• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Psi-Sklep

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Psi-Sklep

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/31/89

Contact Methods

 • Website URL
  www.psi-sklep.pl

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poland
 • Interests
  Psy,ubrania dla psów, zbawki, przysmaki
 1. Hej, dzisiaj dodaliśmy nową zabawkę SURVIVAL BALL! Jest do idealna alternatywa dla super wytrzymałych zabawek typu KONG! Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Survival Ball został wyprodukowany z linki spadochronowej (Paracord 550) oraz piłki tenisowej. Zabawka jest bardzo wytrzymała, oraz doskonale sprawdza się podczas zabawy z psem. Paracord 550 jest to oryginalna lina spadochronowa, wykonana zgodnie ze specyfikacją MIL-C-5040. Linka jest średnicy 4-5 mm, która wewnątrz swojego oplotu posiada 7 rdzeni nylonowych. Testowana na obciążenie statyczne do 250 kg. Uwielbiana przez fanów survivalu. PRZEZ CAŁY PIĄTEK (BLACK FRIDAY) na kod PsiSklep15, 15% rabat na wszystkie zakupy w sklepie!
 2. Hej, dzisiaj dodaliśmy nową zabawkę SURVIVAL BALL! Jest do idealna alternatywa dla super wytrzymałych zabawek typu KONG! Survival Ball został wyprodukowany z linki spadochronowej (Paracord 550) oraz piłki tenisowej. Zabawka jest bardzo wytrzymała, oraz doskonale sprawdza się podczas zabawy z psem. Paracord 550 jest to oryginalna lina spadochronowa, wykonana zgodnie ze specyfikacją MIL-C-5040. Linka jest średnicy 4-5 mm, która wewnątrz swojego oplotu posiada 7 rdzeni nylonowych. Testowana na obciążenie statyczne do 250 kg. Uwielbiana przez fanów survivalu.
 3. Hej, dzisiaj dodaliśmy nową zabawkę SURVIVAL BALL! Jest do idealna alternatywa dla super wytrzymałych zabawek typu KONG! Survival Ball został wyprodukowany z linki spadochronowej (Paracord 550) oraz piłki tenisowej. Zabawka jest bardzo wytrzymała, oraz doskonale sprawdza się podczas zabawy z psem. Paracord 550 jest to oryginalna lina spadochronowa, wykonana zgodnie ze specyfikacją MIL-C-5040. Linka jest średnicy 4-5 mm, która wewnątrz swojego oplotu posiada 7 rdzeni nylonowych. Testowana na obciążenie statyczne do 250 kg. Uwielbiana przez fanów survivalu.
 4. www.psi-sklep.pl Witam, chciałabym przedstawić Państwu sklep internetowy z akcesoriami dla piesków, głównie są to ubranka, zabawki, oraz obroże. W przyszłości planujemy rozwinąć nasz asortyment o karmy i inne niezbędne akcesoria dla zwierząt. Nadchodzi sezon jesienno-ziomowy. mamy idealne rozwiązanie dla mniejszych piesków. Jak wiadomo czworonogi o krótkiej sierści w okresie jesienno-zimowym mają trudny okres związany z temperaturami. W naszej ofercie znajdziecie państwo ubranka firmy PuppySuit, które idealnie rozwiążą temat zimniejszych dni. Jako, że sama jestem właścicielką Boksera i Buldożka Francuskiego mam świadomość jak często trzeba wymieniać zabawki w przypadku, takich łobuzów jakie ja posiadam. W Psi-Sklep, znajdziecie Państwo zabawki firmy KONG, które są wykonane z wytrzymałych materiałów i potrafią posłużyć na bardzo długo. W swoim asortymencie nie posiadamy żadnych produktów, które nie byłyby przetestowane przez moje pupile, a co za tym idzie takie, które z pewnością spełnią swoje zadanie i wytrzymają długo i są funkcjonalne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia sklepu internetowego. Jeżeli mają Państwo ochotę zapraszam na mój instagram oraz profil na facebooku. Dla użytkowników, dogomania.com przewidziany kupon rabatowy! Wystarczy przesłać swój nick z forum na adres [email protected] i otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin odpowiedź wraz z kuponem rabatowym! Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 5. Hej, mam bokserka (8 lat), który na początku również zjadał wszystko z ziemi, i tak jak mówisz opcja z kagańcem w moim przypadku się sprawdziła, no i nie stwierdziliśmy, żadnych problemów z węchem, dlatego polecam. Warto nagrodzić pieska po takim spacerze, po jakimś czasie udać się na spacer bez kagańca i jeżeli nic nie porwie z ziemi również nagrodzić i stosować brak nagród w przypadku zachowania jakie nam nie odpowiada. Pozdrawiam, Psi-Sklep
 6. KONGI są produkowane w dla piesków i producent podaje w zależności od masy psiaka. Jeżeli masz pieska 18 kg, możesz śmiało kupić L, wystarczy na dłużej, pozdrawiam :) KONG S Pieski poniżej 9 kg KONG M Pieski od 7-16 kg KONG L Pieski od 13-30 kg KONG XL Pieski od 25-40+ kg
 7. Dokładnie, KONG jedna z fajniejszych zabawek w pomieszczeniu, elastyczna guma odbija się i ucieka przed zwierzakiem, jak jest napełniona jedzeniem jeszcze lepszy efekt. Polecam się zapoznać!
 8. Hejka! Jestem właścicielką sklepu psi-sklep.pl, obecnie mamy w ofercie sweterki dla mniejszych piesków marki Puppy Suit. Jeżeli ktoś z użytkowników byłby zainteresowany to zapraszam na PW, przewidziane kody rabatowe, pozdrawiam! Facebook, Allegro, Sklep, Instagram