Ja tez jestem okolo 20 km od Poznania:cool3: Moze tyćke wiecej nawet. Bede 4 dni:) ale wystawiam tylko w czwartek sie, bynajmniej tak planuje, ale nigdy nie wiadomo jakie beda propozycje. Psiakow swoich nie zglaszam, wole juz sobie poogladac. W koncu moze kolejnej polskiej światówki nie wiem czy dożyje;)