[quote name='PIKA']O Olcia fajnie, ze jesteś :angel: :angel:
Powiedz Ty mnie kobito, co mam zrobić, bo se herbatkę z soczkiem malinowym na klawiaturę wylałam :oops: i niektóre klawisze cięzko chodzą :oops:[/quote]
rozbierz klawiature i wyczysc klawisze i w sroku, a pozniej zlozyc spowrotem , tylko literek nie pomyl :lol: