Jump to content
Dogomania

maxishine.

Members
  • Posts

    4196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maxishine.

  1. maxishine.

    dubel

    dubel
  2. maxishine.

    dubel

    dubel
  3. maxishine.

    dubel

    dubel
  4. maxishine.

    dubel

    dubel
  5. Dobry wieczór :) Piękne zdjęcia, fajnie się razem bawią :D
  6. Melduję się Gezowa. Gdzie ja byłam wcześniej że nie znalazłam Twojego uroczego wątku?!
  7. Domu szukają siostrzyczki: Koza (czarno-biała), Kania i Kama (biało-bure)
  8. [quote name='magdabroy']Ja też zaraz znikam ;) Miłej ostatniej nocki :)[/QUOTE] I nawzajem :)
  9. Ja swoja Kenę (husky) wysterylizowałam przed 1-wszą cieczką, czyli jak skończyła pół roku. :)
  10. [quote name='Angi']ja już dotarłam :> I ja dotarłam :p http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_4491_zpse38eee43.jpg Fajne :lol:
  11. Hej, Śliczny psiak. :)
  12. maxishine.

    dubel

    dubel
  13. [quote name='magdabroy']To ja Wam mówię dobranoc :eviltong::hand::sleeping:[/QUOTE] Dobranoc :sleep2:
  14. Jak ida wam przygotowania do świąt?
  15. Szkoda że tylko pełnoletni mogą. :(
  16. maxishine.

    dubel

    dubel
  17. maxishine.

    dubel

    dubel
  18. maxishine.

    dubel

    dubel
  19. maxishine.

    dubel

    dubel
  20. Zobacz tu: http://www.psy.pl/forum-dyskusyjne/go:temat/art708,57767,1,szpice.html
  21. A czy psiak którego chcesz to nie jest inaczej szpic miniaturowy? Pytam, bo mam znajomą która mieszka we Wrocławiu i hoduje szpice miniaturowe. :)
  22. maxishine.

    dubel

    dubel
  23. maxishine.

    dubel

    dubel
×
×
  • Create New...