-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Od ladnych parunastu minut juz pada, troszke grzmialo i byly piorunki :mad:
-
O kurca, :-o Gratuluje!! :laola::cunao:
-
Boskie!!!! te kwiatki wygladaja jak zywe i az chcialoby sie je dotknac [url]http://img240.imageshack.us/img240/1690/20060513img99992469bz.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: NIESAMOWITE KOLORY :loveu:
-
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
anetta replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Przesliczna Aika do gory!!!:loveu: [size=1]Uwielbiam takie psiaki :loveu:[/size] -
Z mojego okna widze ze z polnocnego zachodu idzie w moja strone wieeelka granatowa chmuuuraaaaa, wie wyobrazam sobie co tamsie musi dziac :diabloti:
-
Cimi, a szukalas w necie? Ja bardzo duzo piosenek sciagnelam sobie z sieci :razz:
-
Ekstra fota [url]http://images2.fotosik.pl/68/152c91e82110dbda.jpg[/url] Rodzic hustajacy swoje dziecie :lol::lol::lol: Przepieknie tam bylo, pelna sielanka achhhhhhhhhhhhhhhh :rolleyes:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bubu :roflt: :roflt::roflt: No ladnei sie porobilo, usmialam sie z opowiesci Matagi, usmialam sie z opowiesci Waszki i Pysi :roflt::roflt::roflt::roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratuluje Tobie i mamusi :multi: Wiesz juz ktory bedzie Twoj? Czy poczekasz az podrosna i dopiero wtedy bedzie ta decyzja? Piesek czy suczka? :loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='panienkabubu']]jeski jaka ona potargana :D moze kleju? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nie udawaj ze nie wiesz , przeca to Ben ja tak potargal, ach ci faceci :shake: :evil_lol: -
[url]http://images3.fotosik.pl/68/b11ccfed75dc060d.jpg[/url] jaka ma minke przy tym :lol: MI Piotrus od razu wydal sie malym diabelkiem :diabloti:
- 78403 replies
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
anetta replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[url]http://img134.imageshack.us/img134/4498/im0004430vx.jpg[/url] Hipnoooozaaaaaaa -
Gratuluje!!! :)))))))) Aura, pikne imie, mi sie tam podoba :cool3: Smieszny ma wzorek na mordece hihhiih W tytule masz "haszczy", beda jeszcze jakies? :razz: :lol:
-
Ojjjj, Frodo, Frodo, nie ladnie tak sie oburzac :shake::shake: I po co ci to...? Wyrosles na wspanialego psa!
-
Jeeeej, chcialoby sie schrupac takie malenstwo...mniam,, te uszka, lapeczki [url]http://img79.imageshack.us/img79/5146/aq14ub.jpg[/url] puci, puci :loveu:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
anetta replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[url]http://img205.imageshack.us/img205/9691/obraz0224pp.jpg[/url] [url]http://img205.imageshack.us/img205/6760/obraz0065ee.jpg[/url] Buhahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Sylwia, zcas na zmiane tytulu :haha::haha: -
Haha fajne zdjecie i bardzo dobry komentarz :lol: [url]http://img163.imageshack.us/img163/112/obrazki2405rw.png[/url]
-
Odnalazlam Nema :loveu::loveu: [img]http://www.usnewswire.com/nemo.jpg[/img] W pore go znalazlam, mogl wyladowac tak :lol::lol: [img]http://www.barcodecolegas.com/imagenes/nemo-plato.jpg[/img]
- 78403 replies
-
Teraz widze :)))))) Piekny jest! :loveu: I bardzo, bardzo podobny to tollerka :-P wiece, wiecej fot :)))))))
-
Dzieki! :loveu: Mam nadzieje ze bedzie dobrze, ale nie chce zapeszyc... A teraz troszke smiechu :roflt::roflt::roflt: [img]http://www.humorpage.pl/obrazki/zwierzeta/crazy_duck.jpg[/img] [img]http://www.humorpage.pl/obrazki/ludzie/computer_fan.jpg[/img]
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
anetta replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Ale cudownyyy spacerek!! Super te Blonia!! :multi: Ile miejsca! :)))))))) [url]http://img191.imageshack.us/img191/4969/70os.jpg[/url] :loveu: -
Ojej :( A czemu nie zrobia jej RTG? :-o
-
[quote]Dzieci miała raz. Istnieje taka teoria, że sukę powinno dopuścic się przynajmniej raz, żeby poczuła co to znaczy byc mamą. I spisała się naparwdę nieźle.Teraz żałuję, że ją wysterelizowaliśmy. Takiej operacji się nigdy nie odwróci, to nie to samo co antykoncepcja.[/quote] [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img][img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] Cale szczescie ze jest juz ciachnieta :roll: A kto Ci powiedzial taka bzdure? Zaufany wet? :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahahahahaha [url]http://img247.imageshack.us/img247/679/17maj36du.jpg[/url] :lol: Nie ma glowy!!! :shake: sliczna ta pileczka :loveu: A co do Oliwii :lol: Tak mi sie skojarzylo :lol: [url]http://www.funpic.hu/files/pics/00028/00028342.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jakby pobiegl szybciej to by pogubil te uszy [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/maj/18%20maj/DSC_0034.jpg[/url] :evil_lol: Swietne miejsce znalezliscie, ta ziemnia jest prawie ze identycznego koloru co siersciuch :loveu: