[quote name='Agasia']Fakt Dracula ma pozadna reklamę, dlatego jest "sprestigowana", ale tak samo wielu hodowcow dowiedzialo sie o Bulgarskich 5 wystawach, na ktorych zdobyc mozna bylo 4 championaty i 2 CACIBy. To ze Wy o nich nie slyszalyscie nie znaczy ze byla to kameralna wystawka na jakims zadupiu. Kto chcial ten wiedzial, a obsada byla rowniez bardzo międzynarodowa. Nie zaprzeczam iz Dracula przyciagnie wystawcow sama reklama i jest reklamowana bardzo prestigowo- i bardzo dobrze, tego zabraklo Bulgarii! Powodzenia na Draculi :)[/quote]
Agasia ale kto tak powiedział?? Ty chyba sobie cos uroiłas??? Po prostu pisałas o takich dobrych handlerach zza granicy a na zdjeciach widać co innego ( dobra zawsze moga to byc fotki innych osob, ale po psach zrozumialam ze to ci). Nikt sie tu nie wypowiada na temat wystaw Bułgarskich- sama im wystawiasz opinie.
ja w Bułgarii kiedys bylam i mam calkiem odmienne zdanie.