Jump to content
Dogomania

Marcino1978

Members
  • Posts

    640
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marcino1978

  1. Marcino1978

    Wałbrzych

    ciekawe co na to reszta wystawcow :evilbat: :wink:
  2. Marcino1978

    Wałbrzych

    chętnie bym Ci oddał 1 miejsce ale nie wiem co na to właścicielka psiaka :lol: :wink:
  3. bylem w Bratyslawie dwa razy - za pierwszym razem byly mega problemy ze znalezieniem wolnego miejsca, ostatnio było troszke lepiej ale i tak nie jest to łatwe. Polecam rezerwację przez internet :wink: Wielu wystawców zatrzymuje się na wielkim polu namiotowym w Zlotych Piaskach - do wyboru domki lub namioty. Jakies 20 minut do miejsca wystawy, gdzies mam stronkę do tego osrodka więc jak się dokopie wkleje linka :wink: pozdrawiam
  4. wybiera się ktoś na ta wystawe? pewnie tak :wink: dajcie znać ilu nas będzie :D
  5. Marcino1978

    Wałbrzych

    Maga nie poddamy sie tak łatwo :wink:
  6. Marcino1978

    Wałbrzych

    damy rade :wink:
  7. Marcino1978

    Wałbrzych

    BDB tez fajnie wyglada w karcie oceny :evilbat:
  8. Marcino1978

    Wałbrzych

    damy rade :wink:
  9. Marcino1978

    Wałbrzych

    oki napisze maila i zobaczymy co będzie :wink:
  10. Marcino1978

    Wałbrzych

    ...ale ostatni termin jest dzisiaj :wink: a w piątek już bedzie po zawodach :lol: a od sygnału faxu już mi w uszach dzwoni :evilbat:
  11. Marcino1978

    Wałbrzych

    chcą żeby potwierdzać zgłoszenia wysyłane mailem telefonicznie a cały czas mają włączony fax :lol: :lol: :lol: co z tym zrobić macie jakiś pomysł? :wink: pozdrawiam
  12. nie jestem niestety :-? cos waznego mi wypadlo i musialem zostac :roll:
  13. gratulacje dla zwyciezcow :wink: drapanko za uchem dla Asanpi :D (dla Rubinka tez :wink: )
  14. jakies newsy? :roll:
  15. Kilka newsow odnaszych sąsiadów: na początku maja w Czechach hodowcy i właściciele softów zorganizowali sobie coś takiego jak "Wheaten Days". :D Na spotkanie przyjechało około 50 wheatenów, podobno spotkanie wypadło świetnie :wink: zorganizowano różne konkursy i zawody, można było na spokojnie pogadać o softach i poznać wiele psiaków które napolskich wystawach się nie pokazują: oto kilka fotekz Pragi: [img]http://www.kni-york.cz/czech/img/foto/wd05/1.jpg[/img] przerwa na łyczek :lol: [img]http://www.kni-york.cz/czech/img/foto/wd05/5.jpg[/img] Agility :D [img]http://www.kni-york.cz/czech/img/foto/wd05/11.jpg[/img] Juz planowane jest kolejne spotkanie za rok więc ...nie ma nasjeszcze zbyt wielu ale pojedziemy w odwiedziny :wink:
  16. nic sie nie dzieje ciekawego :wink:
  17. pozdrawiamy Sylwie w Pracy :lol:
  18. czas sie powli zbierac na show :lol: powodzenia :wink:
  19. no Orsini jak ładnie :wink:
  20. zakonczmy juz ten temat com? :wink: jakos sie pomiescimy, bedzie dobrze :wink:
  21. moge prowadzic z psem na kolanach looz jakos dojedziemy :lol:
  22. Orsini znajdz prosze jedno slowko ze nie chce kogos zabrac 8) i mi tu z opinią publiczna siem uspokoić :lol: :lol: :lol: :wink:
  23. [quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak'][quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak'][quote name='Ka-Vanga'][quote name='sh_maniak']Ja nie jadę :( Nie ma dla mnie miejsca .... trudno do Jeleniej pojadę :) [/quote] Buuuuuuuu jakto nie jedziesz :bigcry: .[/quote] nio niestety ... siła wyzsza :([/quote] i znowu to samo :evilbat: pomiescimy sie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo czy to jasne ? 8)[/quote] Nie wątpię, że tak bedzie i się pomieścicie :D[/quote] litosci :evilbat: My to znaczy Ty tez 8) ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:[/quote] TUTAJ MACIE KOLEJNY ........
  24. [quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak'][quote name='Ka-Vanga'][quote name='sh_maniak']Ja nie jadę :( Nie ma dla mnie miejsca .... trudno do Jeleniej pojadę :) [/quote] Buuuuuuuu jakto nie jedziesz :bigcry: .[/quote] nio niestety ... siła wyzsza :([/quote] i znowu to samo :evilbat: pomiescimy sie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo czy to jasne ? 8)[/quote] TUTAJ MACIE PIERWSZY POST ...
  25. [quote name='orsini']Marcino NIELADNIE, ze nie kcesz zabrac Marty:((((nieladnie!!!i jeszcze oszukujesz opinie publiczna, ze wsio jest OK!!! jesli tak jest to przyzeknij TU, ze ja zabierzesz!!!!a ona pojedzie!zreszta jakby nie mogla siasc z przodu a haskiego wziac pod nogi??? Do Wilna przyjechala Fuka, z Czapla i Carrigan plus kierowca=4osoby, i mieli foxa, kerraka i WILCZARZA!!!i sie zmiescili!a Wy sie NIE zmiescicie???chciec to moc jak dla mnie!oj nieladnie , nieladnie Marcino :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote] mowie po raz setny wg mnie sie jakos pomiescimy wiec jedziemy, mowilem to dwa dni temu i mowie teraz wiec co znowu nie ładnie :roll: ZARAZ POWKLEJAM ODNOSNIKI, czytajcie dziewczyny wszytsko :wink:
×
×
  • Create New...