Monika wczoraj dostałem zgłoszenie do Bratysławy na 2xCACIB ( międzynarodowa i wyst. o puchar europy srodkowej i wschodniej ) jutro moge podeslac Ci jakies info.
aha poza tym jest jeszcze cos takiego jak komkurencja o championa championow - ni edoczytalem jeszcze niestety jak to siie odbedzie i czy moga byc zgloszone championy czy m,oga byc tylko intery
pozdrawiam