Jump to content
Dogomania

Yorkies

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorkies

  1. No tak nie pomyślałam ze to jednak zły pomysł. Każdy wystawia gdzie indziej o innej godzinie i nawet innego dnia więc będziemy się szukać :wink: pozdrawiam :fadein:
  2. To może umówilibyśmy się o jakiejs konkretnej godzinie w 1 miejscu?
  3. Ja mrównież serdecznie witam nową forumowiczkę i zapewniam że wiekiem nie ma się co tu przejmować, jesteśmy jedną wielką yorkofiołową rodzinką :wink: pozdrawiam :fadein:
  4. Ja także dołączam się do wszystkich życzeń i toastów dla Oskarka :D
  5. Witam, Czas na pare fotek... :D pozdrawiam :fadein:
  6. No właśnie, mam problem kiedy ona się właściwie odbywa bo w katalogu z wystawy krajowej z października była data 8 maja a teraz w kalendarzu wystaw na 2005 rok jest chyba marzec. Ktoś wie kiedy ona się właściwie odbędzie? :-? P.S. Kto by się na nią wybierał? Ja będę napewno jeśli wystawa będzie w marcu, bo w maju mój nieszczęsny brat ma komunię i trzeba na niej być.... :-? pozdrawiam :wink:
  7. Yorkies

    Radom 2005 Krajowa

    Ja do Radomia także się wybieram. Mieszkam w Warce więc mam niedaleko. A będę oczywiście z moim yorkiem Lordem w klasie młodzieży :wink: asher napsiał: W pełni popieram!!! 8) Jak tylko mam czas i czym dojechać to wolę jechać do Białobrzeg niż do Wawy :wink: pozdrawiam :fadein:
  8. Ja także mam bliziutko, więc będę napewno z yorkiem w klasie młodzieży :wink:
  9. Przepraszam za rozmiar zdjęć ale zmieniłam adres i nie wiem dlaczego są takie duże. Mógłby z nimi ktoś coś zrobić? Pozwolilam sobie zamienic je na linki. Sa doslownie olbrzymiaste ;) Yorkies, sprobuj zmieniejszyc je u siebie w komputerze a nastepnie ponownie umiesc na serwerze. :) Wind
  10. Czas na mnie zdj. ze spacerku i takie domowe (oczywiście przede wszystkim LORDZIK :wink: ): http://img159.exs.cx/img159/1826/1029iz.jpg http://img159.exs.cx/img159/7035/921tc.jpg http://img159.exs.cx/img159/8940/1035eu.jpg http://img159.exs.cx/img159/8783/1049qf.jpg http://img159.exs.cx/img159/6555/1173bl.jpg http://img159.exs.cx/img159/5471/1208yb.jpg http://img159.exs.cx/img159/8669/1230lu.jpg pozdrawiam :fadein:
  11. PANULA: Najserdeczniejsze gratualcje!!! To dopiero prezent świąteczny. |Maluszki są przecudowane, przekochane i przesłodkie!!! Ucałowania dla szczeniaczków i dzielnej mamusi :) A tak swoją drogą: Najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia: Dużo szczęścia, pogody ducha, spokojnej Wigilii w gronie rodzinnym, duuuużo prentów i wszystkiego co najlepsze dla was i waszych pieseczków :D Pozdrawiam :fadein:
  12. Świetny temat, Więc może napisze coś o przodkach mojego Lorda :wink: Matka: VENDETTA Yorex Ojciec: ACEHIGH de Castagnac VENDETTA YOREX jest po DURRER'S I Remember You i BURSZTYN Kamyki (który z kolei jest po Jenghisie de Penghibur i OLIWIN KAMYKI) ACEHIGH de Castagnac to syn DURRER'S Status Seeker-a i DURRER'S Blue Svede Jacket. Podsumowując mój Lord ma raczej znanych przodków i są oni przede wszystkim z linii DURRER'S :wink: pozdrawiam :wink:
  13. bazylia: Nie wiem czy dobrze myślę ale to chyba chodzi o mnie. Pisałam wam chyba o tym jak ukradli mi mojego pierwszego yorka :( A potem na kilka dni straciłam Nikiego, ale dzięki szybkiej interwencji udało mi sie go odzyskać (pieniędzy-500zł okupu- nie zapłaciłam). Nie rozumie takich ludzi! :evil: To okropne ukraść komuś psa :evil: pozdrawiam :fadein:
  14. Właśnie, gdzie ta Mróweczka?! Brakuje mi już tych sesji Dejzuni :wink: pozdrawiam :fadein:
  15. Witam, Ja chciałąbym tak troszke odbiec od tematu (ale nie za bardzo). Mogłabym przytoczyć wiele zabawnych historyjek podobnych do waszych ale nie chce się powtarzać. Ja chciałąbym troche się pożalić/ponarzekać na nękające mnie na spacerach: 1) STARSZE PANIE 2) DZIECI. AD.1 Nie wiem czy wam też się to zdarza ale mnie akurat często jak jestem na spacerze "dopada" mnie i psy pewna na początku wydająca się miła staruszka i zaczyna sie o wszystko pytać... Najgorsze jest to że ani takiej wytłumaczyć że się np. człowiek spieszy. itd. bo ona ciągle nalega i o coś pyta :-? A najbardziej interesuje ją to ile pies kosztował, ile kosztuje jego utrzymanie, pielęgnacja, żywienie itd. A potem jest tylko: "O Boże! To skąd ma pani tyle pieniędzy?! Ludzie na świecie głodują a tyle pięniędzy pani wydaje na te psy!" :evil: Nienawidzę tego!!! Nie wiem czy zdarzają się wam podobne przypadki. Pewnie nie tak często jak mi bo jestem młoda osoba i niezręcznie mi powiedzieć cos takiego typu pani żeby DAŁA MI SPOKÓJ bo co ja to obchodzi za ile kupiłam psa i ile wydaje na jego utrzymanie?! AD.2. Jeszcze gorszym przypadkiem jest kiedy natrafi się na gromadkę dzieci wracającą ze szkoły, czy kościoła. Zaczynają z wrażenia piszczeć i cieszyć się biegnąc w moim kierunku ( a właściwie w kierunku psów) prosząc o pogłaskanie. Kiedy takie już wymęczą psa mają ochotę towarzyszyć mi i psom w spacerze ale ja najczęściej w takich sytuacjach zmieniam kierunek spaceru lub bardziej radyklanie kiedy nie moge sobie już z takimi dziećmi poradzić mówię że spieszę sie do weta (wiem że to trochę wredne ale w końcu to dla dobra psów :wink: ). A taki jeszcze mały komentarz co do wszystkich przypadków. Ogólnie spotykam sie z tym że jak wyjdę na spacer z 3 psami ludzie na mnie dziwnie patrzą. Wiem że jest to może związane z małym miastem w którym mieszkam i mentalnością ludzi, ale to niczego nie tłumaczy. Spotykam się albo z dużym zainteresowaniem albo nawet często pogardą/zazdrościa ludzi z tego powodu że mam (chyba) 3 piekne, zadbane pieski. Ale często wcale nie jest to dla mnie miłę... :-? pozdrowienia dla yorkofiołów :fadein:
  16. A WOGÓLE TO JEŚLI JESTEŚ POWAŻNY TO UZYWAJ WŁASNEGO IMIENIA I NAZWISKA A NIE PODAJESZ SIĘ ZA KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ
  17. PROSZĘ O SZYBKĄ REAKCJĘ WIND
  18. UWAGA: MAM KOMUNIKAT DO WSZYSTKICH: PROSZĘ UWAŻAĆ NA 2 NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM. SA TO MOJI KOLEDZY Z KLASY KTÓRZY POSTANOWILI ZAREJESTROWAĆ SIĘ TU NA FORUM ABY ZABAWIĆ SIĘ MOIM (I JEDNOCZEŚNIE WASZYM) KOSZTEM. PROSZĘ NIE REAGOWAC NA ICH IDIOTYCZNE WYPOWIEDZI I JEŚLI TO MOŻLIWE TO PROSZĘ WIND ABY ICH JAKOŚ ZABLOKOWAŁA NIM ZRUJNUJA NAM FORUM!!! pozdrawiam :fadein:
  19. Witam, Przed chwilą prześledziłam cały ten topic. Jestem zszokowana całą historią a jak usłyszałam o reakcji TOZ-u to poprostu kompletnie nie wiem jak wyrazić moje emocje... :cry: pozdraiwma :fadein:
  20. Tygrysku: ale masz wymagającego towarzysza :wink: :lol: pozdrawiam :fadein:
  21. Ja równiez chciałam serdecznie powitać kolejne twrzyczki w naszej galerii. Coraz fajniej nam się tu bedzie gadac po poznaniu naszych twarzy :wink: pozdrawiam :fadein:
  22. Haruszka: Dałabys już sobie spokój! Mam dosyć czytania twoich często bezsensownych i złośliwych komentarzy!!! Do tej pory starałam się je "olewać" ale juz tego nie zniosę. Co do żywienia to chyba każdy ma swój sposób karmienia pieska, jedni karmią suchą, inni domową i jeszcze inni i tym i tym. To samo tyczy się wody, pielęgnacji, itd. więc nie widzę powodu żebyś tu wypisywała milion róznych sposobów i konsekwencji żywienia bo każdy i tak będzie robił co chce. To forum służy wymienianiu się własnymi doświadczeniami z innymi, czasami zmianą przyzwyczajeń ale to ma czemuś służyć a twoje posty są poprostu bez sensu... Więc radze żebyś zastanowiła się poważnie zanim coś napsizesz i zasypiesz nas...no dobra wstrzymam się od komentarza :wink: Nie chcę tu nikogo obrażac tylko poprostu zwrócić uwagę żeby wszyscy mogli spokojnie korzystać z forum i cieszyć się jego istnieniem, bo niestety postępowanie niektórych może do tego zniechęcać! pozdrawiam :wink: :fadein:
  23. Gosiek napisała: Zgadzam się z Gosią w 100%, moje wszystkie psiaki wprost ubóstwiają suchą karmę a od małego były właśnie nią karmione :wink: Problem mam tylko z Lordem który dostaje łupieżu po Eukanubie (co nie powoduje zmiany apetytu na ta karmę bo Lord zjada wszystko co zobaczy... :-? ) A wracając do tematu żywienia szczeniąt to muszę przyznac że ja odchowałam miot na suchej karmie namaczanej mlekiem i poleciłam taką podawać maluchom a później wprowadzić poprostu suchą i z tego co wiem wszystkie 4 maluchy wcinają suchą karme do tej pory ze smakiem. Więc chyba wychowanie ma duży wpływ na późniejsze nawyki żywieniowe pozdrawiam :fadein:
  24. Witam, Przede wszystkim dziękuje dagmarci za wstawienie mojego zdjęcia z psiakami tutaj :wink: A tak wogóle to fajnie tak wiedzieć z kim się konkretnie tu "rozmawia" (większość z was wyobrażałam sobie całkiem inaczej :roll: ) pozdrawiam :fadein:
  25. Yorkies

    Poznań 2004

    Panula: Serdecznie gartuluję Tobie i twojej prześlicznej suni tego ogromnego sukcesu!!! A zdjęcia prześliczne :wink: Ja jestem zakochana w tych obu pieskach i już od dawna obserwuje ich poczynania na wystawach więc serdecznie dziękuje za fotki! :D pozdrawiam :fadein:
×
×
  • Create New...