Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. Hm.. się tak zastanawiam która jest brzydsza ... i nie wiem ;)
  2. Obecnie mamy taką [url]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-zaciskowa-Puppy-Love-25-cm-38-56-cm-/460[/url] a taką mieć będziemy [url]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-Ruby-Cube-25-cm-30-50-cm-/424[/url] Nigdy nie byłam przekonana do lupine zresztą mało wzorów mi się podoba, ale ich wykonanie jest bardzo dobre.
  3. Tak u nas sesja plażowa także była, jeszcze kilka fotek mam ;) Co do stafików to one wszystkie są zakręcone ;) taki typ psa ;)
  4. My mamy jedną nową obróżkę z Lupine różową :P pokaże kiedyś fotkę ;) i niedługo będzie druga różowo fioletowa, także z lupine... ale ja lubię swoją sukę w różu.... :))
  5. Ja już pisałam że yorka bym nie chciała bo za malutkie to dla mnie ;) ale znam dwa ekstra yoraski które przekonały mnie że te psy mogą być NORMALNE :) także chętnie oglądam waszą galerie i ze wzgledu na Tori jak i na Iwana!! :)
  6. [img]http://img221.imageshack.us/img221/402/dsc0682ujmt.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/4108/dsc0680vx.jpg[/img] [img]http://img812.imageshack.us/img812/6182/dsc0678gl.jpg[/img] [img]http://img820.imageshack.us/img820/7569/dsc0694s.jpg[/img] pozdrawiam :P
  7. Miya oczywiście ciągle czegoś szuka ;) [img]http://img196.imageshack.us/img196/2779/dsc0636ic.jpg[/img] najszczęśliwsza jest gdy znajdzie zdechłego kraba, pychotka.... :o [img]http://img405.imageshack.us/img405/8089/dsc0662h.jpg[/img] Pańcio coś tłumaczy.. czyli wleci jednym uchem i szybko wyleci drugim :P [img]http://img21.imageshack.us/img21/447/dsc0638bd.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/3339/dsc0684y.jpg[/img]
  8. [quote name='omry']Jaka ona jest śliczna :) Jeszcze taki krasnalek mały :)[/QUOTE] Dla mnie aż taki mały to nie ;) z 15-16kg ma :P :P [quote name='Ty$ka']I w dodatku pełna słodyczy :loveu: A jakie szeleczki ma super ;)[/QUOTE] Słodka to jest tylko gdy śpi, przez pozostałą część dnia kombinuje :P [quote name='Sawmj']Kocham ją :loveu: W święta wielkanocne obejrzałam całą Waszą galerię :mdrmed:[/QUOTE] oo to widziałaś naszego kochanego rudzielca zza TM [img]http://img206.echo.cx/img206/3061/00045910gr.jpg[/img]
  9. Ślicznie Tori wygląda w tej bluzie ;) i bardzo fajne zdjęcia! Głaskanko dla psiaków ;)
  10. Ja osobiście chciałabym ćwiczyć i biegać kilka razy z tygodniu, ale nie mam tyle zaparcia w sobie ;) także odpada, ale moja suka też nie ma takiej sylwetki jaką bym chciała, aby miała ;) nie mam na to ani czasu, ani chęci ;) wystarczy że pójdę z nią na piłkę, a to kocha, lub na długi spacer ;)
  11. Jak ja się cieszę, że u nas problem z cieczką zniknął ;) jedną przeżyliśmy i wystarczy ;) ale z drugiej strony wiem że decyzja o sterylizacji jest bardzo trudna i nie wiem co bym zrobiła przy kolejnej suni... niby taki łatwy zabieg, ale potrafi przy stworzyć wiele złego.. u nas wszystko ok , o tyle dobrze ..
  12. Hej !! Prszykro mi z powodu członków rodziny które już biegają za TM :( Gratuluje nowej członkini !! :) Mimo że to nie mój typ psa, zawsze miałam wrażenie, że te psy są powolne przez taką ilość dredów , na plaży spotkałam psiaka tej rasy, bardzo aktywny, wesoły i otwarty pies, więc super charakter ;)
  13. [quote name='eria']Z autka nici, dużo rzeczy wyszło na jaw przy bliższym obejrzeniu przez 'mojego' fachowca ;). Tak,że się spisał , wykrył haczyki i szukamy pieskowozu dalej :lol:. Ale mam pewność ,że nie wtopię się w jakiś złom ;).[/QUOTE] I bardzo dobrze, że tak wyszło! Super , że masz kogoś kto Ci chociaż troszkę pomoże, bo wielu rzeczy nikt nie zauważy !! ale te podstawy są bardzo ważne ;) Mnie póki co bez różnicy jaki samochód mam ;) jestem bez dzieci, a więcej psów nie planuje ;) więc tył jest cały dla Miyi ;) a focus bardzo mi odpowiada, ale marzy mi się audi a3 ;)
  14. Ja źle zaczęłam z ciągnięciem ;) w dodatku widziałam, że suce w ogóle to nie sprawia przyjemności więc sobie odpuściłam, nie mówiąc o tym że ona kocha biegać luzem :D smycz to zło konieczne :D Pamiętaj że nie ma psów idealnych ;) moja jest dość karna, nie mam problemów z odwołaniem jej, idzie przede mną 8m ale na każde słowo stój, stoi i czeka aż ją zapnę ;) także to jest super, bo mój poprzedni rudzielec spieprzał przede mną jak najdalej :P ale staffiki to psy b. towarzyskie ;) coraz bardziej mi się sucz podoba, może się troszkę zmienia, już nie jest taka szczurowata ;) ale.... czasem sobie myślę że następny będzie amstaff, mniej popieprzony :P :P staffik potrafi być w 2 miejscach jednocześnie... :o
  15. Lubię koty ;) ale nie wiem czy dałabym radę gdyby zaczął drapać meble ;)
  16. Po to jest tyle ras aby wybrać odpowiednią dla siebie, tybetan chyba miał być takim psem który potrafi radzić sobie sam ;) dla mnie są piękne, ale to nie mój typ charakteru, ale gdybym miała dom z dużym ogrodem i szukałabym rasy stróżującej to może bym się zdecydowała ;) ale wydaje mi się że TTB jest łatwiejszy do ułożenia jak rasa typowo stróżująca ;)
  17. to może czas zaistnieć dla Alexa? ;) Sara niech spokojnie sobie żyje bez większych zmian dla niej ;)
  18. [img]http://img100.imageshack.us/img100/8489/dsc0642s.jpg[/img] [img]http://img585.imageshack.us/img585/903/dsc0744qt.jpg[/img] [img]http://img803.imageshack.us/img803/2978/dsc0628s.jpg[/img] [img]http://img855.imageshack.us/img855/6632/dsc0626xd.jpg[/img] pozdrawiam ;)
  19. Czysta jest ! :) to fakt, czasem ma odcień błękitu, raz zieleni, raz granatu a w inne pochmurne dni jest szara... ale wejść do nie weszłam tylko raz jak było upalnie bo jest bardzooo zimna :P :P ciąg dalszy z plaży [img]http://img137.imageshack.us/img137/8596/dsc0631oe.jpg[/img] [img]http://img842.imageshack.us/img842/6441/dsc0622kc.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/1534/dsc0757t.jpg[/img] [img]http://img834.imageshack.us/img834/2166/dsc0751c.jpg[/img]
  20. Jupi wszechstronny psiak ;) słodki ma ten pyszczek, ale mimo wszystko widać że to łobuz :P
  21. [quote name='Kateczka']do nas doszły szelki Ezy Doga czerwone z eBaya...co prawda czekałam prawie dwa tygodnie...ale zaoszczędziałmz 20 zł i mam kolor jakiego w Polsce na chwilę obecną w naszym rozmairze nie uswiadczę :P[/QUOTE] a gdzie fota/ :D
  22. [quote name='Patka & Alan']Jakie cudne fotki :) :loveu:[/QUOTE] [quote name='omry']Pięknie tam macie :) No ale Miyka i tak wszystko przyćmiewa :loveu:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']WOW!!!! bajka! [URL]http://img217.imageshack.us/img217/433/dsc0667s.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='junoo'][URL]http://img840.imageshack.us/img840/912/dsc0669hg.jpg[/URL] i Wy też macie szelki norweskie :D chyba jakaś nowa moda, co wejdę na galerię to psiak w szelkach ;) a mój taki retro, w obrożach gania... ;) ooo dziękuję za info :)[/QUOTE] Dzięki dziewczyny ;) Co do szelek, to Miya miała kiedyś pitmany, ale ona strasznie bała się szelek :/ nie wiem czemu, uciekała na ich widok ;) więc jak doszły nam te ezydogi to przekpiłam ją szynką :P :P sama łeb wkładała w szelki aby zjeść szyneczkę ;) więc jest dużo lepiej, szczęśliwa nie jest, ale wszystko przed nami.. i co dziwne w tych szelkach się nie ociera o mury... w guardach z pitmana ocietała się o wszystko co się dało, więc może model szelek norweskich bardziej jej odpowiada ? [quote name='Vectra']krajobrazy macie nieziemskie .... chyba bym aparatu z ręki nie wypuściła ;)[/QUOTE] Dla mnie to już nudaaa ;) Mieszkając na Śląsku czekałam, aby pojechać nad jezioro, w góry czy nad morze ;) teraz gdy ocean ma się w zasięgu ręki, nie robi on takiego wrażenia, doceniam go po powrocie z Polski ;) Chociaż życie osobiste jakoś tak mi się kiepsko zaczeło układać i nie wiem czy nie zechce mi się wkrótce wrócić do PL, sama już nie wiem :/ [quote name='Katerinas']jeza... krajobraz macie wręcz bajkowy :)[/QUOTE] Dzięki ;) [img]http://img801.imageshack.us/img801/8610/dsc0675p.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/8199/dsc0670j.jpg[/img] [img]http://img600.imageshack.us/img600/9318/dsc0812c.jpg[/img] [img]http://img42.imageshack.us/img42/9321/dsc0785d.jpg[/img]
  23. JA też trzymam kciuki !! :thumbs::thumbs:
  24. Dziękujemy ;) Banner Ci nie działa, po zmianach na forum trzeba sobie adres zmienić :P pozdrawiamy wiosennie ;) [img]http://img840.imageshack.us/img840/912/dsc0669hg.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/433/dsc0667s.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/661/dsc0723e.jpg[/img]
×
×
  • Create New...