[quote name='Olcia']Zuzka mu podobno przywalila wiadrem ze dziadka zepsol[/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
Chyba przestanę się Ciebie przez jakiś czas czepiać o błędy, musisz odpocząć :D
[quote name='asher']O to to, tyle,że po niemiecku :fadein:[/quote] Specjalnie powiedziałam, że russkaja, bo mam wrażenie te ruskie baby to takie co to ich nijak nic nie rusza (widziałam na stadionie dziesięciolecia) :lol: :lol: :lol:
[quote name='asher']Ja tego tak nie traktuję, ale przechodnie chyba myśla, że ja to tak traktuję :roll:[/quote] Ha ha, mam nadzieję, że się nie przejmujesz, a wręcz przeciwnie, czujesz dreszczyk przyjemności, jak się tak na Ciebie gapią? :lol:
[quote name='asher']Znaczy się masz to na piśmie? :o [/quote] Nie, bo spotkałam się, przeczytałam i wyrzuciłam :roll:
[quote]Właśnie drze japę na balkonie, więc chyba nieźle :wink:[/quote]
Prawdziwa russkaja żenszczina, nie gniotsja, nie łamiotsja :D
[quote name='asher']No co???
Przecie to normalne, że chcę wiedzieć co w psim kupalonie siedzi :-?[/quote] No owszem, ale żeby traktować to jak hobby? :o :lol:
[quote name='madzia18sosnowiec']skoro szaruś jest okazem takiego zdrowia przy domowych obiadkach to jak to jest wkoncu z tym gotowaniem?[/quote] Zapewne jest to kwestia indywidualna dla każdego psa 8)
[quote name='asher']A że jestem krótkowidz, to się musze neico schylić i wpatrzeć i wygląda to tak, jakbym koopalona w skupieniu kontemplowała :lol: Na miny przechodniów staram sie nie zwracac uwagi, w końcu moje hobby to moja sprawa i każdy ma prawo podziwiac to, co chce :wink:[/quote] Powiem tylko tyle [b]asher[/b], że jesteś niepoprawna :lol: :lol: :lol:
[quote name='weihaiwej']Dziewczyny!! Ja dzięki Wam też będę sprzątać! [/quote] Huraaa!!!!! Nasza agitacja ma sens :D :D :D
[quote]Przekonałam też koleżankę - po prostu dając jej link do tego topiku... :P [/quote] Jeszcze lepiej!!! :D
[quote name='KORONA']Ja bym chciała, ale po pierwsze własnie kończę grypę i wyglądam koszmarnie, a po drugie to siem wstydzem :roll:[/quote]
Wind i tak zrobi z Ciebie bóstwo :D
Nie wstydź się, to nic strasznego 8)
[quote name='Evelina'][quote name='KORONA']Jest bardzo miła... Nawet jeśli ma do czynienia z bardzo upierdliwym egzemplarzem :roll:[/quote]O masz, nastepna :lol: [/quote] Bo my mamy doświadczenie :D
[quote name='Evelina'][b]Adda[/b] to Ty nozny wychow stosujesz ? :roll:[/quote] Jak trzeba :lol:
[quote]i mojemu synalowi sie podoba :lol: [/quote] Nie wiem, czy by z nią wytrzymał :lol:
[quote]Wiesz, wreszcie przejrzalam na oczy i zauwazylam linka do Twojej stronki :lol:
Ale tam sa piekne foty !!! :o[/quote]
Ha ha ha ha ha!!!! Szczególnie na głównej stronie jest [b]przepiękna, cudnościowa[/b] fotka :P Moja ukochana i ulubiona :angel:
[quote name='Evelina'][quote name='adda']Potwierdzam, Evelinie można zawracać głowę, znosi to ze stoickim spokojem i jeszcze jest miła :lol:[/quote] [img]http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/langue15.gif[/img] bardzo mila :lol:[/quote] Nie wypieraj się :D Ja wiem swoje :wink: