawa jestem jak wyglądał finał, no i może ma ktoś fotki? :) pozdrawiam :fadein:
  3. Waldek, Zdjęcia super, tylko ja chciałąm spytać o klasę młodzieży psow, może zwrócił ktoś uwagę na tych naszych konkurentów z Gdańska...? Proszę o odzew :wink: pozdrawiam :fadein:
  4. Gratuluję wszystkim sukcesów, A prosiłabym o wyniki yorków jeśli ktos takowe posiada no i oczywiście więcej fotek :D pozdrawiam :fadein:
  5. No to ja z niecierpliwością czekam na relacje z wystawy i mam nadzieję mnóstwo fotek (błagam o klasę młodzieży psów!!! 8) ) pozdrawiam :fadein:
  6. Weroniko, Lucky jest przesłodki... taki ślicznie wygląda śpiąc :iloveyou: :angel: pozdrawiam :fadein:
  7. Ja także przyłączam się do powitań :D
  8. Agnieszko wyglądasz bardzo sympatycznie, a Snoopcio widać że przepada za swoją pancią :D pozdrawiam :angel:
  9. [quote]Kurcze, też bym chciała kiedyś wziąć udział w takiej sesji... [/quote] a kto by nie chciał takich pięknych fot mieć... :wink:
  10. Fotki rewelacyjne~!!!! dbsst ślicznie wygląda... :D ja też takie kcem 8)
  11. Daga: Naprawdę super wyszłaś na fotkach!!! I zdecydowanie lepiej ci w tym kolorku 8) A tak btw to sliczny masz cień do powiek, ładny kolor... :D zdradzisz co to za cudeńko??? :roll: pozdrawiam :fadein:
  12. Marcelina: Super masz fryzurkę! Bardzo ci w niej do twarzy, nio zresztą miły masz wyraz twarzy 8) :D pozdrawiam :evilbat:
  13. bazylia: tak zy siak kolor odlotowy!!!! :D pozdrawiam :fadein:
  14. Bazylia, wow :o a ja myślałam że to jakiś super odcien farby, nieźle się zdziwiłam 8) pozdrawiam
  15. bazylia: Fotka świetna, a jeśli masz jakieś wątpliwośi co do usunięcia to przypomnij sobie moją adamsową fotę 8) :lol: pozdrawiam :fadein:
  16. Aniu, Pyzo, Ftoki słodziutkie.... żałuje że ja nie mam zdjęcia wspólnego z moimi maluchami :-? Słodziutkie zdjęcia... :D pozdrawiam :fadein:
  17. Czyli kcemy <prosimy :D > wszystkie wyniki yorków 8) pozdrawiam :fadein:
  18. Daga, ups faktycznie :oops: ja to czasem mam zaćmienia umysłu 8) pozdrawiam :fadein:
  19. A ja bym była wdzięczna za wyniki z Bydgoszczy, szzególnie chodzi mi o psy :D pozdrawiam :fadein:
  20. Dziewczyny (Alka, Daga i Klaudia) miło was zobaczyć Daga a zdjęć z blondzie to nie masz??? 8) ciekawość mnie zżera :P pozdrawiam :fadein:
  21. Ja też podpisuję się pod tym że pora nie ma znaczenia. Moją Sonię kupiłam w styczniu i nie przeszkodziło to mi nauczyć jej robic siusiu na dworku przez pierwsze 3 tyg. a małej nic nie było, wręcz przeciwnie zahartowała sie nie wcale nie chorowała :wink: Myślę że pies powinnien byc tylko z dobrego sprawdzonego "źródła" :D pozdrawiam :fadein:
  22. Gratuluję wszystkim sukcesów!!! :D Gdybym mogła to prosiłabym kogoś o wyniki yorków... :roll: No i zdjęcia ogólnie ze wszystkich ringów mile widziane 8) pozdrawiam :fadein:
  23. Daga, super fotki, lubie dzieci na fotach, są takie słodkie :D pozdrawiam :fadein:
  24. Berek ja także uśmiałąm się z tej interpretacji 8) :lol:
  25. Witajcie poszukuje hodowli sznaucerów miniaturek w województwie mazowieckim dla znajomej, najbardziej zalezy jej na czarno-srebrnym psie, oraz żeby hodowla była dobra bo chce malucha wystawiać :wink: Z góry dzięki za wszelkie info :) pozdrawiam :fadein:
×
×
  • Create New...