Jump to content
Dogomania

Sieropsiniec

Members
  • Posts

    159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sieropsiniec

  1. Faktycznie. mr G dohgaduje sie z nią jedwabiście;) Ona go caca jak swego... mam nadzieeję że go szybko odchowa:)
  2. [IMG]http://imageshack.us/a/img109/6071/dscn4976q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/9039/dscn4974.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img577/8345/dscn4970o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img716/2170/dscn4973a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/5803/dscn4967p.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://imageshack.us/a/img854/5175/dscn4996z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img521/9250/dscn4993u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/4876/dscn4987o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img18/8573/dscn4985i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/8303/dscn4979g.jpg[/IMG]
  4. Na zdjęciu powyżej po długiej walce są twarde dowody;) Nie mogliśmy Sobie darować foto;)
  5. Mr G ;) Za chwilę dalszy ciąg fotek tym razem spacerowych. Zdjęć mam ogrom ale nie wiem czemu nie mogę ich zgrać z telefonu..
  6. Nie wyobrażam jej Sobie nawet w kojcu.. Danka ma w genach zapisaną kanapę;) A ulubionym zajęciem księżniczki jest leżenie na poduszkach ot tak żeby za twardo nie było:)
  7. [IMG]http://imageshack.us/a/img856/9864/dscn4960f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img841/1123/dscn4959s.jpg[/IMG]
  8. [quote name='handzia']Sieropsiniec, powiedz ile pieniędzy wydaliście na leki na odrobaczenie związane z tęgoryjcem innych psiaków i Daszy oczywiscie :) Prześlę pieniądze. dzisiaj wysyłam do Was 65 zł, które podarowała od siebie Małgosia :) Będzie już na poczet tych leków, potem doślę resztę. Zapłacicie tylko za Dasze;) Nasze psy i inni tymczasowicze to nasz problem;) Koszty podam w poniedziałek bo jeszcze nic nie płaciliśmy. Jak zwykle na krechę u weta. a teraz troszkę weselej:)
  9. Nic się przecież nie stało;) Barry obecnie zastanawia się nad nowym kumplem.. Nie jest przekonany czy to chomik, kot czy co to takiego;) Jedno jest pewne... wie że, Jego zęby są ostre jak szpileczki:roll: a najbezpieczniej jest pod pachą pani....
  10. Wszystko jest pod kontrolą. Dania taka święta nie jest;) U nas to jedyna sunia nie lićżąc kota więc widać kto rządzi:) A to dziadostwo w końcu odpuści!! Musi bo, My naprawdę cały czas martwimy się o Nią. A poprzedni Hotelik radzę zaopatrzyć się w dobre preparaty na odrobaczanie. Pozdrawiam p.s. Ten "pratel" który jest wbity w książeczkę (za czasu pobytu w hoteliku) wątpie by coś pomógł p.s2. żeby nie było;) Od wczoraj narkotyzujemy się dziwnymi preparatami o nazwie antybiotyki w myśl idei "strzeżonego pan Bóg strzeże" ;)
  11. Jeśli w jednej próbce (a jest ich kilka) są 4 jaja, u innych psów na 7 próbek jest jedno jajo to kto jest nosicielem? ;) btw- jak do tej pory żadne z naszych psiaków nie borykało się z problemem dłuższych biegunek, chorobami jak ropomacicze, czy pchłami... Można zaliczyć wyjątek o imieniu Majki który miał prześrutowany tyłek.
  12. Kał nieśmiało pozwolił nam się zbadać;) Danka jest zarobaczona i to straszelnie. Tęgoryjcem. Intensywne odrobaczanie całego stada.. Powoli nie wyrabiamy. Pierw pchły teraz robale. 3 skladnikowy preparat przez 3 dni.Kolejny 27.04 Ogólnie samopoczucie dobre. Apetyt ok:)
  13. 36,73zl (Apteka) pokryliśmy z własnej kieszeni więc ich nie wysyłajcie do weta
  14. [quote name='handzia']Wpłynęło również po 50 zł od Małgorzaty W. z Legnicy :loveu: (nie ma nicku, więc nie wiem kto to? ;)) i od kochanej andegawenki :loveu: Pięknie dziękujemy :)[/QUOTE] Małgosia to Moris1001;)
  15. [quote name='szajbus']Jasiek czeka na ten jedyny, prawdziwy, kochany i cierpliwy domek.[/QUOTE] A skąd to wiesz? Masz jakieś info? bo my nie mamy żadnego,,, Mało tego pies wrócił do Joasi- do miejsca gdzie sie gryzły psy.,.. zaproponowana była pomoc w postaci ogłoszeń bądź datków . Pomoc została zignorowana. Na jaki dom czekamy? Na do kolejny pieknie opowiadający o swoim życiu? Jasiek potrzebuje silnych , mądrych opieukunów. Taka prawa... Jasiek był u nas mc. Owszem tylko, albo aż. Pokazał nam jakimk jest psem. Miał szanse na adopcje. nie doczekał jej. My jako sieropsieniec i reszta działaczy nie mozemy nic więcej. Szkoda bo pies dobrze rokuje. Dla nas/ ja /wiola/ temat zamknietyl... te osoby co nie wiedza moze powinny zadzwonic dopytac sie jakie to zle osoby sa te ktore chca dobrze amen
  16. Gośka czy ty ćpiesz? :) my bśmy go nie chcieli nawet za dopłatą... Nie dlatego że coś z nim nie tak tylko to diabeł jest
  17. Dostaliśmy info od Małgoski że nie może się zalogować ani na pocztę ani na dogomanie, nie ma pojęcia co się stało.
  18. Kupa dzisiaj średnia. Zmniejszamy dawke kreonu i dodajemy Fatrogeraminę P.
×
×
  • Create New...