[quote name='Raczyna']udało mi się zalogować w banku, zrobiłam przelew najpierw dla Tolka zamiast za energię:stupid:
teraz to se mogę co najwyżej :flaming: bo oczywiście po tym jednym przelewie mnie wywaliło i znowu nici z połączenia....[/QUOTE]
Dziękuję kochana że Tolka na pierwszym miejscu postawiłaś :) Mam jednak nadzieję że uda Ci sie połączyć bo jeszcze Ci prąd odetną :(
Jaki on piękny i kochany !!!! Misiu słodki :loveu: Trzymajcie kciuki żeby w zdjęciach nie wyszło nic poważnego i żeby witaminki i dobre warunki mogły doprowadzic wszystko do porządku :)
Toluś rzeczywiście korzysta ze słoneczka i wygrzewa kosteczki ;) Obecnie jesteśmy na etapie wyboru witamin dla niego i Jurasia ;) Oczywiście czekamy na termin rtg i wtedy bedzie też wiadomo co bedzie trzeba podawać Tolkowi na stawy.
Oczywiście jak ktoś ma pomysła na bazarek i jego zrealizowanie to razem z Tolciem bedziemy bardzo wdzięczni bo każda kuracja na stawy jest droga i kasa szybko się rozchodzi co każdy wie.
Jak na razie przesyłam pozdrowienia od Tolka i całej ekipy hotelowej u Dexterki ;)
Uzupełniłam finanse Tolcia w poście pierwszym zapraszam do sprawdzenia i jak co to piszcie gdyby coś sie nie zgadzało lub czegoś brakowało :razz:
No i zapraszam do częstych wizyt tu u Toleczka,każda wizyta mile widziana :)
Psiaczek mój kochany :loveu:
Cieszę sie że wszystko pięknie się goi a oczko też szybko wróci do normy ;)
Dzięi wielkie Dexterko za info i tak wspaniałą opiekę :loveu:
U Tropa już się rozgladnełam a teraz przekazuję wieści z bazarku który był robiony dla Tolcia
UWAGA<UWAGA !!!
Ogłaszam że z bazarku od cioci [B][COLOR=#006400]b-b[/COLOR] i [/B][B][SIZE=4][COLOR=#008000]kombucza69 [/COLOR][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=3]Toluś uzyskał [COLOR=#b22222]240,35 [/COLOR]zł !!!!!!
Ciociki kochane baaaardzo Wam dziękujemy i wirtualnie ściskamy [/SIZE][/SIZE]:loveu: