-
Posts
3941 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gośka
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/9vchv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2ni1d7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2pocbwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/96f669.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ekjn2f.jpg[/IMG]
-
Czarna Owieczka dzięki :) Miki [IMG]http://i52.tinypic.com/mv448g.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15wgin5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2vjerza.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2119esh.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2zf724x.jpg[/IMG]
-
Panbazyl szczęśliwi bo wreszcie pierwszy dzień po prawie tygodniu wyszło słońce i można było poszaleć. Chociaż duszno było niesamowicie i jak widać jęzory były do samej ziemi, a Ala czerwoniutka po szaleństwach jak buraczek;)
-
Filodendron faktycznie te czarne kudły prawie jak u Cher ;) Iremos dzięki, mała jedzie za 2 tyg do nowego domu.
-
[IMG]http://i55.tinypic.com/11juj3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/262w6yt.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/zk6fiv.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/mrb638.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/35d0vmv.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/2upfzvr.jpg[/IMG] akuku [IMG]http://i51.tinypic.com/16aw5t0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2ujjd7a.jpg[/IMG] co w trawie piszczy [IMG]http://i56.tinypic.com/34jaslv.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/21j4zgz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/oj2z3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/w9a8he.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/kf4opu.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2v0yagp.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2rh30qh.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/e7xl34.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/6i8rv7.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/1jm3gz.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/1088qyp.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2na46xd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i53.tinypic.com/21bn5a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2rmw8bp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/25p0k0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/9llnbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2zqz9mr.jpg[/IMG]
-
i wreszcie Astra [IMG]http://i52.tinypic.com/2m2evph.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2j3miok.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2w1wbom.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25yvujk.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2nrj4n9.jpg[/IMG]
-
te i wcześniejsze z porannego spaceru [IMG]http://i56.tinypic.com/9kz6kz.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/qreqfq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2ytz6nt.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/9jq26t.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/140hoag.jpg[/IMG]
-
moja mała rusałka [IMG]http://i54.tinypic.com/2v0kaya.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/20ff1j4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/9i5uuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/35b7at5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/jagyfd.jpg[/IMG]
-
kilka fotek z 25 czerwca mała słodka kruszynka :smt016 [IMG]http://i53.tinypic.com/x6di05.jpg[/IMG] :smt074 [IMG]http://i56.tinypic.com/2ihvubc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/r8e7n5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5kn2w6.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2woer9w.jpg[/IMG]
-
łał , ale SUPER tereny!!! pięknie
-
i filmik [URL=http://pl.tinypic.com/m/es2fxg/4]View My Video[/URL]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/jrqrli.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2v024v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/wvqvxl.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i53.tinypic.com/2501hc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2n74789.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15hiw7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/w9i4iq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/t9xr42.jpg[/IMG]
-
trochę GRZECHU WARTEJ :) zamordować konika [IMG]http://i51.tinypic.com/sdlnc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2csfimt.jpg[/IMG] z Mikim - bawimy się, czy bawią się mną;) [IMG]http://i53.tinypic.com/2cn8rj7.jpg[/IMG] na spacerku, nie pierwszym już [IMG]http://i51.tinypic.com/25ioeth.jpg[/IMG] chwila na zastanowienie [IMG]http://i53.tinypic.com/xq9yzk.jpg[/IMG]
-
Przy odbieraniu katalogów to nie załapałam, znaczy nie pamiętam z kim tam Miki się obwąchiwał, zostawiłam samochód z kilometr od stadionu i zanim dotachałam się z bambetlami to byłam ledwo żywa. W dodatku Miki po drodze musi zawsze zapoznać się ze wszystkimi psami, ludźmi, drzewami.... ;/ Za to siedziałam przy ringu labów i widziałam jak przed wejściem jeden nasikał do sandała pańci teraz wiem że Tobie :D Ale zabij na psa jedynie patrzałam ;)
-
Chantell dzięki:) Filodendron - jak to Pianistka powiedział/napisała, przeszczepiłam Mikiemu warkoczyki ;p ;)
-
Panienka rośnie jak na drożdżach, już podnosi się na łapkach i zaczyna śmiesznie kicać, powarkiwać i wydawać różne inne odgłosy:) A kociszona specjalnie nie chciałam z długim futrem bo poprzednie koty ciągle trzeba było golić, persa moich rodziców też 2-3 razy w roku muszę oblecieć na goło. W niedzielę byliśmy w Lublinie fotki dzięki Burej CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Inter Studio, Miki BOB, II BOG, II BIS Junior, II BIS o/Lublin [IMG]http://i51.tinypic.com/205be5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/11ikcad.jpg[/IMG] BIS psów oddziału lubelskiego [IMG]http://i51.tinypic.com/16je9uf.jpg[/IMG] BIS juniorów [IMG]http://i54.tinypic.com/aylqo1.jpg[/IMG] grupa IX BOG [IMG]http://i55.tinypic.com/2af05ep.jpg[/IMG]
-
My możemy się też pochwalić moje dziecię, pudel mini CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Inter Studio BOB, II BOG, II BIS Junior, II BIS o/Lublin i moje wielkie zdziwienie hahahaha, zdjęcie autorstwa Burej [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8420/img0583v.jpg[/IMG]
-
GRZECHU WARTA Inter Studio - 17 dni [IMG]http://i51.tinypic.com/o9irgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/3163huw.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/fwheue.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2vaxmvo.jpg[/IMG] i razem ze starszym bratem CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Inter Studio - 13 m-cy [IMG]http://i54.tinypic.com/oswmpz.jpg[/IMG]
-
GRZECHU WARTA Inter Studio - 17 dni [IMG]http://i51.tinypic.com/o9irgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/3163huw.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/fwheue.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2vaxmvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/oswmpz.jpg[/IMG]
-
Marchewkowy mogę "ukraść" tą fotkę? [url]https://lh3.googleusercontent.com/--egNxuUyTqU/TeTigyvT5sI/AAAAAAAABVo/GC4Q2YgGeCs/s640/DSC_0306.JPG[/url] może masz więcej czarnego "dupla"?