[quote name='Pani Profesor']nie do tematu, ale Majkowska - mam dla Ciebie prezent... :diabloti:
...schowałam przy dróżce naszej spacerowej, przy pojemniku Caritasu :diabloti: mam nadzieję, że jeszcze nikt nie zabrał :D
jest plastikowy, trochę rozpieprzony, ale całkiem całkiem nadaje się do podpięcia dla Waldka do szelek... :diabloti:[/QUOTE]
Boziu, co ty tam schowałaś...?:crazyeye::evil_lol: