Jump to content
Dogomania

Olcia

Members
  • Posts

    2558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olcia

  1. [quote name='Maga100'][quote name='Olcia'] Maga to powiedz tacie ze juz u nas kurierzy jezdza i jak dasz im aparacik to na nastepny dzien bedzie go mial :lol: walcz dzielnie walcz :lol: , przeciez kazda corcia potrafi odpowiednio podejsc tatusia, zrob slodkie maslane oczka :lol:[/quote] ale on się udopornił na to po tylu latach :evil: a jak kurierowi paczuszka upadnie niechcący na ziemię, to się nigdy nie wypłacę :-? Bo aktualnie moje dochody równają się zeru :x[/quote] oj to sie nie zamienialm moj jeszzcze poddaje sie maslanym oczkom corci :D
  2. [quote name='Maga100'][b]Olcia[/b], ale mój wyjeżdża i aparat razem z nim :x [b]Haniu i Alicjo[/b] voila (to podobno mój tata na spacerze z Guciem :o ) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/rysunek.jpg[/img][/quote] Maga to powiedz tacie ze juz u nas kurierzy jezdza i jak dasz im aparacik to na nastepny dzien bedzie go mial :lol: walcz dzielnie walcz :lol: , przeciez kazda corcia potrafi odpowiednio podejsc tatusia, zrob slodkie maslane oczka :lol:
  3. etam beznadziejna byla jak tylko sie naladuja baterie zrobie zdjecie jaka ma teraz sliczna grzywe :lol:
  4. [quote name='Maga100'][quote name='Olcia'] hehe Maga ja dzisiaj z tatuskiem walczylam o zabranie nadira do domu, dzielnie walczylam udalo sie a nadus hmm troche futerka zgubil :lol:[/quote] różnica polega na tym, że twój tatko nie chciał dać, a mój chciał zabrać :lol:[/quote] moj pewnie niedlugo wroci do domu to mzemy sie wymienic :lol:
  5. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='Maga100'] a oto nienormalna rodzinka i ich psy :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom4.jpg[/img][/quote] [color=red][size=6]O M A T K O !!! [/size] [/color] :o :o :o [color=red][size=6] Świat sie wali - a ten Mężczyzna Po Prawicy pisze[/size] [/color] :o [color=red][size=6]On cały czas P I S Z E ! [/size][/color] Maga, co on pisze ????[/quote] o ja Haniu gratuluje spostrzegawczosci :o :D
  6. [quote name='Alicjarydzewska']biedny Naduś Maga , ale Leon gościnny nawet pozwolił Guciowi na fotelik :wink:[/quote] chlopak dobrze wychowany choc z kranu pic nie umie :lol:
  7. [quote name='Maga100'][quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']Ej coś tatko nie kumaty :roll:[/quote] wymienic tatke :lol:[/quote] na bardziej kumatego? :lol: :lol: zająłem swoje strategiczne miejsce, na kanapie było za ciasno [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom8.jpg[/img] ej, spadaj, to moje miejsce do wyglądania! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom9.jpg[/img] to ja, Gucinek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom11.jpg[/img][/quote] hehe Maga ja dzisiaj z tatuskiem walczylam o zabranie nadira do domu, dzielnie walczylam udalo sie a nadus hmm troche futerka zgubil :lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']Ej coś tatko nie kumaty :roll:[/quote] wymienic tatke :lol:
  9. Maga nastepna impreze zrob na podlodze bedzie Wam wygodniej :D
  10. [quote name='Maga100']Nie, nie testuje ile Leon może sie rozciagnąć :lol: choć.... 8) [b]Dbsst[/b] my byli today, a ty podobno okrutnie zalatana :roll: 8) a zaraz wam pokażę zdjęcia z dzisiejszej imprezki, kiedy to nawiedził mnie tata z rodzinka i Guciem ([b]chciał zabrac aparat, ale dzielnie się obroniłam :lol: )[/quote][/b] :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Twoje zdrowie waleczna lwico :lol:
  11. Maga mam nadzieje ze nie poszlas testowac na leonie czy on faktycznie sie tak wyciaga :o
  12. ech jak mi szkoda nadira caly czas spi i do greci teskni, ale za tydzien juz beda dwa misie w domku razem :lol: , musi chlopak tydzien pocierpiec :cry:
  13. [quote name='PIKA'][quote name='Olcia'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia']wrr zla jestem bo cale moje pranie nadira poszlo na marne, bo wlasnie wrocilismy ze spaceru a na dowrzu pada :evil:[/quote] a czemu na marne? :o Jak pada to sie lepiej wyplukal :lol:[/quote] co fakt to fakt, bo byl prany w blokowej pralni na dywany :o[/quote] Jednak? :lol:[/quote] troche sciany pochlapal w pralni pani dozorczyni, ale co za osiolek pralnie maluje farba na ktorej zostaja mokre plamy :lol:
  14. [quote name='PIKA'][quote name='Olcia']wrr zla jestem bo cale moje pranie nadira poszlo na marne, bo wlasnie wrocilismy ze spaceru a na dowrzu pada :evil:[/quote] a czemu na marne? :o Jak pada to sie lepiej wyplukal :lol:[/quote] co fakt to fakt, bo byl prany w blokowej pralni na dywany :o
  15. chyba dzisiaj juz nici z dlugiego spacerku :evil:
  16. [quote name='Maga100'][quote name='Agga']ładnych rozmiarów ten zjączek... :o :lol:[/quote] zmutowany zajączek :wink: a co powiecie na taką mutację? :lol: :lol: [size=2]sama nie wiem dlaczego tak wyszło...[/size] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jamnik.jpg[/img][/quote] no przeciez mowie ze leon zmienia swoja postac po polnocy, a na tym zdjecieu pewnie zobaczyl kawalek ksiezyca i zaczal sie zmieniac :lol: :lol:
  17. wrr zla jestem bo cale moje pranie nadira poszlo na marne, bo wlasnie wrocilismy ze spaceru a na dowrzu pada :evil:
  18. [quote name='Alicjarydzewska']:lol: :lol: Nadi przeszedł przemianę z psa wiejskiego na mieszczucha 8)[/quote] ciezko mu sie do tego przyzwyczaic i chyba nie jest z tej przemiany zadowolony, ale wiejski burek szczeka na wszystko co sie rusza na kortarzu :evil:
  19. udalo sie ucieklem do panci do pokoju:) i tutaj sobie spie smutny bo bardzo za grecia tesknie :( [img]http://img396.imageshack.us/img396/7424/pa1600596kc.jpg[/img]
  20. wyprali mnie i jeszcze musze grzecznie lerzec na dywaniku [img]http://img396.imageshack.us/img396/3405/pa1600527ce.jpg[/img] [img]http://img396.imageshack.us/img396/4568/pa1600539kb.jpg[/img]
  21. [quote name='PIKA'][quote name='Olcia']jak widac nadusiowi spodobal sie dywan :lol: [img]http://img434.imageshack.us/img434/9240/pa1600497lk.jpg[/img][/quote] :hmmmm: może takiej fajnej poduszki to nie zje :roll:[/quote] chyba nie zaryzykuje jutro i zostanie schowany jak bede wychodzic z domu
  22. jeszcze caly bo zwiniety :lol: , a nadir wlasnie jest na etapie suszenia , bo po wielkiej kapieli, czysty to on ne byl :lol:
  23. jak widac nadusiowi spodobal sie dywan :lol: [img]http://img434.imageshack.us/img434/9240/pa1600497lk.jpg[/img]
  24. i jeden czlownek mafii wyladowal w domciu:) [img]http://img160.imageshack.us/img160/4999/pa1600476kk.jpg[/img]
  25. o teraz ja mam [img]http://img160.imageshack.us/img160/2648/pa1600340sv.jpg[/img]
×
×
  • Create New...