Dostałam potwierdzenie przyjęcia psa, z numerem w katalogu, pawilonu i ringu. Numeru startowego nie dostałam ( ze względu na opłatę), Sprawdzała nasze przyjecie hodowczyni z Poznania, która była z sunią na kryciu, jesteśmy zgłoszeni. Sprawę opłaty będę wyjaśniać na miejscu. Jesteśmy w tym samym pawilonie, dozobaczyska na wystawie :wink: