[quote name='adda']No właśnie jeszcze nie. Najpierw pomalowaliśmy dół, no bo po co najpierw pryskać, jak i tak by się zamalowało :D
Ale chyba trzeba będzie do pana już dzwonić :roll:[/quote]
po co??? już niedługo komary się skończą, bądź dzielna wytrzymaj w tym roku bez pryskania :D