Jump to content
Dogomania

flashka-g

Members
  • Posts

    5186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by flashka-g

  1. [QUOTE][B]Tutami [/B]Jeżeli chodzi o to kto co musi a kto nie to proszę bardzo W zeszłym roku miałam problem wejść ze zgłoszonym psem tylko wystawianym w inny dzień,mimo iż był opłacomy - TO JEST KPINA![/QUOTE] Ja mam nadzieje ze w tym roku nie bede miala takiego problemu, bo jade na 3 dni i musze miec psa przy sobie ( oczywiscie zgłoszony jest, ale dopiero w niedziele) nie zostawie go w domu na glowie koleżanki mamy przeciez:roll:
  2. A czyl;i zeby mojej suce wpisali tytuł ZW.Czech( równoznaczne z Zw.Polski) to mam wysłac ksero karty oceny?? Bo tylko tam to pisze. Co innego rozumiem championaty- gapa zapomnialam skserowac i nie wsadziłam do koperty..pozatym zeby dac wszytskie ksera to bym chyba juz musiala jako przesyłke go wysylac a nie list. I w ten spodob moja suka wyszła jedynie na Intera, bez championatu nawet Polski:oops:
  3. ja bym chciała pojechac..tylko ze nie mam zbytnio transportu, bo pociagi mam z kilkoma przesiadkami;/ moze ktos bedzie jechac z Opola albo okolic? i ma miejsce dla dziewczynki:cool3: z pieskiem w klatce??
  4. To juz wylacznie wina tego pseudohodowcy. Nie dopilnował własnej suki wiec ponosi koszty. Przeciez skoro nie mieli zamiaru jej rozmnazac to mogli ja po prostu wysterylizowac...czy w tym jakis problem był?? a moze teraz za te pieniadze co zarobili by przynjamniej wydali na ta sterylke. Ja zawsze bede na nie pseudohodowca i tyle. Bo to brak rozsadku jest. Co innego jak zdarzaja sie mioty przypakdowe w hodowlach po rodowodowych psach - przeciez moze byc taka wpadka, gdy suka np. nie jest jeszcze hodowlana ze wzgledu na wiek. takiej suki sie nie wykastruje, fakt faktem ze dalej tu jest bład hodowcy..ale jeszcze wybaczalny.
  5. [QUOTE] A co do oszczędności na kupnie... Zdziwili byście sie jaki to oooogggrrroooommmnnyyyy majątek wydalem na szczeniaka. [/QUOTE] to widocznie dałes sie wyfrajerzyc i przepłaciłes..bo w schronisku jest pełno biednych psiaków o smutnych oczkach- moze nie koniecznie na szpan niebieskich, ale to one bardziej potrzebuja własciciela, niz dawanie w kieszen jakiemus pseudohodowcy:mad: Mało to juz nawet rasowych psow z rododami jest w schroniskach? Jezlei chciałes kundelka nie mogłes sie wybrac i uratowac zycie jakiemus psiakowi za naprawde smieszne pieniadze? Pseudohowcami sa chyba ludzie jacyś aspołeczni ze nic ich nie interesuje oprocz kasy...żenada!
  6. Opara sędziuje odkad pamieatm z Katowicach, i jeszcze Pyrchała zawsze, Nie dojrze ze zawsze najwiecej sedziowała..i te same osoby zwykle wygrywaja. Pozatym niby jest cos takiego ze co rok na tej samej wystawie nie moze oceniac ta sama sedzina..ale widac ze MP zawsze bedzie mało organizatorow obchodzic..a powinno byc inaczej- bo to wlasnie ta młodziez potem reprezentuje nasz kraj na arenie miedzynarodowej, a pozatym sa nasza przyszłoscia.
  7. hahaha..no faktycznie!! wogole nie wiem jak to sie stało ze je pomyliłam:oops: sorki:p moze mi sie skojarzyło przez to ze gadałas o obrastajacych uszach Milki a tu Toffik włosa nie ma na uszach jeszcze bujnego:)
  8. wrr chcialm zmiejszyc to zdjecie i usunac..ale cos nie moeg..jak cos to prosze moda zeby zamienil te zaduze zdjecia w link bo ja cos nie moge :placz:
  9. A te fotki przed chwila znalazłam..troche je powycinałam zeby były wyrazniejsze autorstwa Tomasza Borkowskiego Mileczka;)) [IMG]http://upload.miau.pl/1/55770.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/55772.jpg[/IMG] i Najlepszy Reprodkutor Gingery`s KRIMSON`N CLOUVER- jego dzieciaczki:) [IMG]http://upload.miau.pl/1/55773.jpg[/IMG]
  10. a mnie wkurzaja te całe władze organizacyjne wystawy przy wejsciach czasami...np. kiedys w lesznie na championach prawie doszło juz do rekoczynów. Ze mielismy duzo psow co chwile musielismy wracac po psy do samochodu. I koles zaczał sie na nas drzec ze ostatni raz juz wychodzimy.. a gdy moja siostra mu powiedziala ze po to tu jest i za to mu płaca to zaczął ja szarpac- NORMALNIE IDIOCI!! juz nie chciałam zawracac szefowi zwiazku głowe..ale to jest nienormalne!! Powinny jak najbardziej nam ułatwic i umilic wystawe a to co było to masakra- nic przyjemnego w kazdym razie. Powiedzielismy ze sie postaramy zeby ostatni raz juz ten pan pracowal przy wystawie..i troche go to otrzezwiło.
  11. ja takze swoje psy robie sama:) co fakt u grzywacza idzie tylko za wyrównaniem wlosa i łapki i ogolic pychola..ale przy duzym pudlu juz wiecej pracy. Ja osobiscie lubie pracowac nozyczkami..bardziej niz maszynką:) trymowac takze sie uczylam...juz wiem jaki to bol odciski od trymera;p
  12. #1 All System jest jedną z lepszych firm, polecam takze kosmetyki z Ring 5 i CROWN ROYALE.
  13. nie no moja zgloszona..ale co do katowic to fakt. Pozniej jest scisk..nie dojrze ze duzo ludzi..mam nadzieje ze po ostatnich akcjach z halami na Ślasku nie bedzie duzo zwiedzajacych i bedzie swiety spokoj:roll: Pamietam ze zawsze robił sie zaduch i nieznosny hałas. Co innego wystawy na dworze gdzie jest duzo miejsca z wnoszonymi niezgloszonymi psami.
  14. ja po tipsach mialam starsznie zniszczone swoje paznokcie..z rsezta juz z dobre 2 lata od tamtej pory nie moge ich zapuscic. Normalnie mialam tak miekkie , bo zostala mi taka cieniutka wartswa płytki tylko..katastrofa:shake: Pierwsze mi odpadły na wystawie jak pies mi ringówka zaczepił i pociagnał..i zostały pazury na honorowym:P hehe pozniej na siatkówce znowu, i dalam ostatnia szanse z naprawionymi..grałam w kosza...i stwierdzilam ze ja chyba nie moge miec... przez 2 tygodnie musialam je 2 razy naprawiac u kosmetyczki;p po dwoch tygodniach sie meczylam tylko zeby reszte ktora mi zostala zlikwidowac;/
  15. moze Anglia nie jestesmy..ale grzywaczy moga nam pozazdroscic:cool3:
  16. ja keidys zawsze wchodzilam na indeks Młodego Prezentera..z reszta czasami dalej wchodze hehe:p a Tu co jade ze swoja sunia ktora jest wystawiania w niedziel ale w dwa inne dni wystawiam inne psy, to co mam ja pod brama przywiazac bo nie jest wystawiana tego dnia?:p
  17. [quote name='Jagoodka']W sumie walczyć to bedziecie musialy z Rauberlainsem i to porzadnie. Ale będę trzymac kciuki i dopingować przy ringu :)[/quote] ja niemoge znalezc nigdzie fotki tego psa...masz moze cos?
  18. ja nie potarfie nawet swoich uhodowac...a co dopiero sztuczne zeby mi wytrzymaly:))Za żywiołowa jestem chyba:roll:
  19. no jasne...wyrwały mi sie razem z moja płytką..dobrze by było gdyby odpadły same, a nie razem z moim paznokciem. jasne ze grac w kosza mozna..ale nikt nie da ci gwarancji ze ci nie peknie, ani nie odpadnie:roll: :lol: Mi sie tak to nie podoba, zrobilam sobie tylko żele zeby zobaczyc jak to jest. Chyba ze zrobie swojemu facetowi i bedzie mi drapac to sie na coś by przydało chociaz:)
  20. :cool3: ja jednak wole znacznie amerykanski typ;p
  21. ja juz sobie nr na spokojnie wezme w piatek czy sobote:) i w niedziele z rana sie rozbijam pod ringiem grzywaczowym. Szkoda ze nie bede miala stolika ani klatki bo nie beed miala gdzie psa czesac;/:roll:
  22. nie mam pojecia o ktorej, bo w tym roku sie tym nie zajmuje. Ale mysle ze tak jak w zeszłym roku.
  23. [quote name='Jagoodka']No to bedziesz miala co pokazywac :) W koncu to najladniejsze polskie kolorki :)[/quote] no ja sie tak łatwo nie dam konkurencji:)) Mysle ze Kasia tez nie..bedziemy walczyc jak lwice:evil_lol: :mad: a niech tylko kto podskoczy:eviltong:
  24. a w katowicahc eliminacje sa rano z tego co pamietam o 10 czy 11...pamietam ze nigdy nie moglam zdarzyc:roll:
  25. to moja ma na odwrót..na trawie sie kiepsko wystawia...jeszcze na betonie ok..ale trawy nie lubi:)
×
×
  • Create New...