-
Posts
3686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norkowa
-
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='israel']Ja kocham Pusię! Tylko mój dom nie byłby dla Niej dobry :([/QUOTE] Ej Pusia też Cię kocha:D Szepnęła mi na uszko;D Oj dla niej domek byłby dobry taki z podwóreczkiem, bez schodów, nie w bloku (chyba że parter) i ludzie ciut mniej aktywni:) -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Laki nadal pilnie szuka domu!:( To nie ważne akita czy nie- szuka bardzo bardzo dobrego domu i człowieka który będzie cierpliwy i dobry! -
Siwson szorstkowłosy I poleca się do adopcji:)! Pokochasz go?
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Siwson nadal bez domu, bez deklaracji nawet... -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Laki piękny i dostojny pilnie szuka domu:) -
Laki-pies w typie rasy Akita Inu szuka dt lub ds na Cito!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='perpe-tua'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=433857756642526&set=a.406651442696491.106739.165681383460166&type=3&theater[/URL] Postępuj według instrukcji, może na fb się ktoś dobry znajdzie. Ja trzymam kciuki mocno![/QUOTE] Jeeej dzięki wielkie zgłoszę z rana naszego przystojniaka :Rose: -
Laki-pies w typie rasy Akita Inu szuka dt lub ds na Cito!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='perpe-tua']Piękny, taki dostojny. :) Ma zrobione ogłoszenia?[/QUOTE] Mo porobione ogłoszenia chyba na 6 województw i nic:placz: A jak on trafi do schronu to już nie będzie taki cudowny;( -
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='israel']Pusiu, gdzie ten twój domek :-([/QUOTE] Nikt już nie pokocha naszj Pusieńki:(?? -
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Pusieńka kochana szuka dobrego człowieka:)! -
Laki-pies w typie rasy Akita Inu szuka dt lub ds na Cito!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
hop do góry! -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Xibalba']Do Rinuś: nie, nie wiemy jak wyglądają akity, dziękujemy za oświecenie nas! Ktoś tutaj zapomina o tym, czemu ma służyć ten wątek. Zresztą, zauważyłam, że użytkownicy Dogomanii dzielą się na prawdziwych zwierzolubów z sercem i na nawiedzonych hodowców patrzących na zwierzęta przez pryzmat rasy, oceniających zwierzęta na podstawie czystości rasy. My tutaj należymy do pierwszej grupy, chcemy przede wszystkim znaleźć psiakowi dom, ale nie za cenę kłamstwa, jak zostało niesłusznie powiedziane! Właśnie dlatego, że leży nam mocno na sercu dobro tego psiaka. A czy 'w typie' to samo co 'podobne' ale już nie 'tożsame z' to kwestię tę należałoby pozostawić do rozstrzygnięcia językoznawcom. My jednak nie mamy czasu zgłębiać semantycznych niuansów, bo zajmujemy się pomaganiem takim biedakom jak Luky a nie szukaniem dziury w całym i zastanawianiem się ile z czystej akity ma sobie ten pies. Myślę, że przeciętny, zdroworozsądkowo myślący człowiek uzna, że słowo 'w typie' nie jest tutaj nadużyciem, poza tym liczy się też charakter psa a tego już nie może Pani ocenić na podstawie wyglądu. Zachęcamy do pomagania a nie niesłusznego oczerniania.[/QUOTE] Xibalba pięknie to ujęłaś! :klacz: Zgadzam się z Tobą w 100 %. Podział jest, a szkoda, bo gdyby jednak mniej było podziałów łatwiej byłoby pomagać razem. Ale niestety zawsze musi znaleźć się ktoś kto uczepi się byle czego, oczerni posądzi o kłamstwo. A tak na prawdę nie wie o czym pisze i nie umie czytać ze zrozumieniem. -
Laki-pies w typie rasy Akita Inu szuka dt lub ds na Cito!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Laki szuka domku :loveu: -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Laki nadal pilnie szuka domu:) -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Laki szuka domku:D -
Babuszka PuśPuś szuka domku na spokojną starość:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Pusiek nadal szuka domku:)! -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
Norkowa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oooo czemu nie wiem że i u Ciebie Tuptuś poszukuje chałupki:) Kochana podeślij mi info o Tuptusiu namiary na Ciebie i pozwól na skopiowanie zdjęc to i ja ogłoszę cudaczka u siebie na fb:) -
Siwson szorstkowłosy I poleca się do adopcji:)! Pokochasz go?
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Siwsonek nadal poszukuje i wypatruje swojego człowieka:) Może nie jest rasowcem, może jest koloru przeciętnego ale miłość w serduchu jego nieprzeciętna! -
Starsza babusia PuśPusia szuka kogoś kto pokocha ją na stare lata!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
A numer telefonu 535-815-820 to telefon do Pani Magdy:) Ona będzie najbardziej rzetelnym informatorem:) Dziękuję Ci kochana bardzo!:loveu: -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Kochani ponieważ zostałam tu widzę posądzona o kłamstwo, że laki jest w typie rasy dorzucam linka na temat tego jaki jest charakter akity, bo Laki stety lub niestety ma charakter akitowca w pełni. Nie każdy jest w stanie zrozumieć co oznacza pies w typie, za co my odpowiedzialności nie bierzemy. Zapraszam na stronę. [url]http://www.akity.pl/index.php?id=62[/url] -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rinuś']Nie przeproszę , bo nie mam za co. Uważam, że ten pies nie ma NIC wspólnego z Akitą i dla mnie to podciąganie go na siłę pod rasę i tyle. Jak go wyadoptujecie jako psa w typie Akity to bardzo proszę, życzę powodzenia.[/QUOTE] Nie dziękuję i myślę, że Twój udział w dyskusji powinien się na tym etapie zakończyć! Nie mam zamiaru kontynuować rozmowy z Tobą. Powiem tak- pilnuj swojego nosa i swoich spraw! Na oczy psa nie widzieć nie przebywać z nim i twierdzić, że nie ma NIC z danej rasy? Na siłę go nie podciągam, taką ma genetykę. Zapoznać możesz się też z podstawami genetyki bo może nie rozumiesz co to? I już daj sobie spokój i się nie wtrącaj, nie wnosisz niczego do ogłoszenia Lakiego to po co tu jesteś?? Ja uważam, że nie masz NIC w sobie ze znawcy zwierząt i jeżeli myślisz, że pozjadałaś wszystkie rozumy to Cię uświadomię, że NIE! A teraz żagnam i proszę o nie zaśmiecanie swoimi postami mojego wątku! Zajmij się innymi sprawami niż tym. -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rinuś'] Takie kłamstwa nie powinny mieć miejsca w PwP, wciśniesz ludziom psa w typie Akity co jest zupełnie nieprawdą! Ten pies nie ma nic z Akity. :shake:[/QUOTE] A za posądzanie mnie o kłamstwo oczekuję przeprosin tutaj! Nie życzę sobie, żeby ktoś mnie oskarżał o to, że psy wciskam. Kochana ja nie potrzebuje wciskać, bo ja szukam tylko domów idealnych! Lakiego nie wcisnę nikomu kto weźmie go tylko za słowo w typie akity. -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='muufinka']Koń jaki jest przecie każdy widzi. Poza tym zakładam, że gdzie jak gdzie, ale na dogo każdy wie jak wygląda Akita:-P ... jak wół jest napisane, że tylko w TYPIE Akity, a nie że rasowy, 100% itd. Niestety takie czasy, że bezdomne psiaki mają większe szanse jeśli są w typie którejś z ras, więcej telefonów, wiecej wejść na ogłoszenia. Laki może wyglądowo ma z Akity tylko troszkę, ale charakter mocno akitowy-a to też ma znaczenie. Poza tym zgadzam sie z Norkową wielokrotnie psiaki nie mąjące absolutnie nic z rasy są do niej przypisywane i na ich tle Laki to 1000% akity....Zakładam, że nikt nie szuka dla Lakiego domu który go weźmie dla szpanu jako rasowego...ale domu który będzie miał świadomość że to psiak W TYPIE rasy który będzie miał swoje specyficzne potrzeby, bo zdecydowanie nie jest to psiak dla każdego.[/QUOTE] Dokładnie zgadzam się z muufinką w 200% chodzi o to, że ludzie mjaą wiedzieć że LAKI to akitowiec! Rinuś poczytaj proszę o akitach, dowiedz się jaki mają charakter zrozumiesz, że nie każdy burek będzie go miał i że nie każdy człowiek akitę zaakceptuje! Laki wygląda jak mało akitowy, ale jest mixem i geny zrobiły swoje! To pies pierwotny, nie jest do dzieci idealny, do innych psów też, To pies mający swoje zdanie, nie dający się ułożyć w 100 %. To on decyduje na ile da Ci do siebie podejść i sobą kierować. A uwierz, że mało! -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Ale posłuchaj Rinuś skoro AKITY W POTRZEBIE oceniają go jako w typie rasy to jest w typie rasy. On wyglądem przypominałby bardziej akitę gdyby go nie zniszczyli ludzie! Pies jest mixem z akitą i pozostanie w typie rasy!Nie chodzi nam o wydanie go szybciej, bo akurat ogłaszając go pytano już o niego ale nie mamy w naturze wydawać psa byle komu! Znasz charakter akity??? Doradzam poczytać! CHCARAKTER AKITY JAKO PSA PIERWOTNEGO JEST NIETYPOWY DLA ŻADNEJ INNEJ RASY! -
Laki- psiak w typie rasy AKITA INU szuka domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
I żeby być rzetelną dodam kilka innych psiaków ze schronisk w Polsce w typie rasy akita: [IMG]http://images02.olx.pl/ui/20/76/90/1338473290_388847690_3-Amor-mlody-pies-w-typie-akita-inu-adopcja-Zwierzeta.jpg[/IMG][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1odhEBNwe0P1N844G5Z0Rn7JGXFhXeoQvEFumqKCemNvWOwN-[/IMG] Można by powiedzieć że Laki spokojnie może też w typie psa Dingo czy Szpica, tylko, że niestety daleko wyglądem i daleko charakterem;) I weź proszę jeszcze poprawkę, że Laki gdyby był czesany, dobrze odżywiany od początku i nie zniszczony na łańcuchu (który prawie miał wrośnięty w szyję) byłby ciut grubszy bielszy i puszystszy. Nie okłamuję nikogo bo nie ogłaszam CZYSTEJ AKITY tylko psa w typie rasy:)