[quote name='Alicjarydzewska']aaaaaaaaaaa mi no przecie czytam ,,wrzuć'' , ale mnie poszło o tego ,,czarnucha'' no nygra , no dobra miałam skojarzenie z Murzynem :evilbat:[/quote] Mnie też o to poszło, dlatego napisałam, że rasizmem byłoby go w[b]y[/b]rzucić. A jak się go wrzuca to nie jest to chyba rasizm :roll: :D