[quote name='PIKA']Olcia a do kogo bedziesz meldować misia? :lol:[/quote]
do tego kto pierwszy zgadnie ktore mi zjadlo dywan, bo dlugieo zywota mu nie wroze :evil:
jutro wraca nadir, wiec od jutra zaczynamy obstawianie :lol:
szkoda ze nie bylo wiecej dywanow, bo bym wziela na zapas :D