-
Posts
1568 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Little_My
-
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Little_My replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']PaSja przecież miałaś go nie karmić!:mad: No chyba,że jutro ma jechać to daj biedakowi coś oprócz myszek:-o [COLOR=#ff0000][B] Takich pokus miałam już chyba kilkanaście na podwórku;) Jedną mam nawet w awatarku.:razz:[/B][/COLOR] PaSja bidulka nie ma czasu na neta teraz.:eviltong: Ale tak serio to on wcale nie jest aż tak bardzo kłopotliwy, no wiadomo szczeniak, ale dosyć spokojny klusio jak na szczeniaka. Wariatuńcio:loveu:[/QUOTE] Dlatego ja bym nie mogła wziąć pieska na przechowanie, bo bym go już musiała sobie zostawić, a TŻ by się nie zgodził :-( i byśmy się musieli rozstać ;) -
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Little_My replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ostatnia warta na podwórku:loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/4bxn.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8449/4bxn.jpg[/IMG][/URL] Aronek już wykopany do PaSji.Porszę się nim dobrze opiekować.:mad:[/QUOTE] Oj widzę ciocia, że przypadł Ci do gustu. Trzeba było sobie zostawić :eviltong: Tak się chłopak wkomponował w to podwórko, że bez niego będzie pusto. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja jutro rano jadę do Józefowa pod Warszawą... -
[COLOR=#000000]Zapraszam na bazarek, z którego dochód w całości będzie przeznaczony dla Peru[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247223-Ekskluzywne-KOSMETYKI-markowe-CIUSZKI-dla-Peru-do-7-10-do-20-00[/URL] [COLOR=#000000]Na bazarku można wylicytować kosmetyki, markowe ciuszki oraz gadżety dla małego ucznia.[/COLOR] [COLOR=#000000]Zapraszam [/COLOR]:smile:
-
[COLOR=#000000]Kochane cioteczki, ponownie zapraszam serdecznie na bazarek dla Peru [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247223-Ekskluzywne-KOSMETYKI-markowe-CIUSZKI-dla-Peru-do-7-10-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-7-10-do-20-00[/URL] [COLOR=#000000]Na bazarku są super kosmetyki, markowe ciuszki i super budzik dla najmłodszych domowników [/COLOR]:loveu:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Sunię dokarmiają ludzie, u których gdzieś w pobliżu się oszczeniła. Co do sterylki to i owszem - obiecali...tylko co z suką po sterylce? puścić luzem? :( Zadzwonilam do tej babki z Bielin - powiedziala, że komus ma jutro dać odpowiedź co do adopcji suczki - Szareńkowa? może Tobie??? Do mnie gadała, że ona nie wiedziała, że przecież suczek nikt nie chce itd itp. Więc jej co nieco wyjasniłam - np. sterylki! żeby więcej nie było, to, że jakby oddała większość psów i zostały tylko max 2 i to psy to by było łatwiej im wykarmić...nie zrozumiem ludzi i chyba nawet nie chcę! Generalnie powiedzialam jej, ze jak się zdecydują co chcą, to żeby dała znać.[/QUOTE] Pani się już nie odezwała, a przyszły Pan zaczął się zastanawiać czy my tu przypadkiem jakiegoś krętactwa i naciągania ludzi nie uskuteczniamy i poszuka pieska na własną rękę. Szkoda, przez jedną niezdecydowaną Panią...:lookarou: -
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Little_My replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
To ja pozwolę sobie zaprosić na bazarek, z którego dochód przeznaczony będzie w całości na pieski będące pod opieką erki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246907-LEWITUJ%C4%84CE-p%C3%B3%C5%82ki-PERFUMY-sk%C3%B3rzany-PORTFEL!!!-Na-kieleckie-biedy-Do-29-09-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...29-09-do-20-00[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] Zadzwonilam do tej babki z Bielin - powiedziala, że komus ma jutro dać odpowiedź co do adopcji suczki - Szareńkowa? może Tobie??? Do mnie gadała, że ona nie wiedziała, że przecież suczek nikt nie chce itd itp. [/QUOTE] Dokładnie to samo mówiła, że suczek nikt nie chce. Miała zapytać czy brat coś wie o adopcji i oddzwonić, ale nie mówiła kiedy. No to czekamy do jutra. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Szareńkowa a czy w takim razie Mii by Pani nie chciała??Kurcze, takiego pecha ma psinka.Już kolejny dom się rozpłynął. 7kilówka [/QUOTE] Nie Pani tylko pan :P Mia podobna trochę do suńki, którą miał wcześniej, a która jest już za TM niestety :-( Zapytam, choć to nie to samo co moje cudo :eviltong: Czy Mia jest domowa? Bo Pan mieszka w bloku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Dostałam takiego emaila ze Zwierzaka: " Dzień dobry Pani Anito, W załączeniu przesyłam zdjęcia i opis piesków z miejscowości Zofiówka, gm. Bieliny. Pani prosi o umieszczenie ogłoszenia adopcyjnego. Zwierzęta znajdują się u brata osoby zgłaszającej, który nie jest w stanie zapewnić opieki pieskom." Zadwonie do tego babska i jej powiem, co myślę o zawracaniu komuś gitary! Bo ja nie mam co robić, tylko kurna wstawiać 1000 próśb o pomoc!!! Było w e-mailu o ogłoszeniu psów do adopcji! więc to uczyniłam! a o co babie chodzi? to ja kurna nie wiem...może mamy im dać jedzenie, zaszczepić i wysterylizować? Ludzie są porabani! Usunę to w takim razie skoro nie o to pani chodziło! zwierzaków potrzebujących jest na pęczki. No się wk..łam! Na razie ode mnie nie odbiera - ale sobie do niej będę dzwoniła!!! Przepraszam za zamieszanie.[/QUOTE] Nic się nie stało. Osoba, która do tej pani dzwoniła już powiedziała jej, że niepotrzebnie robi zamieszanie. Pani powiedziała, że bardzo pieski kocha i nie zamierzają ich oddawać, no i że liczyła na inną formę pomocy. Podobno ma się z bratem skonsultować, bo nic o adopcji nie wiedziała. Różne mam pomysły o co jej mogło chodzić. Szkoda, bo ta suńka jedna by była koleżanką mojej Szarki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']w gm. Bieliny facet chce sie pozbyć kilku mikropsiaków...gdyby co :( taki piesek min. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1234180_687241531304614_102911499_n.jpg[/IMG] sunie: [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1235159_687236427971791_558418403_n.jpg[/IMG] i jeszcze inne, też malizny[/QUOTE] Cioteczki, miałabym może domek dla tej suni ciemniejszej, ale Pani, do której był podany na FB powiedziała, że pieski nie są do adopcji i że raczej liczyłaby na jakąś inną pomoc. O co chodzi? -
[quote name='wegielkowa']No owczarek, wiadomo:) Wszystkie komendy wyuczone w 5 minut:)[/QUOTE] Miodek na serce :loveu:
-
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
Little_My replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ehhhh.... Zawsze mówiłam, że ludzie są stokroć gorszym gatunkiem od zwierząt :-( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jedna z nich to miniaturka mojej szarki :-( -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Little_My replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla psiaków będących pod opieką ekipy erki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246907-LEWITUJ%C4%84CE-p%C3%B3%C5%82ki-perfumy-sk%C3%B3rzany-portfel%21%21%21-Na-kieleckie-biedy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246907-LEWITUJ%C4%84CE-p%C3%B3%C5%82ki-perfumy-sk%C3%B3rzany-portfel%21%21%21-Na-kieleckie-biedy[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek dla ekipy erki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246907-LEWITUJ%C4%84CE-p%C3%B3%C5%82ki-perfumy-sk%C3%B3rzany-portfel%21%21%21-Na-kieleckie-biedy[/URL] -
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3310/qbqw.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/183/ib8a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5093/afhx.jpg[/IMG]
-
Umiem też dawać łapkę [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/298/b3sp.jpg[/IMG] I przybijać piątkę... :loveu: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4750/ij8j.jpg[/IMG] i dziesiątkę :D [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9642/lf97.jpg[/IMG] Podskakuję najwyżej na świecie :) [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3662/t547.jpg[/IMG]
-
Chodzę sobie bez smyczy [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/205/o79a.jpg[/IMG] I tak pięknie wracam do Pańci [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8159/f0go.jpg[/IMG] Umiem warować (ale tylko przez chwilę, bo zaraz chcę pochwałę za dobrze wykonane zadanie :)) [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6775/axkf.jpg[/IMG] Siadam kiedy Pańcia prosi [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1546/mwbx.jpg[/IMG]
-
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Little_My replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Jestem u suni. Do kolana to nie taka duża, prawie jak moja Szarka... biedna psinka ;( -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Little_My replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='ailema'] Ostatnio wracałam z moją i z daleka widziałam labradora-sukę .Proszę aby babka ją zapięła a ta nic . 40 kg już biegnie do nas (ja się boje dużych nie znanych mi psów ) .Swoją schowałam za siebie i czekam na reakcje babki .Wysłała 5 letnie dziecko po kundla ale ono nie potrafiło odciągnąć psa .Wiec sama przyczłapała z oburzeniem odpowiedziała "nie wie pani że to jest labrador " ? Odpowiedziałam jej tak samo grzecznie czy nie wie do czego służy smycz .[/QUOTE] Ja miałam podobną sytuację, moja sunia 7kg na smyczy, z krzaków wyskakuje labrador, moja Szarka od razu panika, kładzie się, kuli, a wielka bestia do niej. Krzyczę do właścicielki, która była dość daleko, żeby zabrała psa, ona mi mówi, że on chce tylko powąchać. Więc proszę drugi raz żeby założyła pieskowi smycz, ona ponownie twierdzi, że jej pies chce tylko moją sunię powąchać i nic jej nie zrobi. Niewiele myśląc powiedziałam "więc proszę to wytłumaczyć mojemu psu!". Pani zapięła pieskowi smycz i bez słowa odeszła tam skąd przyszła.