Sieropsiniec
Members-
Posts
159 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sieropsiniec
-
Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)
Sieropsiniec replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img109/6071/dscn4976q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/9039/dscn4974.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img577/8345/dscn4970o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img716/2170/dscn4973a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/5803/dscn4967p.jpg[/IMG] -
Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)
Sieropsiniec replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img854/5175/dscn4996z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img521/9250/dscn4993u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/4876/dscn4987o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img18/8573/dscn4985i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/8303/dscn4979g.jpg[/IMG] -
Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)
Sieropsiniec replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img856/9864/dscn4960f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img841/1123/dscn4959s.jpg[/IMG] -
[quote name='handzia']Sieropsiniec, powiedz ile pieniędzy wydaliście na leki na odrobaczenie związane z tęgoryjcem innych psiaków i Daszy oczywiscie :) Prześlę pieniądze. dzisiaj wysyłam do Was 65 zł, które podarowała od siebie Małgosia :) Będzie już na poczet tych leków, potem doślę resztę. Zapłacicie tylko za Dasze;) Nasze psy i inni tymczasowicze to nasz problem;) Koszty podam w poniedziałek bo jeszcze nic nie płaciliśmy. Jak zwykle na krechę u weta. a teraz troszkę weselej:)
-
Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)
Sieropsiniec replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Nic się przecież nie stało;) Barry obecnie zastanawia się nad nowym kumplem.. Nie jest przekonany czy to chomik, kot czy co to takiego;) Jedno jest pewne... wie że, Jego zęby są ostre jak szpileczki:roll: a najbezpieczniej jest pod pachą pani.... -
Wszystko jest pod kontrolą. Dania taka święta nie jest;) U nas to jedyna sunia nie lićżąc kota więc widać kto rządzi:) A to dziadostwo w końcu odpuści!! Musi bo, My naprawdę cały czas martwimy się o Nią. A poprzedni Hotelik radzę zaopatrzyć się w dobre preparaty na odrobaczanie. Pozdrawiam p.s. Ten "pratel" który jest wbity w książeczkę (za czasu pobytu w hoteliku) wątpie by coś pomógł p.s2. żeby nie było;) Od wczoraj narkotyzujemy się dziwnymi preparatami o nazwie antybiotyki w myśl idei "strzeżonego pan Bóg strzeże" ;)
-
Jeśli w jednej próbce (a jest ich kilka) są 4 jaja, u innych psów na 7 próbek jest jedno jajo to kto jest nosicielem? ;) btw- jak do tej pory żadne z naszych psiaków nie borykało się z problemem dłuższych biegunek, chorobami jak ropomacicze, czy pchłami... Można zaliczyć wyjątek o imieniu Majki który miał prześrutowany tyłek.
-
[quote name='szajbus']Jasiek czeka na ten jedyny, prawdziwy, kochany i cierpliwy domek.[/QUOTE] A skąd to wiesz? Masz jakieś info? bo my nie mamy żadnego,,, Mało tego pies wrócił do Joasi- do miejsca gdzie sie gryzły psy.,.. zaproponowana była pomoc w postaci ogłoszeń bądź datków . Pomoc została zignorowana. Na jaki dom czekamy? Na do kolejny pieknie opowiadający o swoim życiu? Jasiek potrzebuje silnych , mądrych opieukunów. Taka prawa... Jasiek był u nas mc. Owszem tylko, albo aż. Pokazał nam jakimk jest psem. Miał szanse na adopcje. nie doczekał jej. My jako sieropsieniec i reszta działaczy nie mozemy nic więcej. Szkoda bo pies dobrze rokuje. Dla nas/ ja /wiola/ temat zamknietyl... te osoby co nie wiedza moze powinny zadzwonic dopytac sie jakie to zle osoby sa te ktore chca dobrze amen
-
Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)
Sieropsiniec replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Polecam Kraków bądź Wawe