Jump to content
Dogomania

sindulka

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About sindulka

 • Rank
  Member
 1. śliczny piesulek.

  1. sindulka

   sindulka

   MÓJ KOCHANY PIESECZEK 

 2. [quote name='anias89']moje maleństwo odeszło 25 lipca 2013 :( zachorował nagle..przeżyliśmy razem 14 lat... Był miłością mojego życia :( nadal nie moge przestać płakać co noc :( tej pustki nie da się wypełnić :( kilerek ;([attach=config]11633[/attach][/quote] śliczny piesulek.wiem jak to jest trudno żyć bez swojego przyjaciela:-(
 3. [quote name='adamczykmarcin11']mój maksiu też niestety wczoraj odszedł :( 14 lat miał[/QUOTE] Współczuję ,wiem jak to boli.Ja to przeżywam od 4 miesięcy.
 4. Wiadomo,że czas goi rany ale nie ma dnia,godziny żebym nie myślała o mojej kochanej psince.Zawsze przez 13 lat jeżdziła z nami na wakacje a w tym roku jak widziałam spacerujące psiaki to aż mnie zaciskało ,że nie ma mojej SINDUNI:-( :-(.Cały czas mam wszystko przed oczami zmarła na moich oczach:placz: :placz: :-(MOJA KOCHANA TAK BARDZO BYM CHCIAŁA CIĘ PRZYTULIĆ:-(JA CHCĘ DO CIEBIE NIE POTRAFIĘ BEZ CIEBIE ŻYĆ.RYCZĘ KILKA RAZY DZIENNIE:-( MOJA KOCHANA SINDUNIA:placz:    MÓJ KOCHANY PRZYJACIEL ,TAK MI CIEBIE BRAKUJE MOJA KOCHANA
 5. [quote name='waldi481']Na I stronie tego wątku ktoś napisał,,że to mija,,w odniesieniu do bólu..Ja twierdzę,że nie mija..Ból,który odczuwam wszystko zmienił choć wydaje się co niektórym,że jest już ok.Odejście Gucia wszystko zmieniło-jego śmierć zabiła mnie choć żyję..Ja mam tylko sporo wątpliwości,że ja żyję,choć oddycham,jem,śpię itd...Bo jak pisał poeta,,można umrzeć za życia i nie czuć kompletnie nic,,...Tamtego przeklętego dnia wszystko się zmieniło,wszystko przewartościowało...Mnie nie ma choć jestem.. Elżbieta[/QUOTE] :shake:ból po stracie przyjaciela nigdy nie mija, ja po mojej psince nie mogę jakoś schować budki z pokoju ,ani miseczki z której jadła .Żal pozostanie na zawsze:placz::placz::placz:.
 6. KOCHANA MOJA TAK ZA TOBĄ TĘSKNIĘ NIE MA DNIA ŻEBYM NIE RYCZAŁA .:placz: [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5lA44Z6BuoYos-k1WWY86F_LOAxkiCmBF-uacyay4uVPtWBgD[/IMG]
 7. śliczny piesulek wspólczuję.przechodzę to samo .nie ma chyba godziny w ciągu dnia żebym nie pomyślała o swoim przyjacielu.
 8. Moja [COLOR=#ff0000]SINDUNIA[/COLOR] odeszła 7.06.2013 [*] była ze mną 13 lat.DAŁAŚ MI TYLE RADOŚCI NIE ZAPOMNĘ CIĘ DO KOŃCA ŻYCIA.BYŁAŚ MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM,PAMIĘTAM JAK MIAŁAM GORSZE DNI I SOBIE NIERAZ POPŁAKAŁAM TO SIADAŁAŚ MI NA KOLANKACH I PATRZYŁAŚ Z PRZEKRZYWIONĄ GŁÓWKĄ , JAK CIĘ PRZYTULIŁAM ZACZĘŁAŚ MERDAĆ OGONKIEM. :placz:[COLOR=#ff0000]TAK MI CIEBIE BRAKUJE MÓJ KOCHANY SKARBIE[/COLOR]:placz::placz::placz: Moja kochana psinka:placz:łzy mi się leją,nie mogę sobie poradzić:placz::placz:
 9. [B]MOJEJ SINDUNI NIE MA JUŻ 3 TYGODNIE NIE MA DNIA ŻEBYM NIE RYCZAŁA[/B]:placz: NIE WIEM CO BYM ODDAŁA ŻEBY WRÓCIŁA PRZEZ 13 LAT JEŻDZIŁA Z NAMI NA KAŻDE WAKACJE TERAZ NIE CHCĘ NAWET MYŚLEĆ ,ŻE ZE MNĄ NIE POJEDZI[B]E.MOJA NAJUKOCHAŃSZA PSINULKA TAK BYM CHCIAŁA JĄ PRZYTULIĆ[/B]:placz::placz: :placz:[COLOR=#ff0000]MÓJ KOCHANY SKARBIE TAK ZA TOBĄ TĘSKNIĘ [/COLOR]:placz::placz::placz:[COLOR=#000000]ŁZY MI LECĄ ,ŻE TRUDNO MI JEST COKOLWIEK NAPISAĆ. MÓJ KOCHANY PYSZCZEK TAK ZA TOBĄ BARDZO TĘSKNIĘ[/COLOR]:placz::-(
 10. JA SPAŁAM Z MOJĄ UKOCHANĄ PSINKĄ PRZEZ 13 LAT.JA K SIĘ PRZEBUDZIŁAM TO ZAWSZE LIZAŁA MNIE W RĘKE I ZARAZ CHCIAŁA SIĘ BAWIĆ.NIE ZASNĘŁA INACZEJ JAK MNIE NIE DOTYKAŁA ,ALE PRZYSZEDŁ TEN NAJGORSZY DZIEŃ KIEDY ODESZŁA .MAM OGROMNY SMUTEK I ŻAL:placz::placz:
 11. 7.06.2013 r.o 14.23 odeszła ode mnie moja najukochańsza SINDUNIA miała 13 lat.Była moim najlepszym przyjacielem,nie mogę sie pozbierać cały czas patrzę i dotykam jej rzeczy.płaczę praktycznie codziennie brakuje mi jej pocałunków gdy się obudziłam,jej przytalósków w nocy:placz::placz: nie mogę się pozbierać serce mam rozdarte :placz:[COLOR=#ff0000]MOJA KOCHANA PSINKA[/COLOR]:placz::placz:
×
×
 • Create New...