[quote name='orsini']Marcino NIELADNIE, ze nie kcesz zabrac Marty:((((nieladnie!!!i jeszcze oszukujesz opinie publiczna, ze wsio jest OK!!!
jesli tak jest to przyzeknij TU, ze ja zabierzesz!!!!a ona pojedzie!zreszta jakby nie mogla siasc z przodu a haskiego wziac pod nogi???
Do Wilna przyjechala Fuka, z Czapla i Carrigan plus kierowca=4osoby, i mieli foxa, kerraka i WILCZARZA!!!i sie zmiescili!a Wy sie NIE zmiescicie???chciec to moc jak dla mnie!oj nieladnie , nieladnie Marcino :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]
mowie po raz setny wg mnie sie jakos pomiescimy wiec jedziemy, mowilem to dwa dni temu i mowie teraz wiec co znowu nie ładnie :roll: ZARAZ POWKLEJAM ODNOSNIKI, czytajcie dziewczyny wszytsko :wink: