• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Paula4494

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Paula4494

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. Są różne psy i ich charaktery i nie wiadomo jak pies zareaguje. Pies niedelikatny może położyć się brzuszkiem do góry i traktować to jako największą przyjemność a pies bardzo delikatny może negatywnie zareagować. Ja osobiście polecam właśnie takie rękawice ( choć raczej te gumowe służą w sensie gąbki podczas mycia pupila ) więc najlepszym rozwiązaniem będą szczotki które nie są zakończonym "czymś" ostrym tylko mocniejszymi włosami. I radzę kupić te z lepszej firmy, bo mogą uczulać pieska.
 2. Wpisujesz w google i masz :) A cena zależy jaka wielkość, z czego wykonane i czy z dodatkami.
 3. Witam. Chciałabym uprawiać jakiś sport wyczynowy z pudelkiem miniaturowym, suczka, (obecnie) 2 i pół roku, nie sterylizowana. Obecnie ja jestem nastolatką. (Podaję te informację żeby jak najlepiej dobrać pasujący do nas sport.) Jeśli można było by to proszę o podanie "Jak się trzeba przygotować?" - czyli co kupić itp. Z góry wielkie dzięki ;)
 4. przecież sama wiem że te wszystkie karmy nie są tak aż do końca zdrowe
 5. Mam pudelka miniaturowego jest sunią ma 2 latka i nie jest wysterylizowana. Chodzi o to, że jak kiedyś zapytałam się pani w sklepie zoologicznym jaki szampon będzie dla niej najlepszy to pani podała mi jakiś szampon ( nie pamiętam jak się nazywał ) za jakieś 4-5 zł. i go kupiłam. Po pierwszej kąpieli pieskowi zaczęły wypadać włosy, swędziała ją skóra a na karku pojawiła czerwona plama. Gdy to zobaczyłam natychmiast zabrałam pieska do weterynarza a on sprawdził czy piesek ma jakąś alergię ale badania wykazały, że jej niema i zapytał się mnie jaki szampon stosuje, powiedziałam mu a on odpowiedział, że to jest jeden z najgorszych szamponów i to jest powód tych zaczerwienień, że piesek się drapał. Więc teraz was pytam jaki szampon stosujecie? Jaki polecacie? I ile kosztuje.
 6. Nigdy nie kupuj karmy Pedigree!!! Zresztą jak spojrzysz na jej skład ile tam jest mięsa to się przekonasz.
 7. Jest na pewno lepsza niż Pedigree, Chapi itp. Sama podaje swojemu pieskowi tą karmę i smaczki ale ja wiem, że te karmy nie są najlepsze ( każdego rodzaju ) więc kupuję jakieś 2-5 kg na rok. Najczęściej te małe granulki służą mi jako smakołyk przy tresowaniu. Niestety ja mieszkam w mieście poniżej 10 700 osób i jeśli nie pójdę do sklepu zoologicznego do którego w jedną stronę muszę iść jakieś 45 min. to nigdzie nie dostanę karmy z wyższej półki. Więc karma Winston jest najczęściej kupowana a za razem smaczna :-) ;-) :-) ;-)
 8. Można jakoś pomóc? Jeśli tak to jak?
 9. Od samego początku gdy zjawiła się u nas Murka - pudelek miniaturowy obecnie 2 lata - podawaliśmy jej karmy suche, karmy mokre i przysmaki firmy Pedigree. Lecz potem się dowiedziałam, że to jedna z najgorszych karm gdyż jest karmą marketową czyli dostępną w każdym markecie nawet w tych najmniejszych. Dziwne, że tego wcześniej nie zauważyłam ale mięso wynosi 2% - 6%. Jednym lepszym przysmakiem jest Pedigree Smackos który ma 56% ( 5 zł.) ale dobra firma dodaje jakieś 67% - 80% mięsa. Ostatnio w Żabce wyczaiłam karmę suchą, mokrą i smaczki z firmy Mr. Dog która zawierała 99% mięsa i jak przeczytałam to mnie oszołomiło i nie wiedziałam czy to kłamstwo czy to prawda ( ok. 7 - 8 zł. smaczki ). Ale szukam kolejnych karm i mam nadzieję, że napiszecie jakiej wy używacie i jaką polecacie. Z góry wielkie dzięki :-) :-) :-)
 10. Tak - jeśli jest zrobiona dla psa to chyba nie po to żeby go ukatrupić. Sama kupiłam czekoladę mleczną i białą z Trixie dla swojego psa.
 11. Czytałam wiele w internecie, oglądałam porady na YouTube, słuchałam innych............I NIC!!! Chodzi o to, że nie wiem jak firma smakołyków dla psów jest najlepsza. Ktoś powiedział, że najlepsza jest Trixe a ktoś inny, że w życiu nie podał by jej swojemu psu. Postanowiłam więc zapytać o waszą radę. Szukam najlepszej firmy smakołyków dla pudelka miniaturowego, suczki, ma 2 lata i nie jest wysterylizowana. Z góry wielkie dzięki :-) :-) :-)