-
Posts
5462 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PATIszon
-
[quote name='xax']Pozwolę sobie odgrzebać stary temat. W tym roku w Katowicach jeden pies zaatakował drugiego ( było to poza ringiem,Państwo już pakowali się do wyjścia). W rezultacie oberwał od swojego właściciela dość mocno,zapiszczał. Reakcja wystawców i osób zgromadzonych wokół ringu była natychmiastowa.:razz: Dzięki Bogu,nie wszyscy są zaślepieni zwycięstwami na ringu.:razz:[/quote] Znaczy, ze zle, ze dostal opierdziel od wlasciciela za zle zachowanie, bo nie bardzo rozumiem... :hmmmm:L
-
[quote name='BOGDANG']Będziemy z amerykańskim cocker spanielem. Pozdrawiam.[/quote] Brudnym? :cool3:
-
A oto Misia jakiej pewnie nie znacie: ;) [IMG]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/3925.jpg[/IMG] Oraz, jako sprawczyni niepohamowanej milosci Moni do tuneli :loveu: [quote]Pomysł posłania Moni przez tunel za Misią okazał się rewelacyjny, bo jak Mońka wbiegała do tunelu za Misią, to wybiegała już przed. A pod koniec zajęć, jak Mokka znalazła się z Monią obok tunelu, to psica wbiegła sama bez zaproszenia nawet. Warto było zobaczyć wyraz twarzy Mokki... :lol: :lol: :lol: . Więc potem jeszcze kilka razy Mokka ją przez ten tunel posłała i za każdym razem było super.[/quote] I tak juz zostalo. Teraz wiesz, [B]Mokka[/B], komu to zawdzieczasz :evil_lol: Flaire, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz. Na wspomnienia mnie naszlo i tak jakos..... :niewiem:
-
[quote name='wendka']:evil_lol::evil_lol: [URL]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody/y7-1.jpg[/URL][/quote] Pol sekundy pozniej i byloby zajefajne ujecie Oxy/Viga/Antiego czy czego tam....:evil_lol:
-
"Mój pies zdechł w samolocie, choć błagałam o pomoc"
PATIszon replied to Unbelievable's topic in Podróże i wypoczynek
Mi zawsze (w LOCIE) kapitan tlumaczyl, ze zwierzeta leca w tym bagazniku, ktory ma ten sam obieg powietrza co kabina pasazerska. Nie wiem, moze klamali, ale po co:niewiem: To samo mowia mechanicy z reszta. -
[quote name='LALUNA']Bo to A1 to było bardziej A2. :lol:[/quote] Lomatko, to w takim razie czym bylo A3? :-o :evil_lol:
-
"Mój pies zdechł w samolocie, choć błagałam o pomoc"
PATIszon replied to Unbelievable's topic in Podróże i wypoczynek
Wydaje mi sie to dziwne, bo psy leca w luku bagazowym, ktory jest klimatyzowany rownolegle z kabina pasazerska :niewiem: (taka sama temperatura jest w kabinie jak w luku). -
Gratulejszyn dla wszystkich, zwlaszcza dla pyrkowej! Zazdraszczam Wam zawodow, ja juz sie stesknilam straszecznie za jakas rywalizacja (jak patrze na "sukcesy" treningowe pudlowej- calkiem niepotrzebnie) Oby do wrzesnia!
-
[quote name='dariog'] Zaufajcie Marysi - skoro ona uznaje że na "zawodowe" agility się nie nadaje to tak jest, jak nie to uderzajcie gdzie inndziej, a na zawodach wyjdzie kto miał rację.[/quote] :crazyeye: .........
-
[quote name='Asti']Slanowy:razz: Sekcja zafundowała:-o [URL]http://www. a g i l i t y .f o r a.pl/filmiki-i-foty,16/agility-po-rzeszowsku,1212.html[/URL] Zapytaj Cambel.[/quote] Ty co to za adres kosmiczny...:o Juz kapuje to link do stronki z forum. No piekny macie torek ;)
-
[quote name='Asti']Hahah, cenzura.[/quote] Jaki to tor? Napisz nazwe w rozstrzeleniu to Ci nie wykropkuje. o tak: d u p a ;)
-
[quote name='Astro&Marta']e to moze ja się skusze na trening?? bo jakos humor mam lepszy po wizycie we wrocku ;) szkoda ze na zawody sie nie zglosilam no ale trudno ;( a moze sie zmieszcze gdzies(z młoda tylko-ona grzeczna i nie kłaczy ) i jako widz pojade??Chyba ze astro sie gdzies wcisnie-on grzeczny i klaczy-ale juz troche mniej ;)[/quote] Jakos nie pasuje mi okreslenie "jakos sie wcisne" do 2 duzych psow :cool3:
-
[quote name='marta40']Witam serdecznie. Bardzo chcę kupić maltańczyka miniaturkę śnieżnobiałego bez rodowodu. Jeśli ktoś zna dobrą hodowle [/quote] Dobre hodowle nie maja psow bez rodowodu :niewiem:
-
:shake:Tylko ten jeden mam
-
Powodzenia we Wrocku kochane Bydgoszczaki!:loveu:
-
:evil_lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=z5ANFL2Jsqs[/URL]
-
Wszystkie odpowiedzi poprawne plus to co spadnie mojemu dziecku z fotelika podczas karmienia :evil_lol:
-
[quote name='xxxx']tak prawie wszycy trafili to lagotto romagnolo:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Wszyscy trafili, bo sie znaja :eviltong: (albo przeczytali Twoj post zanim go edytowales/las :evil_lol:)
-
[quote name='Rinuś'] [B][I]Niektórzy takie bzdury piszą, że aż zal czytać.[/I][/B][/quote] Wreszcie z sensem piszesz, [B]Rinus[/B] ;) A z postem [B]Pitu [/B]tez sie zgadzam, troche uogolnione, ale czyz norma nie jest ogol?
-
[quote name='Patisa']oj żebyście sie nie przelizyi z tą brzydkością swoich psów i nieatraktyjnością dla złodziei (...) Moi znajomi mają psa, którego kuoili od żula za 50zł, pie sof course kradziony, a żul nie patrył czy rasowy czy nie(...) to se wzioł, a potem ochnał. zul dla 2zł jestw stanie zorbić naprawde wiele, (...)szcególnie niezrównowarzona jest pijana, nacpana i Bóg wie jeszce jaka mółodzież( kurna sama młodziez jestem, (...) (...)dla zabawy moga Ci skopac psa, żucac w niego kamieniami, rąbnąć butelką od lecha w łeb, albo spuśicc. ze smyczy. Brrr[/quote] Faktycznie brrrrr.....:wallbash: Jezyka polska trudna bardzo...juz ktos to kiedys napisal na Dogomanii :roll:
-
[quote name='Klaudysiaczek']Sytuacji z ostatnich chwil (może nie tak ostatnich...) Szłam dziś do żabki. Chcę już wejść, gdy nagle obszczekuje mnie kundel. (...)idzie jakaś mama z dzieckiem. Pies o mało nie przewrócił dziecka, dobrze, że trzymało się ręki... Wychodzi dziadula,(...) Odchodzi z kilka metrów i dopiero potem psiak do niego przybiega. Potrącając przechodniów...[/quote] Czy ten pies byl niewidomy?:evil_lol: Sory, tak jakos mi sie skojarzylo.....
-
[quote name='Rinuś'][B][I]a mój pies nie jest rzeczą :diabloti: tylko żywym zwierzęciem...moim najlepszym przyjacielem...członkiem rodziny...[/I][/B] [/quote][quote name='Rinuś'] [B][I]Jakbym miała możliwość uwiązania 4 latka na smyczy pod sklepem i żeby nie płakał to bym go tam zostawiła...[/I][/B] [B][I]Ale póki co jeszcze można z dziećmi wchodzić do sklepów...[/I][/B] [B][I]jak będzie zakaz wprowadzania dzieci to będę przywiązywała przy sklepie[/I][/B] :diabloti:[/quote] No comments..... Dobranoc. Ps. ja pod sklepem zostawiam tylko samochod, ubezpieczony jest i na pewno nie bedzie cierpial z tego powodu, ze go ktos ukradnie.
-
[quote name='Sonika'] Ojej faktycznie Rinuś wyrządza psu straszną krzywdę wychodząc rano na 10 minut. :roll: Mojemu tez wystarczy rano 10 minutowy spacer. Pies praktycznie odrazu załatwia swoje potrzeby i chce iśc do domu, bo... wie ze wtedy dostanie śniadanie. Czasami jak już jesteśmy w klatce biegnie tak szybko do domu, ze nie wyrabia na zakrętach. :p O dłuższym spacer nie wchodzi w grę.[/quote] Twojego psa nie widzialam, natomiast pies z podpisu Rinusia jest wyraznie utuczony i tyle :niewiem: Ja swoich nie zostawiam, Wy robcie co chcecie. Swiata nie zbawie. Kiedys zagadywalam ludzi prowadzajacych psy w nylonowych kagancach, teraz mi to zwisa...nie moj cyrk nie moje malpy...robta co chceta. Ps dzieci w wozku tez zostawiacie? Albo ciekwaego Swiata 3-4 latka?
-
[quote name='Rinuś'] [B][I]Mojemu psu 10 min spokojnie wystarcza na zrobienie kupy i siusiu...chyba, że ma zatwardzenie to potrzebuje więcej czasu :diabloti:[/I][/B] [B][I]Rano nie musze wstawać pół h jeszcze wcześniej (i tak wstaję o 6.40) żeby Brutus sobie pobiegał...pobiega jak wrócę z pracy...[/I][/B] [B][I]Ale jak ktoś ma psa,który pod jego nieobecność niszczy pół mieszkania bo ma nadmiar energii to faktycznie spacer się przydaje wtedy...[/I][/B] [B][I].[/I][/B][/quote] [B]Rinus[/B], jesli to ten pies z podpisu, to widac, ze 10 min mu wystarcza.....do nagromadzenia tkanki tluszczowej glownie....:roll:
-
[quote name='Rinuś'] [B][I]Zawsze jakiś ochroniarz na niego zerka bo on taki kochaniutki jest :loveu::evil_lol:[/I][/B] [B][I]Czasem nawet kasjerki idą z nim posiedzieć :eviltong:[/I][/B][/quote] Jaaasne, masz na oku psa bedac w Tesco... Kasjerki zamykaja kase i ida bawic sie z Twoim psem..... Ja rozumeim, ze Torun male miasto, ale bez przesady...Tesco jest Tesco ;)