[quote name='adda'][quote name='Olcia']już se poradziłam :D , no nie pwiem facet całkiem całkiem, ale jednak nie w moim typie :lol:[/quote] Nie? :o A jak dodam, że ma duuużo wzrostu? :lol:[/quote]
wolę blondi :D , Adda co miało znaczyć ten uśmieszek na końcu takie diabełkowaty cio???? :roll: