Ja rowniez chciałam podziękować i pgratulować organizatorom :)
i przeprosić, ze nie zostałam do końca, do podsumowania całej konferencji: moda czy metoda?
Wracajac juz do domu rozmawiała na ten temat z Igą, to moja córka dla niej zaczelam się interesować dogoterapią :)
I myśle, ze ona odpowiedziala na to pytanie ciekawie: Ci ktorzy pracują w dogoterapii dla mody "wykruszą się" i pozostana Ci którzy widzą w niej metode.