Jump to content
Dogomania

perpe-tua

Members
  • Posts

    577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by perpe-tua

  1. [quote name='Dominika84']To powinny razem na spacery chodzić, żeby się wyszaleć :)[/QUOTE] Powinny, ale my nie jesteśmy we Wrocławiu teraz ;p
  2. [quote name='Dominika84']Oj... jej również nie wróżę długiego pobytu u Ciebie ;)[/QUOTE] Mam taką nadzieję :) poza tym Maja ma podobny charakter do Keksika - zabaw nigdy dość!
  3. Myślę, że szczurek to nie problem. Jeśli ludzie są odpowiedzialni to Grześ szczurkowi krzywdy nie zrobi. Po drugie szczurek nie jest już młodziutki i tak naprawdę zostało mu tylko kilka miesięcy życia... Po trzecie miałam szczurki i psa w tym samym czasie i choć pies nie był zachwycony i pewnie by je zjadł - nie doszło nigdy to takiej stuacji. ;)
  4. Dzielny Keksiu! :) a ja zapraszam do mojej tymczasowiczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245386-Maja-aktywna-suczka-szuka-domku[/URL]! :)
  5. [quote name='Poker']Fajna sunia. 10 kg żywej wagi to raczej mała suczka ,a nie średnia. I chyba sunia jest pojętna ,a nie pojęta za żonę :eviltong:[/QUOTE] Dzięki za poprawkę. ;p Jestem już śpiąca... iii zawsze myślałam, ze mój Fox jest średnim pieskiem, a waży 13kg. :roll:
  6. ale śliczne mordki, kocham takie psiaki <3 w sumie... wszystkie kocham /zapraszam do mojej tymczasowiczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245386-Maja-aktywna-suczka-szuka-domku!?p=21089336#post21089336[/URL] ;)
  7. Maja to ponad roczna nieduża (jak przytyje będzie około 10kg) suczka (wysterylizowana). Jest żywiołowa i kocha zabawę, bardzooo wysoko skacze i uwielbia pływać (nadaje się także do uprawiania psich sportów). Domaga się uwagi i bliskości człowieka. Jest przy tym bardzo grzeczna, potrafi sama zostawać w domu i nie ucieka, gdy zostaje spuszczona ze smyczy. Dogaduje się z innymi zwierzakami. Maja została wyciągnięta ze schroniska, gdzie nie potrafiła się odnaleźć (siedziała przestraszona w rogu boksu). Jej miejscem zdecydowanie jest dom, a nie podwórko. Musi nauczyć się jeszcze paru rzeczy (wycierania łapek bez pisków i jazdy samochodem), ale wszystko jest na dobrej drodze, bo Maja to pojętna suczka. :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011865_558949584162279_1436699996_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999507_558369324220305_1905753314_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1044685_593796703975044_986419309_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011006_593797513974963_723060503_n.jpg[/IMG]
  8. iii ja się bardzo cieszę! :)
  9. To może Pan będzie chciał dwa nowe pieski, przecież Keks też uwielbia podwórko. Może nawet bardziej niż Simek iii będzie więcej szczekania. :diabloti:
  10. Też tak myślę ;) Przyznam, że po raz pierwszy widziałam Lusię, gdy ją oddawaliśmy do nowej rodziny. Nowa rodzina to młodzi ludzie (para), znajomi znajmomych, bardzo fajni + mają jeszcze jednego kotka. :)
  11. Lusi już w nowym domku ;)
  12. oj ojej! <3
  13. Ja myślę, że dla Keksia atrakcyjniejsza jest jego zabawka niż jakaśśśśś taam sarna ;p
  14. [quote name='Dominika84']Ej Kora ... co ty z tym Simkiem ;) Kto mi będzie nerwy psuł jak go zabierzesz ? Ale będę za nim tęsknić jak znajdzie DS, będzie mi go naprawdę brakować. Zobaczysz, jeszcze znajdzie swój domek.[/QUOTE] Ja trzymam za Simnka bardzo bardzo mocno kciuki, to super piesek! I myślę o Was codziennie :)
  15. [quote name='kora78']patrzysz sobie na 1 posta, tam na dole jest edytuj. klikasz. pozniej na dole tez zaawansowana edycja i juz mozesz zmieniac tytul. i juz. oczywiscie zakoncz. na koncu. expres polarny :) moze simka przejmiesz :D[/QUOTE] dzięki, juz wiem jak ;) chętnie Simka bym przyjeła, tylko ja biorę na dt dziewczynki ze względu na mojego psa.
  16. [quote name='Dominika84']U Ciebie to chyba żaden pies dłużej nie posiedzi ;) Gratuluję szybkiej adopcji, to już chyba tytuł można zmienić :)[/QUOTE] Nie wiem jak zmienić tytuł tematu... :( Noo jakoś tak u mnie szybko, to dobrze dla piesków. A ja zostałam bez psiaka (noo nie licząc mojego Foxa, bo jestem teraz u rodziców ;).
  17. ojejku! cudowne zdjęcia. najlepsze to, gdzie są wszytskie trzy <3
  18. Sara już w dowym domku. :) Rozumiwm wasze pytanie, bo nie znacie nowej Pani Sary. Ale bądzcie pewni, że ma super domek.
  19. [quote name='kora78']to Sara nie bedzie ciagnela babci do Ciebie do domu? nie skolowacieje?[/QUOTE] Sara to do każdych drzwi zagląda, do Pani drzwi także. ;) Myślę, że będzie dobrze. Zobaczymy jutro. A ja będę miała ją blisko i będę widziała jak Sara się ma. Do tego jakbyście widziały jak ta babcia zajmowała się swoją poprzednią psinką! Po spacerze w deszczowe i zimowe dni obmywała psince, wcześniej przygotowaną, ciepłą wodą brzuszek i łapki - sama na to nie wpadłam wcześniej, zawsze tylko ręcznikiem wycierałam. Nooo i jak walczyła o jej życie - uratowała ją z wylewu i psinka żyła jeszcze 4lata.
  20. [quote name='Poker']Co masz na myśli pisząc babcia?To Twoja babcia czy po prostu pani w dojrzałym wieku?[/QUOTE] Pani w dojrzałym wieku.;) Ja zawsze mówię "moja babcia z bloku".
  21. [quote name='Poker']Tak szybko? Trzymam kciuki.[/QUOTE] W bloku, w którym mieszkam studiując, mieszka przemiła babcia. Kilka lat temu odeszła jej psinka (mając 15lat). Pani bardzo kocha psy, wszystkie moje tymczasowiczki wita z czułością. Długo zastanawiała się nad przyjęciem jakiejś psinki, lecz zdaje sobie sprawę, że psinka powinna nie być już zbyt młoda... Sara jest bardzo spokojna i delikatna, dlatego uważamy, że byłaby wspaniałą towarzyszką dla babci. A ja oczywiście będę nad wszystkim czuwała i pomagała. ;) Tymczasem czekam, aż Pani prześpi się z decyzją, bo Sarkę poznała dopiero dziś.
×
×
  • Create New...