Niestety Aisza dostała ocene bdb. Nie wiem dlaczego, nie wiem jaki dostała opis. Szczerze mówiąc myślałam ze dostanie ocene doskonałą, ale nadal jest bardzo drobna i może dlatego.
Jak dla mnie sumia jest bardzo ładna, proporcjonalna, tylko taka malutka.
Może następna wystawa będzie bardziej udana.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1236/aisza14ea.jpg[/IMG][/URL]
sorki, ze tak bokiem, ale już mi sie nie chce odwracać.