Witam i dzięki za zaproszonko jednak jak na razie nie mam pomysłu :shake:
Czy ta "wspaniała" pani nie ma jakiejś rodziny,sąsiadki kogoś kto by się choć tymczasowo zaopiekował się sunią żeby można było na spokojnie jej domku poszukać ???
Nie daje rady z takimi ludźmi :angryy: