Tak jak napisała Godelaine wychodz wcześnie rano z psem i bardzo późno wieczorem... popołudniu bedzie cięzko ... :roll: niestety
ale pod rzadnym pozorem nie daj jej się załatwic pod blokiem lub blisko niego.. oddal sie troszeczke dalej i nieh sunia sie tam załatwi... dlatego zeby psy nie czuły cieczki pod blokiem, przynajmniej stać tma nie będą i czatować na sunie
no i jak moje poprzedniczki powiedziały jeśli masz kundelka, lub suke która nie bedzie kryta to ją wysterylizuj...