Hej Kochani :loveu: dziękujemy za odwiedzinki i miłe komentarze :)
A majówkę oczywiście spędziliśmy z Sonią na wsi :cool3: tam to jest raj dla psa ... łąki , pola , lasy , rzeka , jezioro :multi: Sonia całe dnie latała po podwórku ;) wracała tylko na noc do domu i od 6 rano juz siedziała przy drzwiach żeby ją wypuścić :evil_lol:
A pogoda to była w kratkę :roll: w piątek deszczowo , w sobotę pochmurno , a wczoraj to było pięknie :cool3: i pojechaliśmy nad jezioro :loveu: Sonia oczywiście w wodzie pływała :)
Luśka podrosła i jak ciągnie ... ona to na smyczy mało co ręki nie wyrwie :diabloti: w lipcu znowu tam jedziemy tylko tym razem na miesiąc :multi:
A ja teraz mam wolne :) Do szoły trzeba iść 13 maja dopiero :)
Fotek jest na pewno ponad 100 :cool3: