Waldek,
Zdjęcia super, tylko ja chciałąm spytać o klasę młodzieży psow, może zwrócił ktoś uwagę na tych naszych konkurentów z Gdańska...? Proszę o odzew :wink:
pozdrawiam :fadein:
Daga:
Naprawdę super wyszłaś na fotkach!!! I zdecydowanie lepiej ci w tym kolorku 8)
A tak btw to sliczny masz cień do powiek, ładny kolor... :D zdradzisz co to za cudeńko??? :roll:
pozdrawiam :fadein:
Ja też podpisuję się pod tym że pora nie ma znaczenia. Moją Sonię kupiłam w styczniu i nie przeszkodziło to mi nauczyć jej robic siusiu na dworku przez pierwsze 3 tyg. a małej nic nie było, wręcz przeciwnie zahartowała sie nie wcale nie chorowała :wink: Myślę że pies powinnien byc tylko z dobrego sprawdzonego "źródła" :D
pozdrawiam :fadein:
Gratuluję wszystkim sukcesów!!! :D
Gdybym mogła to prosiłabym kogoś o wyniki yorków... :roll:
No i zdjęcia ogólnie ze wszystkich ringów mile widziane 8)
pozdrawiam :fadein:
Witajcie poszukuje hodowli sznaucerów miniaturek w województwie mazowieckim dla znajomej, najbardziej zalezy jej na czarno-srebrnym psie, oraz żeby hodowla była dobra bo chce malucha wystawiać :wink:
Z góry dzięki za wszelkie info :)
pozdrawiam :fadein: