Jump to content
Dogomania

*Naroa*

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About *Naroa*

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. *Naroa*

  Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

  A proszę mi powiedzieć.. dotyka , sama zagląda w zęby?
 2. *Naroa*

  Andrzej Zamoyski (PL)

  W niedzielę byłam oceniana ponownie przez tego Pana i powiem tak.. te pokazywanie ząbków to zalezy od rasy jaką mamy.... wszystkim psom w grupy 1 sam sprawdzał zęby,ale jak weszły owczarki podhalańskie to już kazał właścicielom pokazywać ząbki i dotykał tylko wtedy kiedy nie był czegoś pewny.... Dla niego ważny jest ruch.. .ruch musi być efektowny,przegoni nas po ringu :D.. pies ma się słuchać własciciela.. musi być współpraca psa z właścicielem.. Cenię tego sedziego, bo ma podejscie do psa,wie jak podchodzic do psa z danej rasy... Podhalany to psy nie ufne wobec obcych i nie chce psa stresować nie potrzebnym dotykiem..
 3. *Naroa*

  Bogusław Chmiel

  JA JUŻ byłam oceniana przez tego Pana, więc sama sobie mogę odpowiedzieć na to pytanie i powiem szczerze,ze jestem zadowolona,jak ocenił mi psy. Patrzy na pigment, patrzy na ruch psa (to jest u niego ważne) wygrała suka w klasie pośredniej, co jak sam skomentował ,".. ma głowę co mu się nie podoba, ale dobrze się ruszała..", druga suka jak sam skomentował-.".. ma idealną głowę, ale słabszy ruch..." -ale do takich gustów sędziów można już się przyzwyczaić. To prawda mierzy psy.. mierzył białego owczarka ,i powiedział,że pies jest za duży,ale i tak wygrał w swojej klasie :) Daje psom szanse na pewno na obeznanie się z ringiem,z nim .. 3 razy pochodził do psa co na niego się rzucał.. dopiero wtedy go wyrzucił z ringu za agresję. Komentuje, dlaczego wybrał tak a nie inaczej,Ja do niego na drugi raz pojadę.
 4. *Naroa*

  Grzegorz Robak (PL)

  Byłam tylko raz oceniona przez tego Pana. wszystkim psom dał oceny doskonałe,, ale zadnemu nie dał wniosków. KAŻDY jeden pies miał w karcie ocen same idealne wpisy..co nas jeszcze bardziej zdziwiło.. Taki pan o kamiennym wyrazie twarzy. Nic nie komentuje, nic się nie uśmiecha.
 5. *Naroa*

  Leoš Jančík (CZ)

  Zna się facet na rzeczy-trzeba mu to przyznać. Nie czepia się drobnych wad... Jest sympatyczny,pogada,usmiechnię się.. patrzy na wszystko. Zauwżyłam,że CZESCY sedziowie mają kłopot przy polskich rasach, ale ten sedzia daje radę :)
 6. *Naroa*

  Ewa Prychała

  Na pewno lubi jak pies jest dobrze przygotowany, lubi psy odważne na ringu,co czują się pewnie.Nienawidzi wilczych pazurów. Od małego 4 miesiecznego szczylka wymaga aby ten był pewny siebie i zeby się nie bał. Nie lubi psów zbyt duzych z tego co zauwazyłam, przy mojej rasie lepiej jest jak pies ma masę a nie,żeby metrówką był mierzony. Ogólnie miła jest, pogada.. nawet jak pies kuleje to nie wywali go z ringu oceni tak jak powinno być,ale da ostatnia lokatę.
 7. *Naroa*

  John Muldoon (IRL)

  Miałam okazję być oceniana przez tego Pana -dwa psy wystawiałam. Patrzy na wystawianie psa-zapisuje to w karcie,ze pies ładnie wystawiany. Patrzy na pigment,odniosłam wrażenie ,ze pigment u niego to podstawa,lub duże i masywne psy. Miły sympatyczny,, skomentuje swój wybór psa.
 8. *Naroa*

  Mirosław Redlicki

  Jest miły, pogada.. itd,, ale moim zdaniem za bardzo czepia się szczegółów. Odniosłam takie wrażenie,że u niego pies ma być idealny aby dostał oceny doskonałą.. więc jak kogoś pies ma jakaś wadę to tzreba liczyć się z tym,ze ocena poleci w doł. Ogląda wszystko dokładnie.. daje długi opis psa.
×