-
Posts
6914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zaba14
-
Miśka dostała spóźniony prezent urodzinowy :) [img]http://img839.imageshack.us/img839/9376/obrha.jpg[/img] [img]http://img651.imageshack.us/img651/1759/obr1uh.jpg[/img]
-
moja szelek nie lubi także wyboru nie mam :) ale osobiście też wydaje mi się, że szelki są wygodniejsze.. ;) mój poprzedni psiak chodził tylko w szelkach.. ;) Madi ta pierwsza super :) a nam dziś doszła obróżka (dzięki Kasiu :) jak będziecie mieć jakieś ciekawe promocje w sklepie to daj znać :P ) zmniejszona na maksa jak się da.. :) [img]http://img839.imageshack.us/img839/9376/obrha.jpg[/img] [img]http://img651.imageshack.us/img651/1759/obr1uh.jpg[/img] tylko mam teraz problem bo mam trzy smycze.. dwie przepinane taśmowe, jedna czerwona i druga pomarańczowa :D a trzecia to czerwona flexi.. chyba muszę kupić do kompletu niebieską z rogza.. albo czarna jakąś... :o
-
dziękujemy za życzenia :) [img]http://img401.imageshack.us/img401/6389/snv80056.jpg[/img]
-
Aniu gratuluje pracy !! :) a na jakiej ulicy ta przychodnia? :>
-
w sumie to w żadnym :d przy wyborze karty kredytowej zostalismy wylosowani :D
-
Miya dziś kończy roczek :P [img]http://img117.imageshack.us/img117/1217/dsc0524l.jpg[/img] taka byłam malutka :)
-
[quote name='sator_k_']No właśnie gdyby nie to, że sklep zagraniczny to już pewnie miałabym kilka obroży RD w koszyku i zastanawiała się, którą wybrać ;). Po za tym po przeliczeniu wychodzi drożej niż u nas i nie mogę doszukać się kosztów przesyłki...[/QUOTE] pisze z boku że dla UE 1,49e :) i wysyłają wszędzie, przed chwila do nich pisałam jaki ksozt wysyłki do IRL i wyszłam na idiote :D bo z boku mapki są i koszty.. asortyment dużyyy i w dodatku ID za free :)
-
Pytanie odnośnie zachowania psa przed obiektywem
zaba14 replied to Daria_13's topic in Wszystko o psach
chyba najprostsze zasady to komenda typu siad i zostań.. :) i oczywiście smaczek :) -
Nelcia absolutnie nikt nie twierdzi, że Twój pies jest gorszy, czy też psy bez rodowodu są gorsze i że mniej je się kocha.. ;) każdy pies ma taką samą wartość, przynajmniej dla mnie .. :) ogólnie mopsa bym nie rozmnażała bo niestety rasa znana jest z ciężkich porodów jak już sama się o tym dowiedziałaś, jak i buldogi angielskie czy francuskie.. te psy zresztą z samego wyglądu nie przypominają pierwotnych psów.. z drugiej strony rozmnażanie prowadzi niestety ale do bezdomności psów, mopsy też zdarzają się do adopcji, mimo że to orginalne psiaki, ale niestety bardzo chorowite i sporo z nich trafia na ulicę .. kochaj swoją suczkę za to że jest.. bo szczeniaki do szczęścia jej nie potrzebne .. kluski owszem urocze, ale mogą wykończyc Twoja sunie .. ;) Ja mam suczkę z papierami, ale szczeniaków mieć nie będzie .. ani nie mam na to siły, czasu i chęci.. więc swoja wysterylizowałam i po kłopocie.. mnie kusić nie będzie a ona będzie miała spokój :D
-
wygraliśmy aparat cyfrowy więc na próbę zrobiłam kilka zdjęć :P panna na włościach :) [img]http://img811.imageshack.us/img811/5330/36534005.jpg[/img] [img]http://img839.imageshack.us/img839/7643/47497795.jpg[/img] [img]http://img830.imageshack.us/img830/7725/99368334.jpg[/img]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
zaba14 replied to Mudik's topic in Foto Blogi
hej! śliczna córeczka!!: ) -
Już troszkę ją mamy :P
-
[url]http://a.imageshack.us/img716/6250/dsc02215i.jpg[/url] głosiliście prawdę? :D musi być świetny w dotyku, mięciutki.. a jak z lnieniem? :) sierść fruwa wszędzie? :) ładny jest ten wzór rogza który ma na szelkach!: )
-
Kilka fotek z dziś :) [img]http://img801.imageshack.us/img801/3539/dsc0348t.jpg[/img] [img]http://img828.imageshack.us/img828/4518/dsc0373m.jpg[/img] [img]http://img825.imageshack.us/img825/7167/dsc0388f.jpg[/img] [img]http://img541.imageshack.us/img541/166/dsc0349n.jpg[/img] no to tyle :P pozdrawiamy :) [img]http://img827.imageshack.us/img827/9803/dsc0361j.jpg[/img]
-
Do cmokania już się przyzwyczaiłam gdy jesteśmy na mieście, ale nie że ktoś stanie na drugim końcu "parku" i zacznie gwizdać do obcego psa.. :o normalnie idiota :/ a jak się okazało w dodatku polak ... ;/
-
[quote name='eria']hahaha ale macie farta !!![/QUOTE] chyba jednak nie :/ dziś jakiś matoł zagwizdał mi na psa .. w końcu za trzecim razem głupia pobiegła , przywitała faceta, a ten rzucił jej tak inteligentnie to frisbee ze wylondowało dobre 300 m w wodzie, zreszta bardzo głębokiej a tam to odpływu nie bedzie.. :/ debil normalnie no debil.. ale jestem wkurzona, a suka zaczeła wyskakiwać po talerz.. zamówiłam dwa nowe ale znów 20e nie moje wrrrr... :[
-
Mam "niusa" :P frisbee odzyskane :P odpływ był a dysk został w glonach :D
-
Dysk chyba normalnej wielkości :) z konga , jak będę w PL to kupie profesionalne .. bo te gumowe niezbyt fajnie latają.. :) a to już drugi dysk zginął.. :) szkoda.. :P Kama Miya tylko kilka razy wyskoczyła po dysk :) ona ogólnie lubi biegać, ale było trzeba ją nakręcić na zabawki .. :) ale na boomera w ogóle.. :) cała się trzęsie jak go widzi :D [img]http://img338.imageshack.us/img338/4871/dsc0272v.jpg[/img] [img]http://img576.imageshack.us/img576/4223/dsc0279j.jpg[/img] [img]http://img832.imageshack.us/img832/9467/dsc0293j.jpg[/img] [img]http://img829.imageshack.us/img829/2534/dsc0312y.jpg[/img] i pozujący uszatek .. :) [img]http://img693.imageshack.us/img693/1516/dsc0288w.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/3682/dsc0262h.jpg[/img]
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
zaba14 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Kazio na wakacjach? :) -
Hej :) Byliśmy 2 godzinki na spacerku, suka pobiegała za frisbee i boomerem jak zwykle.. :) po niewielkiej przerwie :) bo po sterylce były tylko spacerki :) i przy okazji utoneło nam frisbee :o nie wiedziałam że ta guma tonie.. cóż.. może jak będzie odpływ to zatrzyma się na kamieniach.. a może i nie ... ;/ [img]http://img339.imageshack.us/img339/4788/dsc0231aj.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/6184/dsc0234k.jpg[/img] [img]http://img836.imageshack.us/img836/5347/dsc0233c.jpg[/img] [img]http://img820.imageshack.us/img820/1192/dsc0243f.jpg[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/7473/dsc0256x.jpg[/img] mam jeszcze kilka fotek ale nie wiem czy chcecie więcej :)
-
no zdjęć nadal nie ma, w sumie wezme aparat z sobą ale coś słońca nie ma :P ale zobaczymy może wyjdzie chociaż jedno .. :) a z nowości to Miya nie ma kłębka sierści nad okiem :) wczoraj tak chciała pozbyć się szelek że ocierając się o mur, robiąć fikołki jakoś go zgubiła.. :D i coś zaczeła rozrabiać, wczoraj zniszczyla mi zamek w szafie materiałowej-nie mojej :/ a dziś obgryzła kawałek ławki na balkonie.. :o udusze ją.. :]
-
U nas ostatnio nic się nie dzieje :) Miya juz w pełni sił po sterylce, zdjęć jakoś nie robię, będe musiała to nadrobić.. :P
-
witam! :) najfajniejsze sa rude hasiorki :P pzdr.