-
Posts
3686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norkowa
-
Bajka też jest z Olkusza..Już zabrana, ma DS :):)
Norkowa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Słodzinka :loveu: -
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Puśpusia przebywa w darmowym dt. Pomagamy dt w miarę możliwosci w zakupie wetmedinu - bo to drogi lek. Niedlugo panią Magdę - jej opiekunkę czeka operacja na kręgoslup :( nie wiem, co będzie z psami, ktore ma pod opieką...nikt ich nie chce :( :([/QUOTE] No właśnie andzia69 udzieliła odp:) Fakt psiaków u Magdy zostało dużo. Za dużo;( -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/934003_652096938148507_1062049443_n.jpg[/IMG] Czy ktoś pokocha naszego słodziaka:)??? [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/14513_652097571481777_1272488190_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/547289_652097814815086_1007671425_n.jpg[/IMG] -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Gucio ma założony cegiełkowy bazarek wraz z dwoma psiakami ŚTOZ: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247317-Dla-psiak%C3%B3w-i-kociaka!-%29-czy-uda-im-si%C4%99-pom%C3%B3c[/url] -
ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247317-Dla-psiak%C3%B3w-i-kociaka!-%29-czy-uda-im-si%C4%99-pom%C3%B3c[/url]
-
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Teraz Gucio ma 5 tygodni. Jest kochanym maleństwem uwielbiającym zabawy piłeczką i rybką na wędce:) Kuwetkuje już od tygodnia samiusieńki;) Nadal pije mleko z butli, ale również podjada kocie konserwki od weta:) Próbuje już ładnie pić mleczko ze spodeczka:) Jest słodki i kochany i szuka najwspanialszego domku na świecie!:) -
Witajcie kochani:) Chcę Wam przedstawić Gucia:) Kiedy Gucio trafił do mnie na bdt miał całe 2 tygodnie! [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1098494_639208569437344_1017580906_n.jpg[/IMG] Jego historia jest dość smutna. Gucio został znaleziony 26.08.2013 roku w przyszkolnym krzaku. Leżał sam. Było chłodno. Bardzo płakał. A koło krzaka czaiły się już sroki. Gucio był jeszcze ślepy. Ślepy i samotny:( Głodny i wychłodzony. Nikt nie reagował na jego płacz i piski. W końcu Pani X. zza okna usłyszała pisk. Wyszła. Znalazła Gucia. Myślała, że Gutek czeka na mamę. Zostawiła go w bezpieczniejszym miejscu i doglądała co chwilę. Niestety mama nie nadchodziła. Zbliżał się wieczór. Sroki uparcie upominały się o malucha. Pani X. kończy pracę. Zabiera Gucia i przywozi do sklepu zoologicznego. Stamtąd Gucia całe szczęście zabiera Pani która w domu ma kocicę i młode kotki- 3 miesięczne. Kocica od razu bierze malucha i się nim opiekuje. Wszystko idzie w świetnym kierunku. Kiedy nagle... kocica odrzuca Gucia. Prycha na niego i odpycha. Nie chce karmić. Młody wraca do sklepu. Od ludzi pytanych czy nie chcą zabrać Gutka, pada propozycja UŚPIJTA BO ŚLEPY! Pani z zoologa dzwoni po mnie. Pyta o radę- co robić?? Ona ma psa który nie toleruje kotów. Pracuje od 10 do 18 a jego trzeba karmić na zawołanie butelką! Ja mam w domu psa i kocicę 4 letnią. Ale decyzję podejmuję szybko- ZABIERAM MALUCHA! NIE DAM GO UŚPIĆ! I tak Gutek trafił w moje ręce. TOZ Kielce pomógł mi bo podarował mi puchę mleka dla kotka:) Pani X. podarowała 100 zł i butekę ze smoczkami:)Pani z Zoologa wozi nas do weta i podarowała kociakowi książeczkę zdrowia i karemkę suchą pierwszą (jeszcze nie próbował!):) Wszystko było dobrze. Maluch rósł. Ja co dwie godziny w nocy wstawałam karmiłam, a w między czasie uczyłam się do obrony mgr. Udało mi się to połączyć. Niestety w dzień mojej obrony Gutek się obudził. Nie był taki żywy jak zawsze:( Poszliśmy do weta: 40 stopni gorączki, biegunka, lekkie odwodnienie. Antybiotyk, zastrzyki kroplówka:( Nawet po rabacie z naszego 100 zł zrobiło się 20 zł:( Za 1,5 tygodnia Gucia trzeba odrobaczyć. Później zaszczepić. Niestety nie mam póki co kasy na niego. Ale postaram się z całych sił jakoś ją otrzymać. Będę prosić fundację jakąś, może wspomogą. Gucio po szczepieniu i po tym jak zacznie ładnie jeść sam będzie szukał wspaniałego domku!
-
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Frejka w dt we Wrocławiu czuje się świetnie. Dogaduje się z towarzyszami, ale nadal szuka kochającego domku!:) [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1237157_649971305027737_1425556085_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/45665_649971281694406_318823230_n.jpg[/IMG] -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Wstawiam zdjęcie fakturki za sterylkę Frejki:) [IMG]https://sphotos-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1238913_645286385496229_1589916612_n.jpg[/IMG] Dziękuję Wam bardzo za pomoc i zbiórkę!:) -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Frejka jest w dt we Wrocławiu. Oczywiście wszystko nadrobię. niestety do 19go nie będzie mnie praktycznie na dogo:| -
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Puśka jest tak miła tak kochana !:) Przytulaśna babeczka:D Dopiero po 19ym będę mogła zająć się robieniem wątków nowych:| -
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Biedna niestety:( Szareńkowa dziękuję za obecność :loveu: Staramy się pomóc. Póki co pomoc suni bierzemy na siebie z łapami- Olą i Kasią:) -
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Niestety spora:| Do kolana:| -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Kochani Frejka już w domu tymczasowym;) Jutro wrzucę zdjęcia:D Już powoli się oswaja, ale początek był ciężki. Obwąchiwała wszystkie kąty w domu i warczała na 3 psiaki Aśki!:) Ale już jest ok- zasnęła na kanapie obok drugiego psiaka:"D -
Sonia już w nowym domu! Pozostał dług 589 zł!;(
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Chwilowo cichosza -
Witajcie kochani! Po raz kolejny pisząc łzy mi kapią z oczu! To już jakaś tragedia! Po raz kolejny pies jak śmieć- znudził się to wywalić! Taki los ma sonia, w sumie jeszcze gorszy! Sonia póki co ma dom. Rodziła co cieczkę! Zabrano jej szczeniaki, ale ona okazała się już zużyta, stara i niepotrzebna! Kochani ta sunia ma dopiero 1,5 roku, szczenna co cieczkę! Ale co gorsze sonia jest regularnie bita przez swojego ''cymbała!'', bo nie użyję słowa "pan"! Jest tak bita, zastraszana, przeganiana, że na widok swojego "cymbała" czołga się, boi się podnieść! Sunia boi się własnego cienia! Facet stwierdził, że ją wyda, w rodzinie. Warunki już sprawdzoe- syf, kiła i mogiła! Musimy pomóc tej suni! Dlatego trzeba stanąć na głowie i szukać jej chociaż dt!!!kawałka ziemi ogrodzonej z budą, by mogła poznać co to człowiek! Jeżeli ktoś zechce pomóc zaoferować dt lub cokolwiek co uratuje jej życie proszę o kontakt na pw lub pod numer 690-895-942! Kochani jeżeli ktoś chce wspomóc Sarcię i jej utrzymanie w hoteliku podaję numer konta na który można wpłacać pieniążki: [COLOR=#ff0000][B]Wpłaty na konto: Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Zwierzak" ul.Św. Leonarda 1/4 25-311 Kielce 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/B][/COLOR] Rozliczenie: Z bazarku organizowanego przez Kryzię:) - 102 zł Barbara O - 20 zł Aldona T. 20 zł Joanna W. 30 zl 50 zł od Pani Joli S-P. 150zł od P.Gabrysi 150 zł beataczl Kupiona została również karma za 150 zł Purina dla szczeniaka który został na podwórku dawnych właścicieli Soni vel Sary:) Także również uzupełniam:) 750 zł - hotelik / 15.09-3.11/ 65 zł - szczepienie 20,35 zł - Augmentin 11 zł - probiotyk 50 zł - transport z hoteliku na sterylkę i odbiór po południu/140 km/ Razem: 896,35 zł [B]Saldo: 896,35 - 372 = [COLOR=#ff0000]- 524,35 zł[/COLOR][/B] Rozliczenie z dnia ostatniego: W wydatkach całkowity koszt hoteliku / 15.09-17.11/ to 930 zł A wpłaty : 40 zł - Aurekia K 50 zł - Wioletta G. 25 zł - Kryzia Wydatki - 1076 zł Wpłaty - 487 zł Saldo : 487-1076= [COLOR=#ff0000]- 589 zł [/COLOR] Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy :* [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page227"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
-
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Uwaga wstawiam zdjęcia Frejki w ubraniu po sterylce. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1236114_639426236082244_1284009916_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1174660_639426286082239_1815050176_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1173903_639426322748902_1668387475_n.jpg[/IMG] Dziś Frejka o godzinie 10.40 wsiadła do pociągu kierunek Wrocław!:) Podobno podbiła serca innych pasażerów i jedzie bardzo grzecznie do dt! Asia już czeka na nią i odbiera o 16.20;) Czekam z niecierpliwością na wieści z dt!:) Tymczasem ja miałam telefon od Pana który chciał Frejkę zaadoptować tu u nas w Kielcach. Już byłam w szoku bo Frejka jedzie a tu dom się znalazł;) Ale okazało się, że Pan ma kota a Frejka niestety nie lubi kotów!:( Czekam na wieści i ogłaszamy Frejeczkę!:) -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Nie no spoko ja znam regulamin faktury wstawię jak tylko dostanę je do ręki. Niestety są u tych ludzi gdzie sunia. Zresztą to już nie pierwsza moja akcja na dogo czy fb. Teraz mam problem z wyjściem z domu bo dostał mi się pod opiekę 2 tygodniowy kot, którego ktoś wyrzucił w krzaki:| Ale w przyszłym tygodniu muszę wpaść do tych ludzi i zabrać faktury. Miałam jechać w tym tyg pożegnać się z Frejką, ale niestety kociak mnie usadził w domu. DT sprawdzone. Jest bardzo dobry! Wyadoptowano już 7 psów. 3 z dt zostały na ds. -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Kolejne zdjęcia z domku chwilowego Frejki są:) Frejka czuje się bardzo dobrze:) Ale zaczęła się interesować ranami po sterylce, więc trzeba było ubrać ją w gustowne różowe ubranko;) -
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Oj coś tutaj widzę, że nie bardzo moja Babuszka budzi zainteresowanie;( Szkoda to taka fajna babcia!:) -
Frejka już w dt we wrocławiu, teraz szuka pilnie domu!
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Kochani w tym tygodniu wybieram się w posterylkowe odwiedziny do Frejki vel Wrocki;) Idę obgadać szczegóły, ale moje serce dosłownie rozrywało szczęście jak Pani M. zaprosiła mnie do domu, żeby poznać ich zwierzyniec, żeby pożegnać się z małą;) Proszę już o niewpłacanie pieniążków! Ponieważ dostaliśmy dziś mały zastrzyk (100 zł) dla suni;) Mam dla niej nadwyżke, więc sterylkę zapłaciłam już a resztę pieniążków przekazuję na szczepienia suni (wścieklizna i wirusówka!) oraz zabezpieczę sunię karmą na pierwsze dni w dt. Resztą zajmi się Asia z dt:) Dlatego dziękuję każdej cioteczce za pomoc!:) Bez Was nadal by brakowało, sunia miałaby puste konto bez sterylki i szczepień bez szans na dom tymczasowy;( A tak dziś spędzę pierwszą spokojną noc!:) Rozumiem też Pokerową złość i kąśliwość z tym wytykaniem czy wiem, czy pamiętam itd:) Irytuję Cię kochana, ale rozumiem, że ciężko w tych czasach się ufa ludziom:| I ja mam to samo. Przyznam szczerze to po raz pierwszy był mój samodzielnie "przygotowany" psiak. Jestem wolontariuszką ŚTOZ Kielce, często jeżdżę z karmą do schronisk, sama mam dwie adopcyjne bestyje w domu:D Codziennie wiszę na telefonie do UM i wyciskam z nich obowiązki w stosunku do psów! Robię na własną rękę co się da i ile się da. Często dokładam do tego interesu swoje pieniądze, a przyznam szczerze bidną studenciną jestem;( Tej suni każdy odmówił pomocy, żadna fundacja nie zainteresowała się jej problemem. Ja wzięłam na siebie całą jej odpowiedzialność i powiedziałam , że tą sprawę załatwię do końca!:) Udaje mi się powoli! Ta sunia mam nadzieję będzie szybko adoptowana do dobrego domu;) Wszystko będę dokumentować:) Adopcja będzie załatwiana przez TOZ Wrocław:) A teraz patronat nad tą akcją ma Mondo Cane! Od wczoraj;) Poker jakbym umiała to bym Ci udowodniła, że nie kłamię, nie biorę tej kasy dla siebie tylko pomagam psiakom;( Niestety nie umiem udowodnić lepiej, niż tym, że jestem studentką która chce pomagać, ale nie chcę być związana z żadną organizacją prawnie, bo chcę robić to co ja uważam za słuszne.