Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Heniek zostaje na stale w DT. Mam prosbe do rudej by kiedys nawiedzila jeszcze Anie.
  2. Prosze uprzejmie. To akurat mialam na karteczce to szybko poszlo. Z listopadem jest gorzej :p bo to mam gdzies... ale nie wiem gdzie... :diabloti:
  3. Grudzien: Viollet - 33zl Malgorzata T. z Warszawy - 13zl Wirtualna Opiekunka - 100zl Kati - 40zl Beata L. z Suchej Beskidzkiej - 35zl Agula - 36.50 Jadwiga F. z Wroclawia - 23zl
  4. Ciotka tu masz styczen a zaraz zrobie Ci rozliczenie z grudnia. Styczen: wiq - 50zl Jamnicza Rodzina - 15zl Wirtualna Opiekunka - 100zl
  5. Cieszyc to sie bedziemy jak bedzie wszystko ok i pies znajdzie dom. Jego uda sie uratowac... Ciekawe, czy uda sie uratowac suczke z Bydgoszczy... Ma 5 dni zycia a raczej nikt poza Paulina nie zainteresowal sie jej losem.
  6. Zusa mam prosbe bys wyslala mi swoj nr tel na pw. Dzwonia do mnie ludzie o Margolskiego. Duza czesc z nich pyta o stosunek do dzieci... W razie co bede przekazywac Twoj nr tel. Moge?
  7. Eeee tam gadasz. Ladnie wyglada. W koncu to amstaff a nie pitbull :evil_lol:
  8. O raju!!!!!!!! Jak ona pieknie wyglada :loveu::loveu::loveu::loveu: :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. Ok. Rozmawialam z Monika. Poniewaz ona ma wszystkie miejsca pozajmowane zabiore na razie astka do siebie do domu. Jak zwolni sie miejsce zawieziemy go do Mosii. Tak wiec obecnie jest kwestia przywiezienia go do mnie.
  10. Ja tez pomyslalam o Monice. W Lodzi nie ma miejsca u szkoleniowca.
  11. To amstaff, ktory tam juz kwitnie od kilku miesiecy. Bardzo ladny aczkolwiek bardzo bojacy sie, nie wychodzi z budy... Nigdy na nikogo nie wystartowal wiec to przeprowiada na jego korzysc. Sama wiem jak zachowywaly sie psy z Krzyczek i wiem, ze w tym schronisku zachowanie psiaka nie jest wyznacznikiem normalnosci. Tu masz jego watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104104[/URL]
  12. Ja z tego wszystkiego zapomnialam o sniadaniu :roll: W dodatku tego ostatniego amstaffa z Krzyczek chca juz zabic... Kurde i co zrobic? Dac go zabic bez sprawdzenia jego zachowan? To nie fair! Nawet jakbym sie porzezbila i go zabrala do siebie np. na tydzien to co dalej. Nie moge sie wrobic w 3 psy w domu bo w koncu skocze z okna :diabloti:
  13. Odpisalam obu Paniom. Jesli ktos ma jakis madry, konstruktywny pomysl na pomoc psiakowi chetnie pomozemy. Zabralismy z Krzyczek 8 psow. Wszystkie w schronisku wykazywaly dziwne reakcje, poza nim zachowuja sie normalnie. Jest wiec szansa, ze i astek okaze sie w miare normalnym psem. Moze byc jednak takze tak, ze bedzie psem problematycznym, potrzebujacym opieki i szkolenia przez kilka miesiecy. I co wtedy? Nie filozofia jest wyciagnac psiaka na miesiac, dwa do hoteliku. Filozofia jest poprowadzic go tak, by byl w dobrym miejscu, by byl wlasciwie oceniony, by byl bezpieczny przy wydawaniu do adopcji a takze by znalezc mu dom dopasowany do jego predyspozycji. Jesli ktos pisze sie na pomoc dla psiaka do czasu az nie znajdzie domu to prosze aby to napisal bo to jest wazne przy podejmowaniu decyzji.
  14. Na razie stanelo na tym, ze bedzie diagnozowany. O uspieniu nie ma mowy.
  15. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/73/7bb4df4d1318b061.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/73/be1d7765dc62e648.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/73/46e63da5328a7ff1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img504.imageshack.us/img504/6973/zdjcie100db9.jpg[/img][/URL]
  16. Skontaktowalam sie z bylymi wlascicielami. Odpisali, ze sa w kontakcie z nia.
  17. Paranoja... Moglam sie kierowac przeczuciem by jej Bastera nie dawac - nie podobalo mi sie, ze albo za lekko podchodzila do jego adopcji na hop siup a potem jednak nie jak flaga na wietrze. Doszlam jednak do wniosku, ze szkoda tego Bastera w budzie i ze z problemami ze stawami lepiej go dac do mieszkania. Dobra... Mam nadzieje, ze bedzie ze mna konsultowac co dalej. Normalnie poziom wkurzenia jak wstalam mialam na maxa. Teraz juz jest optymalny :diabloti: Ide chyba po jakies sniadanie.
  18. Dzwonila do mnie o 1 rano jak byl pierwszy atak. Potem podobno mial 2. Poprosilam ja o tel do weta. Chce sobie z nim skonsultowac. Ogolnie ona ma wiecej pretensji do nas niz ja interesuje Baster - i to mnie wku..rwia niemilosiernie! Ze trzymalismy go w budzie, ze zatailismy padaczke, ze ona kontaktowala sie z wlascicielami i oni byli wspanialomyslni bo trzymali go w zimie w garazu a my w budzie... Ja mam ogolnie w nosie co ona o nas mysli, bo ja sie winna nie czuje i co moglam to zrobilam ale szkoda psa. Ehh... Zobaczymy co bedzie pozniej. Czekam na razie na tel do weta. Podobno siedzi u weta wiecej niz w domu. Wypytam go.
  19. Normalnie mam ochote zabic ta Goske od Bastera!!!!! Napisala mi w nocy, ze specjalnie zatailismy ze ma padaczke... Ze mial 2 ataki i przy 3 go usypia :-o Jak nie zobacze na wlasne oczy to k....wa nie uwierze!!!! Kto ma ochote dzis jechac do Katowic po pieska?
  20. Jak bedziecie miec jakies wiesci z nowego domu to napiszcie cokolwiek.
  21. Rika dalej w DT bo nie ma kto pojechac z nia na sterylke.
  22. Krzyczkowy scerbulec nadal bez domku. W weekend wizyta u weta.
  23. Ja Hexoderm kupowalam normalnie u weta. Nie pamietam ile kosztowal :oops: Cos ponad 50zl mi sie kojarzy... Z pewnoscia taniej wychodzi Manusan ale ja polecam Hexoderm.
  24. I Ty przeciwko mnie :diabloti: Ja mam 2 pieski chocby teraz :eviltong: A w lozku na swoich plecach czuje tylko Mambe :p wiec nawet mam 1 psa, drugi gdzies tkwi w podlodze :p Kiedys upiore ten bagaznik... Jak na razie upralam kocyki :cool3: Zdjec obrozki jeszcze nie zrobilam :oops: :placz::placz::placz: Ja sie normalnie zastrzele - dzwonila do mnie Mikea od Bastera - chyba mial napad padaczki :placz::placz::placz: Normalnie jak nie urok to przemarsz wojsk... I juz nawet spac mi sie nie chce :roll:
×
×
  • Create New...