Jump to content
Dogomania

aś86

Members
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aś86

 1. Przybywam z zaproszenia. Zagłosowałam na chłopca i dziewczynkę. Sabinka skradła moje serce, nawet przez zdjęcie emanuje od niej to "coś" :)
 2. Dziękuję - dopiero dzisiaj sie odnalazłam po zmianach, nie myślałam, że całą skrzynkę mam pełną. Uffff, muszę troszkę się wdrożyć.

 3. Przybywam z zaproszenia. Trzymam kciuki za Ariska i wierzę, że znajdzie domek. Moja sunia też większość życia spędziła w schronisku, bo aż 4 lata, a jest mądra, śliczna i grzeczna, aż dziw, że takie perełki muszą tyle czasu siedzieć w schronie. Ja ją wypatrzyłam na OLX i pognałam do schroniska, więc to, że tyle osób zaoferowało pomoc w ogłoszeniach daje wielką nadzieję na domek. Powodzenia Arisku.
 4. Jestem z zaproszenia. Ale niestety nie wiem jak pomóc :( 3mam mocno kciuki.
 5. Kiarunia to cudowna dziewczyna najbardziej lubi spać tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img600/73/2qvi.jpg[/IMG] lub tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img607/7847/qpvr.jpg[/IMG] Jesteśmy w niej megaśnie zakochani :) Ma kaszelek, ale już dostała lekarstwa więc myślę, że będzie coraz lepiej i szybko dziewczyna nabierze w pełni sił.
 6. Oczywiście nic przeciwko nie mamy :) Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy wszystkim, dzięki którym teraz możemy się cieszyć Kiaruni obecnością.
 7. Czekunia dostała nowe imię i jest teraz Kiarą i całkiem jej się to spodobało :) Na razie się pomalutku poznajemy. Nie wiem co może być przyczyną ale niektóre psiaki na spacerku atakuje i na nie warczy, czy to może być z zazdrości o opiekuna? Ogólnie jest łagodniutka i delikatna ale niektóre psy jej się nie podobają, jak wtedy reagować? A tutaj zdjęcia z wczoraj Kiarunia odpoczywa po spacerku :) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6210/s6i1.jpg[/IMG]
 8. Czekunię wraz z mężem adoptowaliśmy 27.12 :) To wspaniała dziewczyna - teraz mieszka z trójką kociaków i wszystko jest w porządku :)
 9. Ale bidulek, na razie mogę jedynie podrzucić. Ale aż serducho boli :( 3mam kciuki z całych sił.
 10. ja również mogę dostawać zaproszenia :) jak tylko mogę to kupuję na bazarku, aby pomóc tym biedą :placz:
 11. co z koteczką, gdzie spędzi dzisiejszą noc? Już w schronie czy na dworze :( Jutro już będzie mieć sterylkę?
×
×
 • Create New...