Jump to content
Dogomania

Iwona

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwona

  1. [quote name='AiK']Iwona chciałaś ją wykąpać że się tak schowała;)[/QUOTE] A nie;-) ona akurat uwielbia wodę- ale to taka romantyczo- autystyczna natura:evil_lol:
  2. Nie przypomina grzywki, ale znalazłam to zeszłoroczne zdjęcie i spodobało mi się;-) "Romantyczna Kali" [IMG]http://upload.miau.pl/2/5048.jpg[/IMG]
  3. I Abi towarzysząca dzielnie potyczkom Kesi;) [IMG]http://upload.miau.pl/2/4577.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4576.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4578.jpg[/IMG]
  4. Z braku czasu ;) kilka fotek z Rybnika: Nasza dogomniacka "maskotka" :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4569.jpg[/IMG] JASON z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4570.jpg[/IMG] JANET z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4571.jpg[/IMG] JUDITH z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4572.jpg[/IMG] KING z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4573.jpg[/IMG] KASIOPEA z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4575.jpg[/IMG] KASIOPEA i JANET z Jasne hvezdy: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4574.jpg[/IMG]
  5. łoł Aniu- jaki piękny Czarny Tulipan:loveu: i tylko na wystawę z nim- pięknie stoi:multi:
  6. Res- piękne zdjęcia, jak to dobrze być pół prywatnie na wystawie:cool3: . Zuzia cud-miód dziewczynka, tylko do dzisiaj łupie mnie w krzyżu:evil_lol: - słodki ciężar:cool3:
  7. [SIZE="5"][COLOR="Red"]Gratuluję pięknych wyników w Legionowie i Rybniku- wielkie brawa:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE] Szczególnie cieszę się z sukcesu półsiostry Kesi- Janet:loveu: - piękna suczka- gratuluję Misza jeszcze raz serdecznie:Rose: Nesjanko- gratulacje- miot E pięknie trafił w wystawowe ręce- i bardzo dobrze , bo miocik udany:loveu:
  8. [quote name='resuruss']Ciekawe o co Waszce chodzi :evil_lol: [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/1189/pict0036qu0.jpg[/IMG][/QUOTE] Suuuuuper:crazyeye: - nie ważne o co chodzi ;) ale jak do siebie pasują:loveu:
  9. Kogo to moje oczy widzą:crazyeye: Veronisia i Milva:multi: - obijasz się coś Dudku z twoimi dziewczynami:cool3: - śliczne panny i zdjęcia:loveu: Han- chłopcy dogadali się jak widać wspaniale a "pudelek":lol: coraz bardziej upodabnia się do grzywacza:cool3: - brawo:multi:
  10. [COLOR="Purple"][SIZE="4"]Trzymam kciuki za wystawiające się dzisiaj dogomaniackie grzywki:multi: [/SIZE][/COLOR]
  11. Autor: Iwona Modelka- Milka:lol: Byle jaka ta podusia ale jest:razz: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4330.jpg[/IMG]
  12. Chyba dawno tu nie było naszych dziewczynek:evil_lol: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4318.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4320.jpg[/IMG]
  13. No,no,no :lol: śliczny Kopciuszek, coś czuję ,że w Kielcach zobaczymy Małą Księżniczkę:loveu:
  14. A to dla wszystkich:lol: [IMG]http://upload.miau.pl/2/4237.jpg[/IMG]
  15. Jeszcze coś dla Magdy18:-) [IMG]http://upload.miau.pl/2/4235.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4236.jpg[/IMG]
  16. Też mam zdjęcia zwierzątek:lol: domowych... [IMG]http://upload.miau.pl/2/4232.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4233.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/4234.jpg[/IMG]
  17. Gogunia- śliczne zdjęcia z ZOO:loveu: AiK- pełen profesjonalizm zdjęciowy- baaardzo mi się podobają Twoje zdjęcia:multi: :multi: :multi: Madzia- dobrze,że masz zdjęcie z nosem- bo na jednym to byłam już pewna,że Tofik Cię go pozbawił:evil_lol:
  18. AiK- przepiękne fotki:loveu: prawdziwa uczta dla oczu:klacz: :klacz: :klacz:
  19. [quote name='SengaSengana']czy ja Ci gdzies kazałm się tłumaczyć z zakupu małej ????:crazyeye: czy moze pytam po co ja kupiłaś ???? :crazyeye: nieeeeeeee...... poprostu napisałam, że dziwię się Twojej decyzji w świetle Twoich wcześniejszych wypowiedzi na DGM , ale widzę, że emocje biorą góre...:roll: i nie wiem LEPIEJ ale wiem SWOJE a to jest różnica............ :roll:[/QUOTE] Emocje nie biorą górę- nie lubię jednak niewybrednych ataków- nigdy nie twierdziłam ,że nie podobają mi się semiki i nigdy nie zarzekałam się ,że takowego nie będę miała ( raczej zgodnie z prawdą Kesi miała być na spory okres czasu jedyną grzywką w rodzinie- nad czym zresztą szczerze ubolewałam) - więc" d....y z gęby " nie zrobiłam zachowując Twój wyszukany styl porównań:evil_lol:
  20. [quote name='lothia']Myślę że preferencje na wystawach zależą od upodobań sędziego,oczywiście nie ma mowy o wystawianiu nieogolonego semi[/QUOTE] Lothia:lol: - w Nowym Targu w klasie młodzieży była wystawiana semiczka nieogolona( oczywiście nie tak silna semi jak np. Demon)-zajęła II miejsce:lol: - co do oceny nie wiem , ale w każdym bądź razie przed suczką nagą przygotowaną do wystawy.Co prawda po raz pierwszy się z tym spotkałam ale jednak:-)
  21. [quote name='SengaSengana'][COLOR=#000000][COLOR=Sienna][B]Ja się tylko zastanawiam do czego doprowadzi taka promocja skrajnie owłosionych nagich grzywaczy Nie jestem genetykiem, ale podejrzewam,że ostatecznie zanikną psy nagie wśród grzywaczy- a to w końcu było tak charakterystyczne dla tej rasy- [SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]dla mnie jest jednak zasadnicza różnica w usuwaniu zbędnego owłosienia na małych obszarach ciała a koniecznością golenia całego ciała , pokrytego gęstym i obfitym włosem.[/COLOR] [/SIZE][COLOR=Red]Wśród chińskich grzywaczy jest w tej chwili taka presja na "modne" obfite owłosienie nagich grzywaczy, że coraz trudniej dojrzeć nagość w nagim grzywaczu.[/COLOR] [/B][COLOR=Black]Iwona, jak myślisz czyje to słowa?????[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] I wcale się tego nie wypieram- i nadal się nad tym zastanawiam -ale wcale nie muszę tłumaczyć się z decyzji zakupu małej- Ci są w temacie wiedzą:lol: a Tobie akurat napewno taka informacja jest zbyteczna-i tak wiesz lepiej...
  22. No cóż- jak sama zauważyłaś błyskotliwość to Twoja domena- więc mnie malutkiej, durnowatej i nie kumatej nie wypada dyskutować - więc już milczę-żebyś nie musiała pluć mi ....- dokończyć sobie mogę bo pomimo Twojej opinii o mojej osobie akurat ( chyba :confused:) znam dokończenie...
  23. [quote name='paniMysza']i jeszcze jedno mam pytanie (do ludzi, którzy widzieli i macali mojego marcel:lol: ). czy moj marcel to semi?????[/QUOTE] A golisz mu skórę ( nawet od czasu do czasu)- czy nie używasz takich przyrządów tortur:evil_lol: ?
  24. Myszko- to Abi jak miała dwa tygodnie:cool3: - co jak widać wzbudza ciekawość Sengi- czy tak czasem mała Abi nie jest golonym pp:lol:
  25. [quote name='SengaSengana']acha,:lol::lol::lol::lol::lol::lol: chciałabym w takim razie zobaczyć "semi",Solange też chyba miała taką chęć, to może ktos wstawi zdjęcie "semi", interesuja mnie różnice...[/QUOTE] Te "semi" to raczej nie są oficjalnie prezentowane w formie naturalnej- raczej nikt Ci nie zaprezentuje takiego "semi"- ja tym bardziej - u siebie nie mam "semi":evil_lol:
×
×
  • Create New...